Skocz do zawartości

F32 430xi M Performance | nowe auto s. 37


pani_E

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
U mnie apple music działa pięknie przez BT (były problemy z iphone 7 ale naprawili). Jakbym miał podłączać kabel co chwile to bym się zdenerwował troszkę :)

 

Obwodnica to nic, u nas oddali ostatni kawałek autostrady A4 w maju 2016 i tego też nie ma. Patologia.

 

W takim razie wygląda na to, że tempo w jakim przybywa km autostradowych w PL zaskoczyło nawet speców w DE :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 559
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
U mnie apple music działa pięknie przez BT (były problemy z iphone 7 ale naprawili). Jakbym miał podłączać kabel co chwile to bym się zdenerwował troszkę :)

 

Obwodnica to nic, u nas oddali ostatni kawałek autostrady A4 w maju 2016 i tego też nie ma. Patologia.

 

A działają Ci SMSy z iP 7? U mnie przestało wyświetlać :| A iP 6 wszystko działało.

 

SMSy działają tylko kiedy jest pozycja Office w Idrive a ja nie mam jej, bo ona z kolei jest wtedy kiedy jest jakaś tam rozszerzona integracja urządzeń BT - u mnie jest ta podstawowa. Namieszane do granic możliwości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMSy działają tylko kiedy jest pozycja Office w Idrive a ja nie mam jej, bo ona z kolei jest wtedy kiedy jest jakaś tam rozszerzona integracja urządzeń BT - u mnie jest ta podstawowa. Namieszane do granic możliwości..

 

Ja mam pozycję Office w iDrive na pewno, ale, mimo to, nie działają smsy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

U mnie nie da się ani konta zainstalować ani RSS ani SMS ani whatsapp. A pozycja Office jest. Co ciekawe niemieckie konto np. Gmx.de jest już zainstalowane choć o tak nie chce działać.

W dodatku komendy głosowe też nie...

Wygląda więc zatem to na problemy z oprogramowaniem a nie po stronie klienta.

With mobilephone sent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak sprawdzić jaką mam wersję navi?

Dziwi mnie, że po aktualizacji na 2017-1, nie ma obwodnicy Łodzi :think:

 

Na pewno nie masz A1 od Strykowa?

U mnie jest i wyznacza trasę przez obwodnicę Lodzi.

Moje auto:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=192&t=298855


http://lh3.googleusercontent.com/m5Raq8Kpe1CbyDTy05Sr1VaByThmOOElz2BFHsz3NSjoZYnlpY8CAQSROvx0TR81mmLNYj6ck3YtYjeoSNVic1oTTdlYpXJBC7W9VQ=w2400-h1350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak sprawdzić jaką mam wersję navi?

Dziwi mnie, że po aktualizacji na 2017-1, nie ma obwodnicy Łodzi :think:

 

Na pewno nie masz A1 od Strykowa?

U mnie jest i wyznacza trasę przez obwodnicę Lodzi.

 

W piątek jechałam z Łodzi na Gdańsk i w ogóle nie widziała tej trasy. Ostatecznie złapała coś i kazała mi jechać tak:

 

4f3761f81b23d51b9ede26cbc3f71161.jpg

 

Jutro rano będę jechać do Łodzi to zobaczę ponownie jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to tak jakby droga była ale na węźle Stryków brak wjazdu i zjazdu na/z obwodnicę.

 

Ja włączyłem wyznaczanie trasy z Gdańska za Łódź i wyznaczyło przez A1 za Strykowem.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Moje auto:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=192&t=298855


http://lh3.googleusercontent.com/m5Raq8Kpe1CbyDTy05Sr1VaByThmOOElz2BFHsz3NSjoZYnlpY8CAQSROvx0TR81mmLNYj6ck3YtYjeoSNVic1oTTdlYpXJBC7W9VQ=w2400-h1350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiccaj:

Z tego co pamiętam to już pół roku temu można było nią jechać.

 

 

Zrobiłem test.

Faktycznie jest coś mocno skopane.

 

Jak wyznaczysz trasę np. Gdańsk - A1 niedaleko za Strykowem to poprowadzi tak jakby obwodnica była.

A jak ustawisz pkt docelowy na A1 za węzłem Brzeziny DK72 lub dalej na południe to nawigacja już coś kombinuje aby jechać z A1 przez A2 i Łódź.

