Skocz do zawartości

F32 430xi M Performance | nowe auto s. 37


pani_E

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 559
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo fajnie brzmi, dzięki za nagranie :)

 

Widzę też, że filmik nagrany w tym samym tunelu co Łukasz z "Jazdy próbne" nagrywał brzmienie BMW 440i M Performance :

 

"Troszkę" więcej hałasu zrobił :norty: (4:15)

 

Nie ma sprawy :cool2:

Rzeczywiście jest to ten sam tunel. Na tym filmiku jest 440i, a u mnie 430i. Dwa gary więcej, więc nic dziwnego, że jest głooośniej :mrgreen:

 

Ktoś wlazł w kadr na drugim zdjęciu :mrgreen:

Najciekawsze trzecie, jak dla mnie :wink:

 

Chyba nawet wiem kto to :lol:

Myślę, że na wiosnę podziałam z jakąś profi sesją, jak siądą nowe felgi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Fotograf pierdoła, nie skupił się na tym kimś kto wlazł :wink: :mrgreen:

Optycznie 4er wygląda na znaczenie dłuższe niż jest w rzeczywistości.

Stare felgi również bardzo ciekawe.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotograf pierdoła, nie skupił się na tym kimś kto wlazł :wink: :mrgreen:

Optycznie 4er wygląda na znaczenie dłuższe niż jest w rzeczywistości.

Stare felgi również bardzo ciekawe.

 

Trochę długie jest. Bodajże miedzy f32 a f10 jest jakieś 30 cm różnicy w długości ;)

 

Śledz i Grucha też sie załapali :norty:

 

A Ty pewnie siedzisz na murku :P

 

 

Hmmm :twisted:

Myśle, ze przednie światła [bAD] drogie, a wiele od LEDow się nie różnią. Tylne warte rozważenia. Bardzo podobne do F30. Ile płaciłeś za komplet LCI do siebie? Myśle, ze będzie porównywalnie. A zegary.. nooooo podobają mi się :D

Może to dobrze, ze większych zmian nie ma, bo się człowiek załamuje, ze jego 10-miesięczne auto jest już starym modelem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie miałem na myśli lampy tył, w końcu bez pomarańczowej jajecznicy ;)

 

Coś czuję, że te lampy pojawią się za jakiś czas u mnie. Ciekawe kiedy będą w sprzedaży :twisted:

 

Ja akurat nie jestem fanem elektronicznych zegarów i sądzę, że wkrótce będziemy za nie dopłacać... Lampy z tyłu za to fajne, reszta to kosmetyka... to wejście USB na środkowej konsoli – może praktyczne ale wizualnie tragedia.

 

Z tego, co wiem, to w wersji przed LCI też pojawiało się takie wejście usb. Nie wiem tylko od czego to zależy. Przewinęło mi się gdzieś na fotkach. Ciężko powiedzieć jak na codzień użytkują się takie zegary, ale IMO wyglądają bardziej świeżo.

 

Na myjni pan przyciął moją folię na dachu karcherem [bAD]! Jest to takie newralgiczne miejsce na zaślepkach.

 

688978de63948074fabc1779047adbf5.jpg

 

c4e22d1245e9b0f2f3b962bce7edd9fe.jpg

 

Dzisiaj oklejone na nowo:

 

16f04f125fb18c861e30a8063065e0ec.jpg

 

e8fd78131040f09fae61909944ac72ab.jpg

 

Zimowy brudas po wizycie u Kameleona ;)

 

6b68591da2de04c3df34e49bb3968b92.jpg

 

Chociaż na chwilę czyste.. Ach ta zima ;)

 

86b9cd3b0d2708b6gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja akurat nie jestem fanem elektronicznych zegarów i sądzę, że wkrótce będziemy za nie dopłacać... Lampy z tyłu za to fajne, reszta to kosmetyka... to wejście USB na środkowej konsoli – może praktyczne ale wizualnie tragedia.

 

Jestem tego samego zdania, konserwatywny w tym temacie aż do bólu.

No kosmetyka bo to lift :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kosmetyka bo to lift :wink:

 

Całe szczęście :mrgreen:

 

Panowie, jak sprawdzić jaką mam wersję navi?

