Skocz do zawartości

Bezel141 -> BMW E92 335D+ Performance, ZP07 hyperblack


bezel141

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaki masz zawias? Dalej pro kit czy cos innego?

 

Wiem,ze troche odlegly temat, ale u mnie na style 313 popekaly conti 6, a uniroyala zjechalem dwa komplety i nic ani na 313 ani na aftermarket, zatem to chyba opony i wada fabryczna albo slaba guma

 

[bAD] sie przentuje, czasem zaluje, ze sprezdalem czarna, ale space grey jak dla mnie po wosku jeszcze lepiej wyglada

 

 

Sorry, przeoczyłem post. Zawias mam standard S226, sprężyny Vogtland.

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jeszcze tyle 335d na alledrogo to nigdy nie widziałem :D Jest jakiś wysyp, konkurencja mega duża, ale potencjalny kupujący ma w czym przebierać, mam nadzieje, że auto sprzeda się stosunkowo szybko bo wyróżnia się i to bardzo na tle innych traktorów :mrgreen: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no auto piękne mocne ekonomiczne więc mam nadzieje ze zainteresowanie moze byc dosc spore.

Moje zwykłe 335d sprzedaje sie juz od kwietnia, byc moze dlatego, że jest "zwykłe". Nikt a nikt nie przyjechał nawet obejrzeć, a ilość odebranych telefonych mozna policzyć na palcach moich rąk :mad2: LOOOL

W moim przypadku raczej przebieg jest zaporą a nie "zwykłość" auta, choć pewności nie mam :) Tak czy inaczej powodzenia w sprzedaży :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdza to że jak auto jest ładne, rzuca się w oczy a do tego ze słusznym silnikiem to kasa w mody wcale nie musi być utopiona i zainteresowanie jest.

Ja swoją sprzedawałem jakoś 3tygodnie i były oferty tańsze ale nie spieszyło mi się i trafił się konkretny normalny kupiec mimo że to też był koniec 2006r czyli jakby nie patrzeć 11letni diesel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak chcesz auto ze stanów to lepiej już kupuj bo ja kupiłem 1,5mies temu i przy dobrych wiatrach na połowe listopada będzie w PL, potem jeszcze jakaś naprawa ,serwis i zrobi się grudzień

To TRWA a jak masz założenie że będziesz jeździł jakąś pierdziafką do tego czasu jak ja to czas się dłuży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.