Ustawienia - trasa szybka.

Poza tym A1 za Strykowem jest wyświetlana na mapie tylko przy dużym zoomie.

 

Czyżby Łodzianie coś podpłacili i chcą aby częściej odwiedzać ich miasto, bo po oddaniu obwodnicy skończyły się korki? :lol:

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Moje auto:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=192&t=298855


http://lh3.googleusercontent.com/m5Raq8Kpe1CbyDTy05Sr1VaByThmOOElz2BFHsz3NSjoZYnlpY8CAQSROvx0TR81mmLNYj6ck3YtYjeoSNVic1oTTdlYpXJBC7W9VQ=w2400-h1350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pani E, jak oceniasz jakość i wygodę użytkowania skóry Dakota? Mam dylemat między nią, a alcantarą i muszę coś finalnie zdecydować. Jeżeli chodzi o prezencję, to zdecydowanie przewagę ma skóra; alcantara, w szczególności na obiciach drzwi wygląda bardzo kiepsko. Mam też dziewięciomiesięczną małą rozrabiakę, łatwiej będzie chyba utrzymać skórę w czystości. Jednak coś sprawia, że ciągle mam dylemat...

 

Przekonasz mnie? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Też mam wrażenie że Navi żyje swoim życiem i wyznacza swoje trasy, trasa którą od 5 lat robię co roku, 4 różne nawigacje ale najgorsze rozwiązania proponuje ta z bmw - dogi te same, bo nic nie było robione, oddawane...

 

Co do skóry, też mam dakotę. To moja pierwsza i ostatnia skóra. Lepsza połskóra... A dwie małe pociechy już wyrosły i nigdy nie było problemu z ewentualnym myciem. Jak się ktoś naprawdę boi to polecam citroena z odpinanym pokryciem.

 

With mobilephone sent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani E, jak oceniasz jakość i wygodę użytkowania skóry Dakota? Mam dylemat między nią, a alcantarą i muszę coś finalnie zdecydować. Jeżeli chodzi o prezencję, to zdecydowanie przewagę ma skóra; alcantara, w szczególności na obiciach drzwi wygląda bardzo kiepsko. Mam też dziewięciomiesięczną małą rozrabiakę, łatwiej będzie chyba utrzymać skórę w czystości. Jednak coś sprawia, że ciągle mam dylemat...

 

Przekonasz mnie? :p

 

Skóra Dakota.. ciężki temat. Jej jakość nie jest zła, raczej przeciętna. Największym minusem jest to, że naprawdę bardzo często się brudzi. Ciągle szukam odpowiedniego impregnatu, który pomoże mi dłużej utrzymać ją w czystości. Niestety, impregnat Colourlock nie daje rady. Wnętrze ze skórą może wygląda lepiej, bardziej elegancko. Natomiast muszę przyznać, że w e90 miałam alcantarę i świetnie się sprawowała. Nie jest tak zimna jak skóra zimą, nie nagrzewa się, tak jak skóra, latem i nie widać zabrudzeń. Minus jest taki, że na boczkach na siedzisku alcantara się wyciera. Jeśli chodzi o oblanie jej czymś to można ją skutecznie zabezpieczyć, są teraz świetne środki. Spójrz na to:

 

 

Na pewno dużo ładniejsza jest skóra nappa, ale ona jest bardzo delikatna, więc jeśli będziesz użytkował auto na codzień i masz maluchy to raczej odradzam. Ja jeszcze nie mam dzieci i zazwyczaj jeżdżę sama, jestem też bardzo filigranową osobą i, póki co, nie ma większych śladów użytkowania na skórze, ale mimo to, nie chciałam nappy. Jedynie ten ciągle powracający brud (od spodni)..

Reasumując nie potrafię jednoznacznie powiedzieć czy lepsza jest skóra, czy alcantara. Do żadnej opcji nie jestem stuprocentowo przekonana. Wg mnie obie opcje są średniej jakości. Z drugiej strony ogólnie skóra samochodowa nie jest najlepsza. Nie mam wielkiego porównania. Mamy w domu jeszcze F10 w czarnej skórze z wentylowanymi fotelami (komforty). Auto ma coś koło 120k przebiegu i skóra wygląda dobrze. Minus taki, że w dziurki od wentylacji wpadają ziarenka piachu, itd. Skóra w poprzednim aucie mojego brata (VW Scirocco) wyglądała bardzo słabo (pojawiały się pęknięcia). Temat rzeka. Jeśli skóra to na pewno najbardziej praktyczna będzie czarna :)

 

Też mam wrażenie że Navi żyje swoim życiem i wyznacza swoje trasy, trasa którą od 5 lat robię co roku, 4 różne nawigacje ale najgorsze rozwiązania proponuje ta z bmw - dogi te same, bo nic nie było robione, oddawane...

