Skocz do zawartości

[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein


mikiE87

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze się trzyma ten lip? Jest w miarę sztywny?

Bo na zdjęciach nawet fajnie wygląda.

 

Przedni ma ponad 3 miesiące i jestem pod wrażeniem bo sporo przeszedł a ciągle jak nowy. Co prawda wpadło tam dużo wkrętów,bo nie ufam tej taśmie ze względu na to, że zagina się on od krawężników itp.

Boczne mają kilka dni i nie narzekam póki co. Fajnie się to ułożyło, chociaż to tylko guma i wiadomo że lekko się faluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 485
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przyszedł czas na długo wyczekiwany mod. Trafiła się 60km od domu, w super stanie i okazyjnej cenie. Wymaga tylko delikatnego przemycia - Bonnet już zamówiony.

Do końca wakacji postaram się jeszcze ogarnąć dekory oraz blende kierownicy w piano black i mam nadzieję, że będzie to wszystko współgrać.


iqSDb4D.jpg

UG5x71U.jpg

s7j5Vvu.jpg

S0lIq0M.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też w każdym aucie musi być czarna podsufitka. Od razu lepszy klimat we wnętrzu.

 

Dokładnie, jeszcze jak listwy dojdą to będzie elegancko :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

noo panie, dużo roboty i pasji włożonej w auto! :cool2: ten lip i progi z taśmy to zdecydowanie nie moja bajka,ale tak jak napisałeś w moim temacie ja również szanuję Twoją wizję! :cool2: myślę,że jak to wywalisz,a dasz jakieś listwy np. maxton to będzie konkret :cool2:

świetny pomysł z lampami US. przydałyby się heble w pomarańcz dla fajnego kontrastu z nadwoziem ;)

a jak się sprawują te felgi AXE? to niby jakaś brytyjska firma.mają kilka ciekawych wzorów,ale zastanawiam się jak z trwałością,bo raczej w UK tego nie produkują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo panie, dużo roboty i pasji włożonej w auto! :cool2: ten lip i progi z taśmy to zdecydowanie nie moja bajka,ale tak jak napisałeś w moim temacie ja również szanuję Twoją wizję! :cool2: myślę,że jak to wywalisz,a dasz jakieś listwy np. maxton to będzie konkret :cool2:

świetny pomysł z lampami US. przydałyby się heble w pomarańcz dla fajnego kontrastu z nadwoziem ;)

a jak się sprawują te felgi AXE? to niby jakaś brytyjska firma.mają kilka ciekawych wzorów,ale zastanawiam się jak z trwałością,bo raczej w UK tego nie produkują...

 

Lip to wizja tymczasowa, bardziej for fun... po prostu z nudów chciałem sobie potestować. Finalnie jakiś Maxton musiałby zagościć... no ale jak już robić Maxtona to w połączeniu ze zmianą felg. Chodzą mi po głowie jakieś węższe i lżejsze felgi na balonie, bez naciągów, jednak idealnie spasowane do nadkoli.

Co do pomarańczowych zacisków to na pewno byłoby spójnie z lampami, jednak znudziły mi się krzykliwe heble po 3 latach.

AXE latają już u mnie trzeci sezon i nie mogę powiedzieć złego słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przyszedł czas na mały update. Dawno nic nie grzebałem we wnętrzu, więc trzeba to było nadrobić tego lata. Po m-pakietowym suficie przyszedł czas na resztę układanki.


Malowanie blendy kierownicy

Chyba już koniec kombinacji z kierownicą. Wyleciała blenda LCI,w której denerwował mnie dekor. Wlecała sport pre-LCI, bo wygląda jak m-pakiet (poza logo), a kosztuje normalne pieniądze. Brakowało mi jednak w niej czarnego koloru. Korzystając z dobrej pogody zabrałem się za to.


aMzQqah.jpg

VzvImTJ.jpg


Zakup radia Professional

Od długiego czasu borykałem się z pixelami w moim radiu. Dzięki pomocy kolegi ImmBoo udało się zakupić Professionala z 2011 roku za śmieszne pieniądze. Nareszcie wszystko działa jak należy.


4D5QKOq.jpg


Zmiana popielniczki na schowek

Po zmianie telefonu cupholder okazał się za wąski. Wybór był oczywisty i bardzo praktyczny.


mSxWOpp.jpg


Hydrografika na dekorach

cypisek21 oraz kulfon3 narobili mi apetytu na zmianę dekorów. Początkowo planowałem piano, jednak utrzymanie tego mnie przeraziło. Podchodziłem całkiem sceptycznie do hydro, jednak stwierdzam, że warto.


