Skocz do zawartości

Samopoziomowanie lamp xenon


vaaldus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dużo mi kolego pomogłeś.. ale widze,że kumasz o co chodzi to spytam

 

 

z tyłu naciskając na klapę jak światło pójdzie do góry na ścianie to opada ale z przodu jak naciskam na maskę i światło pójdzie w dół to powinno podskoczyć do góry?? bo z przodu nic nie podskakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przedszkolu tak by to wytlumaczyli

czujniki ze soba wspolpracuja, wysylaja wiadomosci, jesli jeden z nich nic nie wysyla do centrali, pani ktora steruje praca silniczkow w lampie stwierdzi ze nie ma pewnosci jak powinien byc skierowany silniczek i podejmie drastyczne kroki zwizane z bezpieczenstwem innych uzytkownikow drog, mianowicie obnizy strumien swiatla maksymalnie w dol,

 

zadanie domowe uzupelnij zdanie intensywnie myslac

 

naciskam na klape bagaznika najmocniej jak potrafie, strumien swiatla na drzwiach remizy ............ sie w ............, z tego wynika ze uklad pracuje ............... Gdyby choc jeden z czujnikow pracowal ....... to swiatla skierowane bylyby maksymalnie w .........

 

do pomocy slowka: dol, gore, blednie, poprawnie, unosi, opuszcza

 

w szkole nie odrabiales pracy domowej to tutaj pomysl, prosze nie podpowiadac ;)

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przedszkolu tak by to wytlumaczyli

czujniki ze soba wspolpracuja, wysylaja wiadomosci, jesli jeden z nich nic nie wysyla do centrali, pani ktora steruje praca silniczkow w lampie stwierdzi ze nie ma pewnosci jak powinien byc skierowany silniczek i podejmie drastyczne kroki zwizane z bezpieczenstwem innych uzytkownikow drog, mianowicie obnizy strumien swiatla maksymalnie w dol,

 

zadanie domowe uzupelnij zdanie intensywnie myslac

 

naciskam na klape bagaznika najmocniej jak potrafie, strumien swiatla na drzwiach remizy ............ sie w ............, z tego wynika ze uklad pracuje ............... Gdyby choc jeden z czujnikow pracowal ....... to swiatla skierowane bylyby maksymalnie w .........

 

do pomocy slowka: dol, gore, blednie, poprawnie, unosi, opuszcza

 

w szkole nie odrabiales pracy domowej to tutaj pomysl, prosze nie podpowiadac ;)

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz dostaniesz ale prace domowa trzeba odrobic, kto wie moze jak ja odrobisz to i odpowiedz sama przyjdzie :)

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z twojej układanki wynika,że chodz by jeden czujnik szwankował to światła by świeciły całkowicie w dół ok.. tylko teraz mi łaskawie powiedz dla czego...jak naciskam maskę auta strumien idzie do ziemi i PÓKI NIE PUSZCZĘ MASKI NIE PODNIESIE SIĘ???

 

 

bo z tyłu jak NACISNĘ TO PÓJDZIE NA SEKUNDĘ DO GÓRY I ZA RAZ DO NORMALNEJ POZYCJI A Z PRZODU NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Ci kolego"bemtriko"powiem tak dla spokoju naszego i Twojego:jedź do zufanego,ogarniętego mechanika-niech Ci prześwietli auto od a do z,-podziel się z nim swoimi wątpliwościami...będziesz wiedział na czym stoisz,co trzeba wymienic i jaki będzie koszt...to naprwdę lepsze rozwiąznie niż zakładanie kilku postów każdego dnia i zaśmiecanie tego forum.Tak będzie najlepiej bo z tego co widzę zakładasz po kilka tematów dziennie(bardzo do siebie podobnych) a co niektórzy zaczyanją tracić do Ciebie cierpliwość.Ps.-ze swiatłami zdaje sie wszystko jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób nabyłeś swój samochód?...nie czesem od jakiegoś handlarzyka?(niemiec płakał jak sprzedawał)Bo widzę,że non stop jakiś problem z Twoim autem.Jak mówię do ogarniętego mechanika na totalny przegląd-zakładanie po kilu postów dziennie to kiepski pomysł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób nabyłeś swój samochód?...nie czesem od jakiegoś handlarzyka?(niemiec płakał jak sprzedawał)Bo widzę,że non stop jakiś problem z Twoim autem.Jak mówię do ogarniętego mechanika na totalny przegląd-zakładanie po kilu postów dziennie to kiepski pomysł.

 

 

Niemiec pod kocem trzymał:)

JEST TYLKO JEDNA MARKA AUT:)

Rozkoduje VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam

 

Mam autko z xenonami ale nie działa poziomowanie lamp.

 

Otóż w środku nie mam ręcznej regulacji wysokości lamp...

Od spodu przy kołach PP i PT posiadam czujniki poziomowania...

Zaś pod maską posiadam lampy z małymi kółkami zębatymi jak na fotce:

http://zapodaj.net/fa880e3502aaa.jpg.html

 

Powiedzcie mi czy posiadam poziomowanie lamp?;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.