Skocz do zawartości

F11 doposażenie M-Pakiet


nics

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

może już ktoś przerabiał przedni zderzak ze zwykłego na m-pakietowy? Co muszę dokupić do kompletnego zderzaka (wszystkie kratki i halogeny)... co jest niezbędne przy montażu?

Proszę o wykaz części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chcesz tylko przedni zderzak wymienić ? a co z progami i tylnym zderzakiem ?

minimalny koszt kompletu to 7 kpln na używanych poszyciach i reszta nowa. z przodu są inne ślizgi osłona silnika z tyłu też inne ślizgi.

wstępnie rozpoznawałem temat i może na wiosnę sprawię komplet zewnętrzny choć powstrzymuje mnie fakt że to już nie będzie oryginał jak z fabryki

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chcesz tylko przedni zderzak wymienić ? a co z progami i tylnym zderzakiem ?

minimalny koszt kompletu to 7 kpln na używanych poszyciach i reszta nowa. z przodu są inne ślizgi osłona silnika z tyłu też inne ślizgi.

wstępnie rozpoznawałem temat i może na wiosnę sprawię komplet zewnętrzny choć powstrzymuje mnie fakt że to już nie będzie oryginał jak z fabryki

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tylni ślizg ten sam.. adapter + na dole mały łącznik (tył zderzak +300 PLN części)

z przodem właśnie nie do końca wiem co i jak... temu pytam....

Kolega z BMW wstępnie wycenił części przy kompletnym zderzaku na 1600PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całośc razem z lakierowaniem spokojnie 5000zł.

Do zrobienia oczywiście zderzak komplety, progi, zderzak tył.

Ponadto z tyłu adapter na belkę jest inny oraz osłona na dole. Z przodu mamy inne łączniki trójkątne nadkole-zderzak. Cena 135zł sztuka. Mamy też adapter za około 90zł oraz inny ekran silnika. Dalej mamy inny dolny wlot powietrza (100zł) oraz mamy inne pierwsze wloty ale tego dokładnie nie pamiętam. Jeszcze około 200zł będzie.

Pamiętajmy, że mamy inne zaślepki spryskiwaczy oraz zaślepki haków.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radar masz? Jeśli tak to jest przynitowany do dolnej belki którą trzeba zmienić. Po ponownym przynitowaniu powinno się go skalibrować.

Styropianowy absorber jest inny, trzeba uważać bo jest w nim bardzo delikatny czujnik zgarnięcia pieszego. Reszta mniej więcej tak jak koledzy piszą.

Musisz albo sam posiedzieć trochę nad ETK (wiele części różni się w zależności od wyposażenia samochodu), albo jechać do aso, zagadać chłopakiem od części niech ci zrobi listę, dasz mu coś "na piwo" i obiecasz, że część z tego kupisz u nich bo i tak wszystkiego nie trafisz na allegro.

Lakierniom bym nie ufał, 99,7% z nich to druciarze. Założą byle zestaw z rozbiórki i potem a to będzie problem z chłodzeniem, a to będzie coś świszczeć, a to zderzak się będzie uśmiechał na łączeniu z maską itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
Też właśnie chce zmienić zderzaki na m pakiet i też chętnie się dowiem jak najlepiej się do tego zabrać.. Z tego co wiem, to podróbki pasują bez przeróbek, ale mogą średnio pasować.. Original na pewno lepszy ale jest sporo małych rzeczy które trzeba dokupić.. Ma ktoś kompletna listę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Witam, mam problem z dopasowaniem przedniego zderzaka. Robię zamianę z zwykłego na m-pakiet i nie mogę go zamontować ponieważ blokują spryskiwacze znajdują się one nad otworem od zderzaka i teraz pytanie czy są jakieś specjalne zestawy, mocowania ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z dopasowaniem przedniego zderzaka. Robię zamianę z zwykłego na m-pakiet i nie mogę go zamontować ponieważ blokują spryskiwacze znajdują się one nad otworem od zderzaka i teraz pytanie czy są jakieś specjalne zestawy, mocowania ?

 

Spryski rozumiem masz pod zderzak mapkiet ? Jeśli tak to musi grać. Nie daje się żadnych specjalnych zestawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.