 

Co do skóry, też mam dakotę. To moja pierwsza i ostatnia skóra. Lepsza połskóra... A dwie małe pociechy już wyrosły i nigdy nie było problemu z ewentualnym myciem. Jak się ktoś naprawdę boi to polecam citroena z odpinanym pokryciem.

 

Ja ogólnie lubię navi w BMW i zazwyczaj proponuje dobrą trasę. Jestem tylko rozczarowana brakiem obwodnicy Łodzi, która jest oddana od ponad pół roku. Czasem korzystam też z funkcji znalezienia trasy na aplikacji BMW (ona korzysta z map Google) i wtedy wysyłam cel do nawigacji samochodu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w każdym aucie raz na 2 miesiące robie czyszczenie środkami gliptone może nie są takie łatwe w użyciu jak colorlock ale jak się poświęci trochę czasu efekty utrzymują się przez długi czas tj skóra miękka i matowa.

Nie wiem tylko jak to będzie na brązowej skórze bo u mnie wszędzie czarna skóra była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w każdym aucie raz na 2 miesiące robie czyszczenie środkami gliptone może nie są takie łatwe w użyciu jak colorlock ale jak się poświęci trochę czasu efekty utrzymują się przez długi czas tj skóra miękka i matowa.

Nie wiem tylko jak to będzie na brązowej skórze bo u mnie wszędzie czarna skóra była.

 

 

Na skóry można położyć powłokę kwarcową która chroni skóry przed zniszczeniem, matowieniem, brudem, farbowaniem spodni oraz zabepziecza przed warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo daje właściwości hydrofobowe :cool2: Takie zabezpieczenei utrzymuje się 12 miesięcy, przy droższych powłokach pewnie dłużej.

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e klasie kuzyn położył mi taką powłokę z gyeon, i szczerze mówiąc to nie jestem zadowolony powłoka nałożona na nową skórę teraz przebieg auta 6tyś km i jednak przebarwienia od jeansów widoczne, czasem odnoszę wrażenie że panowie ubrani w dres wiedzą co robią, przynajmniej nie odbarwiają sobie foteli :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie wygląda to Twoje autko. Wszystko zrobione z gustem i smakiem :cool2:

 

Dziękuje ;)

 

W zimie mycie auta wystarcza ledwie na chwile, więc zrobiłam fotki. Mam nadzieję, że to już jedno z ostatnich w zimowym setupie.

 

90bbb6509898192f15b925e3bb849dcd.jpg

 

36ded231c3087b98a010dad3f95ecb08.jpg

 

ded1248aca6fa1efc913c64585672bc2.jpg

 

53fa56d15c3e3a57f304cc984ab61b88.jpg

 

Ostatnio trafił mi się przypadkowy spot. Powiedziałabym, że piękna i bestia, ale po chwili zastanowienia nie wiem, które z aut jest tym pięknym, a które bestią :D

 

39cf69b4e84de7f5a609e8bfba1f0de2.jpg

 

23155b91e5a0d8af6b610634da92386c.jpg

 

96505f2153490542f04d5e56cf4e3044.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Większego kontrastu nie mogłaś uzyskać, niż stanąć swoja f32 obok Multipli :mrgreen:

Piękna, jak zawsze! :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaparkował przynajmniej 2 ulice dalej bo przy multipli to fa F32 wyglada biednie.... :lol: :lol: :lol: wszyscy sie beda zachwycac fiatem...

Garage:

f87 M2 LCI 2018r -> https://bit.ly/3BgwoE6

e92 M3 2010r -> https://bit.ly/3BgwoE6


Ex:

e46 318i 1999r

e46 330Ci 2002r

e60 535d 2006r

e92 335d 2007r @410KM/750Nm -> http://bit.ly/2NRV79i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.