Skocz do zawartości

bmw e46 2001r combi problem ze zmieniarka plyt


dvd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie znalazłem w wyszukiwarce podobnego wątku więc proszę o pomoc :)

Jechałem sobie któregoś dnia słuchając płyt CD (zmieniarka w bagażniku) i przy przełączaniu na inną płytę po chwili pojawił mi się na wyświetlaczu komunikat " no disc". Mam w zmieniarce kilka płyt i żadnej z nich radio nie "widzi" :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Mam problem. Nie dziala mi zmieniarka. Jaka moze byc przyczyna? wkladam plyte i wciskam MODE (cos kreci przez 5sekund jak wloze plytke to slychac jakis dzwiek silniczka z bagaznika) i wyskakuje NO DISC. Tak jakby tej plyty nie czytalo. (oczywiscie w dobrym formacie nagrana).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak chłodno się zrobi często zmieniarka się zacina. Wsadzam kieszeń na płyty i zmieniarka rozpoczyna sprawdzanie ile ma płyt. W tym momencie zdarza się, że jak wciągnie pierwszą płytę to się zacina. Wystarczy w odpowiednim momencie pier****ąć ją od dołu tak by ta płyta wróciła do kieszeni na płyty i reszta płyt mogła być sprawdzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka chlopaki, ze tak dlugo, ale praca, praca i jeszcze raz praca.. tak to jest jak polowa zalogi bierze L4 na swieta ;/ Niestety czyszczenie nie pomoglo.. nie wiem gdzie lezy wina, ze nie czyta mi w ogole plyt.

Lucasp: nie slysze, by zmieniarka zmieniala jakakolwiek plytke i probowala ja czytac. Probowalem na wszystkich slotach.

mrpawcio: niestety po dociśnieciu nie ma żadnego efektu. Caly czas zachowuje sie tak samo.

szwojtyla: u mnie slychac jak plytke wciaga do srodka lecz nie ma to żadnego efektu bo i tak wyskakuje NO DISC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie mam problem ze zmieniarką cd a nie chcę zakładać nowego tematu ;)

Więc tak:

Gdy wciskam MODE wyskakuje wszędzie "no disc" a mam pełno....szuflada nie chce wyjść i gdy tam poświeciłem latarką zobaczyłem, że jedna z płyt wyszła do połowy i stanęła... teraz nie wiem co robić. Za wszelkie info będę wdzięczny :cool2: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciśnij przycisk od wyciągania kasety i jak usłyszysz, że zmieniarka zaczyna próbować wywalić kasetę uderz mocno od spodu. Przycięła się po prostu. Jeśli problem będzie często się powtarzał to weź rozkręć zmieniarkę i sprawdź zawieszenie mechanizmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, mam problem ze zmieniarka plyt, radio chyba po prostu go nie widzi gdy chce przelaczyc ma zmieniarke pisze NO TAPE, dodam ze wymienialem climatronic i musialem odlaczyc radio po podlaczeniu mialem problem z radiem pisalo DISABLED to wyczytalem ze musze kabelek dotknac z pinem 7 tak zrobiłem, radio zaczelo dzialac, ale nie chce przelaczyc na CD, zmieniarka normalnie wypluwa magazynek i po wlozeniu robi test wszystkich plyt, ale na radiu zero reakcji.

 

 

Z gory dziekuje za pomoc ! :)

 

Edit: Mam oryginalne radio bmw business. Czytalem rozne fora i kilka sposobow ktorych sie doczytalem probowalem, lecz nic nie pomaga, a kable od radia mam krotkie ze ledwo kostke idzie odpiac, wiec zbytnio nie chce szukac w ciemno i na darmo :p

 

Edit2: Zwróciłem uwage tez ze nie dziala mi tuba basowa. Przed odlaczeniem radia wszystko dzialalo

 

PS.

Nie doczekalem sie odpowiedzi, ale udalo mi sie samemu do wszystkiego jakos dojsc i naprawic. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.