Skocz do zawartości

F32 430xi M Performance | nowe auto s. 37


pani_E

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 559
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Konie mechaniczne z Porsche zwykle mnożone są przynajmniej x1.5 :twisted:

Felgi cudowne :shock:

Z ciekawości, jest opcja box'u na dach ? Gdyby przyszła chęć na narty ?


Z tego co mi wiadomo, ktokolwiek spróbował Porsche, nie chce potem już nic innego :mrgreen:


a fotograf wykonujący zdjęcie przed salonem to pierdoła, złapał Cię za słupkiem :mad2: :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyboru jeździłem świetne auto tez się zastanawiałem, ale ja wybrałem Toyote Supra z B58 niestety tutaj 718 odstaje (Jako niepraktyczne małe auto) Nie daje tyle frajdy... Tak samo ja supra z B48

Mogłaś jechać do TC Performens prosto z salonu. Poprawili by te 2.0 w sumie ulica obok :)

Ja olałem gwarancje i pojechałem :)


W sumie zawsze twierdziłem że Bmw można zamienić tylko na Porsche


Przetestuj koniecznie 850i coupé jest to zupełnie inne Auto niż 8gc

Inaczej się prowadzi, inna pozycja za kierownicą, zupełnie inne wrażenia z jazdy niż cztero drzwiowy

Jak Porsche tylko dwuosobowy, bo z tyłu nikt nie usiądzie nawet dziecko...

8 coupé powinno być zupełnie inaczej logowane niż 8GC bo to dwa inne auta

Jak podoba ci się 718 i 8gc to jestem przekonany że w 8 coupe się zakochasz tak jak ja...


Spotkałem ostatnio twoją ex F32 katowana przez jakiegoś dzieciaka...

Koleś nieźle się zdziwił bo nie byłem pierwszą osobą która rozpoznała to Auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani_E: Gratuluje :) Fajny zakup.

 

Z tego co mi wiadomo, ktokolwiek spróbował Porsche, nie chce potem już nic innego :mrgreen:

Porsche pod względem emocji nie ma szans z włoszczyzną ;) Natomiast jakość Porsche jest bezkonkurencyjna.

 

Przetestuj koniecznie 850i coupé jest to zupełnie inne Auto niż 8gc

...

Jak podoba ci się 718 i 8gc to jestem przekonany że w 8 coupe się zakochasz tak jak ja...

Etam, seria 8 to strasznie ładne auto, które jeździ jak passat. M850i to w ogóle taki szybki dziadkowóz. 718 się ceni za genialność z jaką się prowadzi, a 8er to można co najwyżej za wygląd, no i że jak nowe to wszystko spoko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktyczne przyspieszenie tego auta to ponad 5s, a nie ponizej jak napisalas. Mierzylismy to auto i wyniki byly za kazdym razem 5.2 - 5.3. Nie to ze sie czepiam bo auto fajne, ale takie osiagi przy porszafce to bardzo slaby wynik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Fajniutki. Kolor robi robotę w tym słabym świetle. Gratuluję.

Mam 3 pytania:

Pierwsze o nagłośnienie. Drugie, czy da się zamówić do Cayman światła z wycinaniem? Trzy, jakiego rzędu upusty dają w Porsche od ceny z konfiguratora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa zmiana :D lakier to night blue? Stuffman nie wiem jak w przypadku Caymana, ale na Macana z grudnia 2020 na początku stycznia udało się ugrać 13%. Generalnie ciężko w Porsche z rabatami, w Warszawie ponoć nie dają w ogóle jednak nie wiem ile w tym prawdy.
6ff0d43911e3.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Po 10 latach z BMW moja pierwsza inna marka. Pewnie kiedyś jeszcze wrócę do BMW, bo to genialne auta. Szczególnie podoba mi się 8er. Jeździłam sporo w ostatnim czasie 8 gc rodziców i nie ma rzeczy, której nie lubiłabym w tym aucie. Na razie przede mną kilka lat z zabawką. Co później? Zobaczymy. Może dorosnę ;)

 

Dobre posunięcie, fajnie jeżdżą te Prosiaki, tez się przesiadam z f3* na Prosiaka, tylko stwierdziłem ze pójdę nieco grubiej, bo kiedy jak nie teraz, kolejne generacje będą już zapewne bezpłciowo-elektryczne o brzmieniu tramwaju jak Taycan wiec idę w uturbione flat6:)… fajny kolor, ja mam duży dylematy tym zakresie, na chwile obecną wygrywa Lava Orange, ale jeszcze pewnie zmienię 2 razy (też u Pana Piotra btw)

Pozdrawiam i życzę frajdy!

Life's too short to drive boring cars!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa zmiana :D lakier to night blue? Stuffman nie wiem jak w przypadku Caymana, ale na Macana z grudnia 2020 na początku stycznia udało się ugrać 13%. Generalnie ciężko w Porsche z rabatami, w Warszawie ponoć nie dają w ogóle jednak nie wiem ile w tym prawdy.

Zależy od modelu, ale racja jest taka, że rabaty są zwykle jednocyfrowe, a czasem w ogóle przy nowych/specjalnych modelach.

Zresztą ostatnio jak w Mercedesie zamawiałem auto na przyszły rok, to to samo - rabat w sumie symboliczny, aut brakuje to nie muszą dawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.