Skocz do zawartości

Oświetlenie rejestracji LED-Same żarówki czy całe ramki LED?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :wink: Koledzy mam do Was proste mam nadzieję pytanie a mianowicie chce zmienić oświetlenie w rejestracji ( moje jest seryjne i świeci na żółty kolor :( ) Chce kupić oświetlenie LED i tutaj moje pytanie , kupić jakieś żarówki LED i wsadzić do kloszy czy kupić lepiej całe lampeczki LEDowe ? Np. Takie

 

http://allegro.pl/led-bmw-podswietlenie-e90-e92-e93-e39-e60-x5-e70-i5084106591.html

 

Pytam , ponieważ w poprzednich autach jakich miałem nie było możliwości kupienia całych kloszy Ledowych a jedynie można było kupić żarówki LED i wsadzić i nie wiem co lepiej świeci - CO wybrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też posiadam takie jak podałeś w linku i jestem mega zadowolony. Moim zdaniem pojedyncza led nie daje rady (choć napewno jest lepiej niż na ori ), ale to już kto co lubi . To oświetlenie naprawdę jasno i mocno całą tablicę , ba nawet około metra pod nią czy za nią oświetla :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też posiadam takie jak podałeś w linku i jestem mega zadowolony. Moim zdaniem pojedyncza led nie daje rady (choć napewno jest lepiej niż na ori ), ale to już kto co lubi . To oświetlenie naprawdę jasno i mocno całą tablicę , ba nawet około metra pod nią czy za nią oświetla :cool2:

Już je zamówiłem :D Ale troche mnie zmartwiłeś pisząc że tak mocno świecą , bo to ma oświetlać rejestracje a nie zderzak czy pół chodnika :? :? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest żle , trochę pokoloryzowałem :wink: , mi pasuje i dają mocne światło bo nawet przy dzisiejszej pogodzie w dzień (zachmurzenie) , widać że tablica podświetlona

ps. ja jeszcze zmieniłem lampki w drzwiach , też na coś podobnego , ładnie oświetlają ziemię po otwarciu , można w nocy ''igłę'' znaleźć polecam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

 

Dzieki kolego za linki.

 

W pierwszym linku ledy są za 35 zł, a w drugim linku można znaleźć drugą aukcję tego samego użytkownika z ceną 25 zł za sztukę. Nie znalazłem różnicy w tych żarówkach, może ktoś wie czym się różnią?

Mnie co prawda interesuje tylko zmiana podświetlenia wnętrza a nie rejestracji, bo jakoś nie mogę się przekonać do tego aby eksponować bardziej tablicę. Wiecie, są ludzie którzy uprzejmie donoszą, a do tego kierowca BMW to już z zasady trzeba. Nie chcę mu ułatwiać, bo jest szansa że dziadek nie zauważy a dogonić na bank nie zdoła ;) chocaż efekt też mi się taki podoba, ehh dylematy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał żeby tablica była jak najmniej widoczna , ale dobija mnie też ciemny żółty kolor podświetlenia :duh: A tak to jest ładny bialutki , a co do samej jazdy itp.To jak jezdzisz jak trzeba to nie ma co się martwić o przepisy i innych użytkowników drug :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam same żarówki kupić, nie dają tak mocno jak całe lampki. Zalatuje troche remizą jak na ledowo oświetlona jest tablica, zderzak, i metr za autem jeszcze ;) Sam miałem ten problem i zdecydowałem się na żarówki

to raczej nie jest problem , tylko kwestia gustu a o tym się nie dyskutuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.