Skocz do zawartości

Opcja smart opener X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów ponoć Opcja smart opener nie jest dostępna dla modelu X5 czyli otwieranie klapy bagażnika za pomocą nogi?

 

Ktoś może ma w X?

 

Ciekawe dlaczego nie można?

Opublikowano
Nie wiem ,jak w X5 ,ale w poprzednim X3 dzialalo to tak sobie...
Opublikowano
  • Autor
Ja mam w 5-tce działa rewelacyjnie zamawiam x5 i okazuje się że w komforcie nie ma otwierania nogą bo w X5 nie ma tej opcji dziwne inna klapa ale w czym problem można otworzyć pilotem to czujnikiem też :(
Opublikowano

A to nie jest element dostępu komfortowego?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Tak to komfort ale w 5 tce otwieranie kulasem jest a w X5 w tym samym pakiecie nie na tego.
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Mi powiedziano, że jest. Zobaczymy jak przyjdzie auto :)
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

witam

 

Witam kolegów ponoć Opcja smart opener nie jest dostępna dla modelu X5 czyli otwieranie klapy bagażnika za pomocą nogi?

BMW X5 F15 "Smart Open"

 

https://www.youtube.com/watch?v=sati-2ieb7Y

Pozdrawiam Andrzej
Opublikowano

Toz to FAKE

 

 

w f15 nie ma tej opcji niestety

http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

witam

 

Toz to FAKE .... w f15 nie ma tej opcji niestety

 

@henake - kolego ! .... tutaj mozesz podyskutowac z wlascicielem samochodu :D

 

https://www.facebook.com/ego.style.project/videos/1135176673162445/

 

... a tutaj tez jest :

https://www.drive2.ru/o/b/2218134

Pozdrawiam Andrzej
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Za niecałe 2 miesiące powiem wam czy ta opcja jest czy nie. Wg dealera niby jest jak już pisałem.
Opublikowano
W Stanach nie można zamówić z M Pack.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Czyli potwierdzasz, że otwieranie "kopniakiem" jest w "dostępie komfortowym" ale wyklucza się z M pakietem?

Edytowane przez lamer

Opublikowano
W Stanach tak.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
No to pewnie i w EU jest. Ja na szczęście M pakietu nie zamówiłem bo jaki ma sens udawanie M w 25d?
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
No i nie ma :(
Opublikowano

Mam u siebie dostęp komfortowy, z którego jestem bardzo zadowolny. Do niedawna żałowałem, że nie mogę otworzyć klapy nogą...

 

Ostatnio dostałem zastępczo X4, która miała komfortowy dostęp. Klapa działała.

Stałem pod marketem z siatami w rękach i machałem jak głupi nogą pod samochodem. Po 5 minutach klapa się otworzyła. Następne 5 minut mi zajęło zamknięcie.

Żona miała ubaw.

 

NIe wiem czy to kwestia tego, że źle machałem czy nie w tym miejscu co trzeba ale jak to ma tak działać to ja mam w nosie takie udogodnienie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
spoko mi na początku zajmowało zamknięcie i otwarcie ponad 15min .. rozkminiłem temat , kwestia prędkości "kopa" i szybkości.. teraz otwieram i zamykam do pierwszego kopa ;D
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Zastanawiam się nad tą opcją ale widzę wiele sprzecznych info podaj dokładnie na czy ona polega w x5 F15 (zamawiam M pakiet) i jak się otwiera bagażnik
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
W samochodach sprzedawanych w PL nie ma otwierania bagażnika nogą. Dostęp komfortowy to otwieranie samochodu poprzez zbliżenie ręki do klamki i zamykanie przez położenie palca na klamce. Bagażnik otwiera się z pilota lub klamką na klapie.
Opublikowano
To powiem szczerze że żal wydać 4.3tyś za otwieranie drzwi poprzez zbliżenie dłoni a bagażnik pilotem .Najbardziej przydatne jest wtedy gdy mamy ręce zajęte a chcemy otworzyć i załadować bagażnik.
Opublikowano

W Stanach tej opcji nie mozna miec przy konfiguracje z MPack.

Pamietam, ze podobny problem jest z Lexusem (pakiet F Sport).

Dziwna sprawa...

  • 5 lat później...
Opublikowano

Witam,

Jest ktos na Forum komu ta opcja przestala dzialac?, Mi pokazuje blad: 80417C "Auswerteelektronik berührungslose Heckklappenöffnung (LIN-Komponente), Sensor unten defekt".

W tylnim zdezaku jest wtyczka, rozpiolem,wyczyscilem, bledu nie da rady skasowc, sa jeszcze inne polaczenia ktore mozna sprawdzic? zanim kupie nowy sensor i rozbiore caly tylni zdezak moze ktos doradzi co jeszcze sprawdzic.

Dzieki bardzo i pozdr.

BMW F46, 2017r

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
Może wiecie jak najłatwiej się dostać do tego modułu smart openar w bmw4 gran cupe 430i xdriwe 252KM 2016 r. Chciałem go wypiąć bo prawdopodobne to on powoduje to że raz klapa działa a raz nie. Spowodowane jest to świadomym wyłączeniem usługi otwierania bezkluczykowego. Interesuje mnie, jak po kolei się za to zabrać.
  • 3 lata później...
Opublikowano

Może ktoś ma doświadczenia z instalacji takiej opcji z F10, na X5?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.