Skocz do zawartości

E46 zmiana zderzaka na m pakiet !


Patryk97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam w planach dołożenie m pakietu do swojej e46 . Moje pytanie brzmi co sądzicie o tym zderzaku http://allegro.pl/zderzak-bmw-e46-98-05-sedan-touring-m-pakiet-m3-i6002797254.html ? Ktoś go ma , czy ktoś przerabiał z was temat z tymi zderzakami ? Zderzak podobno wykonany jest z pp to powinno go się w miarę spasować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Przerabiałem temat dwa tygodnie temu (miałem spotkanie z rowem więc stwierdziłem, że założę mpak). Mogę śmiało polecić ten zderzak z powyższej aukcji, odbierałem go osobiście. Tak jak wspomniał przedmówca temat poruszany wiele razy. Zderzak pasuje niemalże jak ori. Jak nie zamierzasz jeździć po krawężnikach itp i oczywiście jeżeli szanujesz autko to długo się nim pocieszysz. Żeby to miało ręce i nogi musisz kupić wloty powietrza na tarcze mpakietowe (sedan/kombi) + krótkie nadkola mpakietowe(sedan/kombi) + kierownica powietrza mpakietowa (sedan/kombi)- centralny wlot powietrza na IC i chłodnice jeżeli nie zamierzasz w przyszłości włożyć FMIC, jeśli tak to nie kupuj kierownicy bo i tak trzeba ją podciąć od spodu więc stara Ci podpasuje, + halogeny mpakietowe + wtyczki do halogenów. Osłona pod silnikiem pasuje. Ogólnie idzie ogarnąć temat tylko musisz szukać części- jeśli masz dużo kasy to ASO. Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bez przesady. Kolejny ulep ze zderzakiem "M" z przodu, a cała reszta standard, czyli kolejna edycja "polscy Janusze dizajnu".

Ale co tam, najważniejsze, żeby był "mpakiet", zawsze to lepiej w ogłoszeniu wygląda.

 

... :duh:

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bez przesady. Kolejny ulep ze zderzakiem "M" z przodu, a cała reszta standard, czyli kolejna edycja "polscy Janusze dizajnu".

Ale co tam, najważniejsze, żeby był "mpakiet", zawsze to lepiej w ogłoszeniu wygląda.

 

... :duh:

Bez komentarza. Rozumiem, że jest to próba prowokacji, ale ja na pewno nie mam zamiaru dyskutować nad tym czy się to komuś podoba czy nie.

 

Beret, możesz podesłać szczegółowe fotki Twojego zderzaka po montazu?

Kolego oczywiście, że jest taka możliwość. Postaram się w weekend zrobić parę zdjęć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@carl0s trudno sie nie zgodzic hehe :cool2:

 

najwieksza wies i szczyt lepiarstwa to zwykle e46 z przednim zderzakiem m pakiet, wygląda to przekomicznie

co lepsze frajerstwo nawet nie kupi wlotów czy halogenów, lepią na sztuke oby byl jak by nie inaczej -> m pakiet ehehehe

 

jak juz wkładać do całość, ewentualnie podzielić na zewn i wewn m pakiet i zrobic jedno dobrze ale w całości tak jak przewidziało to bmw

przedni zderzak to jeden z bardzo wielu m pakietowych elementów o czym 99% lepiących zapomina :duh:

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdradzasz nam jakies tajemnice ? bo nie rozumiem co miała wnosić Twoja wypowiedz

 

m pakiet to sie poznaje po wszystkim, łącznie z połyskiem na trójkątach lusterka czy innych duperelach o których lepiacze allegrowych m pakietów nawet nie słyszeli a zwykłe wersje tego nie miały

jak jest m pakiet to jest w 100%, jak go nie ma to nie ma, nie ma stanów pośrednich.... znaczy się są, całe allegro do wyboru do koloru

 

(do moderatora) celowo cytuje wypowiedz aby uniknąc późniejszej edycji, nie takich asów tutaj przerabialiśmy

Ja ulepy poznaje po braku stopki m-pakiet. ale ciii

Wczoraj widziałem auto z Neonami na podwoziu. Zmieniało kolory xDD :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.