Skocz do zawartości

Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+


Rekomendowane odpowiedzi

hehehe no i to jest frajda jak niby sportowe auta a zostają w tyle, jeszcze jak jakaś blondi siedzi obok takiego kierowcy to się jeszcze bardziej napina i niezła beka z takiego gościa :D ja tam czasem spotkam coś szybkiego rzadko bo rzadko ale zdarzy się np taki mustang 5.0 to równo jechałem. Nie jest tak szybki jak twój potworek ale za to pali kropelke, może jeszcze w tym roku go zmienie w końcu na Pb , zobaczymy

jak ten IS jedzie równo z nowym m4 to imponujące, po wymianie turbin pewnie 500 kucy pęknie

 

Nie myślałeś nad szperą do tego auta ? robisz 4,4 do setki przez brak trakcji a 4,0 jest do złamania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 997
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Brakuje jeszcze jakichś aktualnych filmików jak to się zbiera do 200 i 250 w normalnych warunkach bo ten co kiedyś nagrałeś to w deszczu i chyba się uślizgiwałeś

tak samo do setki ciekaw jestem jak tym się rusza pewnie dupą miota ostro i trakcja pali do 140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę musiał coś nagrać ;) narazie w najbliższych planach mam trochę poprawienie dolotu powietrza na stożki, zmianę stożków na większe ( o ile pudło pozwoli bo jest strasznie małe ) i wysunięcie ich jak nawyżej do góry pod maske bo nie do końca jest tak jak bym chciał.

 

 

a chciałbym ogólnie zrobić duuużo duużo rzeczy ale szkoda mi ładować $$$ a później sprzedawać za psi grosz...

myślałem o szperze

o większych turbinach

o zawieszeniu regulowanym

o hamulcach od M4

wiele by tu wymieniać ;) są rzeczy ważne i ważniejsze niestety

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha :D nie nie :p chociaz z drugiej strony mam takie zdanie ze każdego człowieka można albo przekupic albo zastraszyć :D

 

Gdybym miał jeszcze raz wybierać to.sam nie wiem czy nie kupiłbym 335d i za resztę kasy nie zrobił z niego jakiegoś potwora single turbo :) paliloby mniej i do tego diesel niepozorny z nazwy robilby benzyniaki :D

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o BMW to wszystko zależy w jakim celu kupujesz auto ,ja ostatni dużo myślałem o M3 F80 i po kilku testach wiem że

jadąc do 170 km/h pali 12,3l na 100 km( myślałem ze więcej )

na pełnym zbiorniku zasięg 500 km(jazda spokojna)

powyżej 200 km/h to 20 l i więcej

ja moim 335d przy prędkości powyżej 200 km/h przejechałem ponad 400 km bez tankowania a F 80 musiało zatankować ,fakt ze kilka razy na niemieckiej auto banie było 260 km/h . normalnie na tempomacie 180 km/h mogę przejechać ponad 500 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co robić potwora z 335d single turbo ? Fakt że palić będzie dużo mniej niż ten twój IS ale jak go mocno zmodyfikujesz to będzie kopcił, śmierdział a co najważniejsze dźwięk do benzyny się nie umywa i przyjemność z jazdy spadnie drastycznie. No i wątpię żeby bardzo mocno wysilony diesel był mało awaryjny. Jak dla mnie to 335d jest fajne bo można tanio szybko polatać mając +-400kucy i tyle. Jakąś tam frajdę daje ale jednak dźwięku benzyny R6 czy V8 nie przeskoczysz.

 

A do emocji jest benzyna. IS jest fajną opcją bo jest dużo tańsza niż m3 a ma DKG jak w m3 + Launch Control i zaoszczędzoną kase można wrzucić w dobry hamulec czy inne mody.

Ty mało co pozmieniałeś u siebie i masz 450kucy a stroiłeś na słabym paliwie 95. Na Vpower Nitro+ pewnie byś miał ze 460 -470 a po zmianie na lepsze turbiny jak u twojego kumpla 500+ idzie ogarnąć i takie nowe m3/m4 za pół miliona oglądasz wtedy we wstecznym lusterku i gość robi TAKIE oczy :shock: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o BMW to wszystko zależy w jakim celu kupujesz auto ,ja ostatni dużo myślałem o M3 F80 i po kilku testach wiem że

jadąc do 170 km/h pali 12,3l na 100 km( myślałem ze więcej )

na pełnym zbiorniku zasięg 500 km(jazda spokojna)

powyżej 200 km/h to 20 l i więcej

ja moim 335d przy prędkości powyżej 200 km/h przejechałem ponad 400 km bez tankowania a F 80 musiało zatankować ,fakt ze kilka razy na niemieckiej auto banie było 260 km/h . normalnie na tempomacie 180 km/h mogę przejechać ponad 500 km.