Dziwi mnie, że po aktualizacji na 2017-1, nie ma obwodnicy Łodzi :think:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to wchodzisz w navi i naciskasz przycisk "option" - tam już jest do wyboru sprawdzenie wersji mapy.

 

Dzięki, jutro sprawdzę. Aż nie chce mi się wierzyć, że nie wprowadzili do navi obwodnicy, która powstała ponad pół roku temu :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Niestety nie ma wielu nowych dróg w 2017-1 i tej obwodnicy tez.

 

No to się nie popisali :?

Czyli google maps rulez :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Porażka IMO. Nie było warto aktualizować. Nie widzę żadnej różnicy. Nie pamietam, kiedy dokładnie otworzyli obwodnice Łodzi, ale w lipcu już na pewno nią jechałam. Do tej pory brak na mapie..

 

2636163e74fde438ffed1e3ef49c2fef.jpg

 

A co do złącza USB w konsoli, to już wiem, gdzie to widziałam. 4GC, które stoi w Premium Arenie, ma takie.

 

e1dd0919b98ab5cf3e9b0ed7bc8d645c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem po kiego pchaja dalej te nawigacje do samochodow. To juz zupełnie mija sie z celem jak mozna streama zrobic z telefonu i miec google mapsy albo jakis inny system na wyswietlaczu :) Dobrze ze powoli android i iOS wchodzi w samochody, wiele bym oddal na google mapsy i spotyfi w samochodzie bez koniecznosci laczenia telefonu itp itd. Sa jakies chinskie badziewia ale podobno nie dziala to za dobrze ;)

Garage:

f87 M2 LCI 2018r -> https://bit.ly/3BgwoE6

e92 M3 2010r -> https://bit.ly/3BgwoE6


Ex:

e46 318i 1999r

e46 330Ci 2002r

e60 535d 2006r

e92 335d 2007r @410KM/750Nm -> http://bit.ly/2NRV79i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Fakt, częstotliwość aktualizacji i sam sposób ich jest upierdliwy, ale dopóki Google Maps nie będzie wrzucać informacji na rozszerzoną deskę rozdzielczą (między zegary) i na head up to nigdy swoją wygodą nie przebije fabrycznej navi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, częstotliwość aktualizacji i sam sposób ich jest upierdliwy, ale dopóki Google Maps nie będzie wrzucać informacji na rozszerzoną deskę rozdzielczą (między zegary) i na head up to nigdy swoją wygodą nie przebije fabrycznej navi.

 

Zgodzę się z Tobą. Wygoda jest na razie po stronie fabrycznej navi, ale coraz bardziej mnie irytują te braki. Od kiedy jest obwodnica Łodzi, wyszła już trzecia aktualizacja mapy BMW, a po obwodnicy ani śladu :duh:

 

Za to spotify w aucie (oczywiście po połączeniu z telefonem) śmiga nieźle. Z tego jestem zadowolona. Ale minus, że działa to tylko po połączeniu po kablu. Chyba, że nie potrafię inaczej :think:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NBT chyba sie da po BT ale nie jestem pewny z jakims tam dodatkowym boxem mozna robic screen schering z telefonu to juz mega +. Generalnie jak dlamnie to opziom "komputerow" w samochodach jest w plecy o jakas DEKADE!

Garage:

f87 M2 LCI 2018r -> https://bit.ly/3BgwoE6

e92 M3 2010r -> https://bit.ly/3BgwoE6


Ex:

e46 318i 1999r

e46 330Ci 2002r

e60 535d 2006r

e92 335d 2007r @410KM/750Nm -> http://bit.ly/2NRV79i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

U mnie apple music działa pięknie przez BT (były problemy z iphone 7 ale naprawili). Jakbym miał podłączać kabel co chwile to bym się zdenerwował troszkę :)

 

Obwodnica to nic, u nas oddali ostatni kawałek autostrady A4 w maju 2016 i tego też nie ma. Patologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie apple music działa pięknie przez BT (były problemy z iphone 7 ale naprawili). Jakbym miał podłączać kabel co chwile to bym się zdenerwował troszkę :)

 

Obwodnica to nic, u nas oddali ostatni kawałek autostrady A4 w maju 2016 i tego też nie ma. Patologia.

 

A działają Ci SMSy z iP 7? U mnie przestało wyświetlać :| A iP 6 wszystko działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.