Skocz do zawartości

Black hella Krzyże e46


alegro661

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakiś czas temu montowałem ringi w moim e46 coupe przed liftem bez xenon-ów chciałbym teraz zamontować krzyże z aukcji internetowej ale są montowane poprzez wiercenie a następnie po drugiej stronie odbłyśnika trzeba zagiąć wystające ''zaczepy'' każdy wie o co chodzi i mam pytanie czy uda mi się zakrzywić je bez demontażu odbłyśnika chciałbym to zrobić na samochodzie jest tam miejsce aby posługując się czymś na kształt śrubokręta to wykonać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie wyciagnąć to nie problem ale aby wyciągnąć odblysnik trzeba wykręcić albo wkręcić śrubę regulacji poziomy światła a nie chciałbym tego robić bo później musiałbym jechać na ustawianie proszę mnie poprawić jeżeli się mylę,krzyże montuje się po to aby wizualnie przyciemnić lampę nie ingerując w jej sprawność w świeceniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad oklejaniem ale obawiam się wpływem oklejania na intesywność światła zresztą po jakimś czasie folia się może uszkodzić a tak myślałem nad stawieniem krzyży i kierunkami Depo ciemnymi no i niebiescy podczas kontroli beda się czepiać bo folie widać ze naklejona,chyba je zdemontuje i zrobię tak jak się należy następnie pojadę na ustawianie.Może mi ktoś powiedzieć jak zdemontować odbłysnik nie uszkadzając go wiem ze trzeba kręcić śrubą regulacji kąta wewnętrzną ale w która strone? Ps przeciwmgielne też oklejałes? Edytowane przez alegro661
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oklejalem u siebie sam i zrobilem to bardzo ladnie, tak ze bez problemu przechodzila przeglad a misiaki mowily tylko "ma pan przyciemnione lampy" ja im odpowiadalem ze tak bylo oryginalnie i koniec gadki, a jak widac lampy byly dosc ciemne ;) folia sie nie uszkodzi, a nawet uratujje lampe przed odpryskami od kamyczkow. fakt, jesli nie masz xenonu i duzo jezdzisz po zmroku to nie oklejaj, i kazdemu radze to samo ;) przeciwmgielne nie ruszane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.