 

Arek jak kupisz m3 to będzie kusić i niemożliwe robić na codzień 500km na baku przy spokojnej jeździe bo nie po to się kupuje emke tylko raczej 300-350

Generalnie w m3 trzeba się liczyć ze spalaniem średnim rzędu 15-20l w zależności gdzie kto i jak jeździ co daje 300-400km na baku Max

Ja kiedyś jechałem Nissanem GTR 730 koni to na baku 74l zrobiłem 215km a jechałem raczej w trasie niż po mieście

 

PS. Za jak piszesz 40tys pakiet mocy do f80 na 550koni OK ale taką moc idzie zrobić z IS a zamkniesz się w 100tys zł a f80 kilka razy droższe + eksploatacja będzie walić po kieszeni dużo bardziej ale jak kogoś stać na m3 to wiadomo że fajniej mieć emke

Miałem propozycje teraz wziąć f30 335xi z 2015rz PL salonu za 180k w leasingu ale wole odczekać troche i kupić coś za gotówke bo jakoś miesięczne raty po 3tys niezbyt mi się uśmiechają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem czy przypadkiem idąc takim tokiem myślenia to nie lepiej kupić golfa I za 3k i 100k na mody żeby tylko na prostej zostawić i ISa i M3/M4 w tyle. :lol: Żart oczywiście bo zapominacie że drogi nie są zawsze proste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy mi tu spamujecie temat M3....

Trzeba będzie się ustawić większą ekipa, kilka kamer ( ja mam Hero 3+ to sobie przykleje) i się poganiamy ;)

 

Ale jak już tu jesteśmy to bosspower co tam u siebie porobiłeś i ile masz KM NM?

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no zawiasem to i tak jesteś lepszy bez 2 zdań nie ma co wspominać bo ja mam ori z serii 3 i do tego masz szpere. Skąd w ogóle jesteś ? Ja się tułam pomiędzy Warszawa a Biała Podlaska

 

A dlaczego jest na pewno więcej? To był pomiar przed modami?

Ps program z GTS? bylem świecie przekonany że masz manuala

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Co wy mi tu spamujecie temat M3....

Wyczyszczone.

bosspower zrób galerię swojego auta i tam o nim piszcie. Masz ciekawe auto w dodatku z modami, więc zainteresowanie forumowiczów byłoby spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy mi tu spamujecie temat M3....

Wyczyszczone.

bosspower zrób galerię swojego auta i tam o nim piszcie. Masz ciekawe auto w dodatku z modami, więc zainteresowanie forumowiczów byłoby spore.

 

Ok szefie.

 

Nie no zawiasem to i tak jesteś lepszy bez 2 zdań nie ma co wspominać bo ja mam ori z serii 3 i do tego masz szpere. Skąd w ogóle jesteś ? Ja się tułam pomiędzy Warszawa a Biała Podlaska

 

A dlaczego jest na pewno więcej? To był pomiar przed modami?

Ps program z GTS? bylem świecie przekonany że masz manuala

 

Radom - Warszawa

 

22 lipca jest Jastrzab mozemy tam sie spotkac jak nie bedzie padac i pogadamy bo nie chce juz pisac juz w tym watku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrianadernew to moze chcesz sie zamienic na 335d :lol: BTW. polecam przeczytac moj ostatni wpisa na temat chipu viewtopic.php?f=158&t=280688&start=435 :norty:

Garage:

f87 M2 LCI 2018r -> https://bit.ly/3BgwoE6

e92 M3 2010r -> https://bit.ly/3BgwoE6


Ex:

e46 318i 1999r

e46 330Ci 2002r

e60 535d 2006r

e92 335d 2007r @410KM/750Nm -> http://bit.ly/2NRV79i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie bywa. Ale idą bardzo podobnie. Z tego co wiem to jeszcze jej nie stroil a coś pozmieniał w turbo ( vhyba inne hybrydy) i może temu że teraz nie wszystko jest zgrane jak powinno.

Dzisiaj latalismu to do 240 niewiele odszedł ale fura konkretnie gruby projekt.

 

Ps. Kumpel kupil 335i i tez dziś był ( zdjęcia wstawię jutro ) - będzie kolejny gruby projekt i atak na 500 kucy... hamulce ma z lambo już wstawione...

Golf IV 1.9 tdi - ex

E60 530xd - ex

Panamera 970 - ex

e92 335is - ex

A4 B9 2.0T - ex

F36 430i - ex

M6 F06 Gran Coupe Competition - ex.

X3 F25 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem juz kilka e92 z hamulcami od lambo pieknie to wyglada! Musimy sie kiedys w koncu ustawic i zobaczyc jak jedzie 335is vs 335d ^^

Garage:

f87 M2 LCI 2018r -> https://bit.ly/3BgwoE6

e92 M3 2010r -> https://bit.ly/3BgwoE6


Ex:

e46 318i 1999r

e46 330Ci 2002r

e60 535d 2006r

e92 335d 2007r @410KM/750Nm -> http://bit.ly/2NRV79i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.