Skocz do zawartości

E39 1996 2,0 Montrealblue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Przedstawiam moje drugie świeże oczko w głowie :) a mianowicie e39 2,0 w kolorze montrealblue, posiadam ją od około 2 miesięcy. Szukałem czegoś mocniejszego niż dotychczasowe 1,8 w e36 no i znalazłem fajną czarną e36 2,5 mniej więcej w moim zasięgu finansowym ale właściciel się wycofał ze sprzedaży i tak trafiłem na e39 jest trochę zmęczona ale trafiła w dobre ręce i co najważniejsze kupiona za takie pieniądze że nie można byłoby nie kupić tego modelu który na pierwszy rzut oka wygląda przyzwoicie dobrze jeździ i mechanicznie też jest nie najgorzej. Wyposażenie nie porywa, poprostu zwyczajana e39 ;)

http://i.imgur.com/RWMCnys.jpg

http://i.imgur.com/WbcYZC1.jpg

http://i.imgur.com/yGBrslT.jpg

http://i.imgur.com/9RBrxeb.jpg
Opublikowano
o widzę że 96 rok a zderzak przód po lift lampy z tyłu też. Tylko te lampy chińskie z przodu. Z czasem pewnie zmienisz na oryginały, bo z chinolami zawsze po czasie jest jakiś problem. Daj fotki wnętrza pozdrawiam :)
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Jakich kosmetyków do pielęgnowania auta używasz :?: :mrgreen: Jest ogień :jawdrop:
Opublikowano
No te lampy to rzeczywiście masakra, ale poza tym jest bardzo fajna
Opublikowano
  • Autor

co do lamp przednich to święta prawda aktualnie wygląda tak na fotce poniżej, za taką cenę nie mogłem marudzić, fotek wnętrza jeszcze nie robiłem wysprzątam i będą fotki :) co do zderzaka to rzeczywiście 96r miał inne lampy przeciwmgielne ale w planach m pakietowy chciałbym założyć

http://i.imgur.com/RoM4Eit.jpg

http://i.imgur.com/9RBrxeb.jpg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
witam czy ktoś posiada oprawki żarówek kierunkowskazów i czy poliftowe pasują do przedliftowych, bo zmieniam lampy i mam mały problem
http://i.imgur.com/9RBrxeb.jpg
Opublikowano
  • Autor
dzięki wielkie :)
http://i.imgur.com/9RBrxeb.jpg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

i tak oto prezentują się nowe lampy wg mnie o niebo lepiej niż poprzednie :)

http://i.imgur.com/3Ic4SX6.jpg

a tak sobie świecą

http://i.imgur.com/ovodxgB.jpg

http://i.imgur.com/9RBrxeb.jpg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Członkowie klubu
czy poliftowe pasują do przedliftowych, bo zmieniam lampy i mam mały problem
Przecież nie założyłeś "poliftów" tylko kolejne Depo czy inne chińczyki.
ec2Wze6.jpg
Opublikowano
Popieram zdanie poprzednika, to już lepiej oryginały założyć bez kombinacji. Przepraszam za szczerość, ale takimi trikami tracimy piękno E39

 

 

Chińskie lampy gorzej świecą, Odbłyśniki szybciej się przepalają.

Opublikowano
  • Autor
chińczyki bo chińczyki ale lepiej to wygląda niż to coś z czym ją kupiłem ;) po drugie za auto dałem 3tyś i powiedziałem sobie że nie ma mowy żeby za same lampy zapłacić prawie 1,5tyś, chociaż na dzień dzisiejszy już tyle w nią włożyłem i na dniach wpadnie zderzak przód m pakiet :)
http://i.imgur.com/9RBrxeb.jpg
Opublikowano
na porządne lampy które nie oślepiają, oświetlają drogę kasy szkoda, ale mpakiet musi być :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh:
Opublikowano
  • Autor
musi i po temacie
http://i.imgur.com/9RBrxeb.jpg
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Całe e39 za 3k? :shock:

Jak już będziesz zakładać ten mpakiet to weź postaraj się lepiej spasować ten przód, masakra się tam dzieje. W ogóle najpierw mechanika a potem jakieś mody wizualne, trochę zastaw się, a postaw się. No nic, oby służyła Ci dobrze i w miarę bezawaryjne :wink:

Opublikowano

Lampy kup używane w bdb stanie jeśli nie chcesz nowych.

 

Lepiej odpuścić m pakiet a jeździć jak człowiek bo na razie przód wygląda jak w golf 3 po tanich modach. Niestety ale zamienniki lamp do e39 tak wyglądają nie wiem dlaczego. Do niektórych modeli aut wyglądają identycznie jak oryginal.

Opublikowano
na porządne lampy które nie oślepiają, oświetlają drogę kasy szkoda, ale mpakiet musi być :duh: :duh: :duh: :duh: :duh: :duh:

 

Nie m-pakiet, tylko sam zderzak.. Nie lepiej faktycznie zostawić w oryginale i przywrócić oryginał? Jak to ktoś wcześniej napisał, właśnie przez to ucieka piękno i klasyka e39 :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.