GS9IwFi.jpg

TJQotrY.jpg

cEEYrTB.jpg

4wP6CsS.jpg

ezTqJBN.jpg

Edytowane przez mikiE87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Noo Panie, zmiany na duży plus! Myślę, że hydro lepiej niż piano. Szczególnie do rudej skóry :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać numery radia po 2011(bez wypalajacych się pixeli)?

Ile za takie radio trzeba przygotować?

 

Ja posiadam 9258164.

Wpisuj numery na realoem i będzie podana tam data montowania. W moim przypadku:

From: 03/01/2011

To: 08/29/2011 (ENDED)

Ceny są bardzo zróżnicowane. Możesz kupić za 100zł, a jak ktoś jest w temacie to wystawi takie radio za 400-500zł, a jak ma BT i USB to nawet do 1000zł.


A u mnie czas na kolejne mody :8)

BiNDYZw.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym psikałeś te blendę? Wygląda bardzo bardzo schludnie!


Ta hydrografika wygląda świetnie, muszę zacząć się rozglądać u siebie, bo zajarałem się mocno.

Ile płaciłeś za komplet? Aż się boję o ceny hydro w wwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym psikałeś te blendę? Wygląda bardzo bardzo schludnie!


Ta hydrografika wygląda świetnie, muszę zacząć się rozglądać u siebie, bo zajarałem się mocno.

Ile płaciłeś za komplet? Aż się boję o ceny hydro w wwa.

 

Blendę psikałem zwykłym sprayem w macie. Przetestowane na kilku sztukach i zdaje to egzamin.

Co do hydro to poszedł namiar i cena na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sobota, kolejny mody.

Głośniki stereo ustąpiły miejsca HiFi. Różnica odczuwalna, pomimo braku wzmacniacza, za co zabiorę się zapewne na wiosnę bo pogoda już nie rozpieszcza na wyrzucanie dywanów bez garażu.

Na teraz chce jeszcze podpiąć tweetery. Po zdjęciu maskownicy okazało się, że jest tam pusto. Jakby ktoś miał na sprzedaż te trójkątne styropiany to jestem zainteresowany.


JBdpN47.jpg

rhlFTfG.jpg

6MimvZW.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trójkątne gąbeczki kupione, tweetery dołożone... teraz to zaczęło naprawdę fajnie grać w porównaniu do stereo.

Pozostało dorzucić wzmacniacz + wiązke.


3z4Slej.jpg


Jakiś czas temu doszło do nieprzyjemnej sytuacji - stłuczka parkingowa nie z mojej winy.

Tym razem natrafiłem na PZU i obyło się bez problemów jak w przypadku Compensy. Pan rzeczoznawca bardzo ładnie podliczył szkodę na nowy zderzak, nową dokładkę oraz malowanie... a to wszystko online bez tracenia czasu. Pieniądze otrzymałem już następnego dnia.

Jako, że dzwon podstawą modów no to kupiłem nową oryginalną skorupę zderzaka oraz zamówiłem dokładkę Performance look. :twisted:


vozZBa4.jpg

eYN2zR9.jpg

6Zra4xb.jpg

Edytowane przez mikiE87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny weekend, kolejny update.


Zabrałem się za wygłuszanie maski. Zamówiłem butyl 2mm. Efekt zadowalający - przebija oryginalną szmatkę.

Dokupię jeszcze czarną piankową, żeby to wyglądało schludniej.


TsgcRZr.jpg

RH4Goay.jpg

nacaVbr.jpg



Doczekałem się także dyfuzora. :8)


SC9QRHf.jpg

mdLYGv1.jpg

Edytowane przez mikiE87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zimowy update:

:arrow: zderzak z dyfuzorem u lakiernika

:arrow: gwint przeczyszczony, przesmarowany

:arrow: założone zimówki

:arrow: nowy olej, komplet filtrów

:arrow: mycie, woskowanie, niewidzialna wycieraczka

:arrow: przegląd zawieszenia, hamulców, wydechu, wszystkiego pod maską bez zastrzeżeń


Postaram się do wiosny odświeżyć letnie felgi, no ale ogólnie to nuda i czekam na wiosnę :?


aT92dVh.jpg

okvOkWp.jpg

Edytowane przez mikiE87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.