Skocz do zawartości

Biały m pakiet jaka skora czarna czy czerwona?


Autko78

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zostanie czarna to z niebieskimi listwami chodź one i tak już do niczego teraz pasować nie bedą, a jak czerwona to z czarnymi. Na wizualizacji ta czerowona fajnie ożywia, ale faktycznie trochę się boje ze w realu może to trochę wyjsć wieś tańczy wieś śpiewa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam alkantarę, po paru latach będzie wyglądać tak samo dobrze jak w dniu zakupu, a skóra... wiadomo... poza tym dakota jest "taka sobie" a i komfort na alkantarze sto razy lepszy IMHO.

 

Poza tym M pakietowa alkantara obszyta niebieską nitką daje sportowy look & feel, a czarna skóra trochę wieje grobem, czerwona z kolei jest zbyt "dyskotekowa" wg mnie. Weź jednak co się Tobie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkantara mi sie podoba, ale mam bezowa w golfie i nie chce nawet mowic co moje dzieci przez 5 lat z niej zrobily :) czerwona ozywia wnetrze, ale wlasnie boje sie tego efektu disco-remiza-wioska... Z tego co widze na forum to 99% posiadaczy ma automaty. Ja zamowilem 330i z manualem z tego wzgledu ze te 10kola wolalem wydac na inne dodatki, a mieszanie lewarkiem mi nie przeszkadza. Pozatym, ze w manualu trzeba recznie zmieniac biegi to sa jeszcze jakies minusy? Mowa tu o silniku 252km bez xdrive.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna wygląda biednie.. jak wersja bazowa, bo ktoś zaoszczędzić chciał na normalnej :P

 

To co wzialbys czerowna? Do tego zestawu?

Bialy lakier + czerwona skóra wygląda dobrze. Ostatnio modne są też te ciemnobrązowe i pewnie ja bym taką brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie biore automatu, ale cale zycie jezdzilem manualem wiec mi to nie przeszkadza. Wzialem natomiast adaptacyjne zawieszenie m, harmanna, szyberdach, hak, HUDA, asystenta kierowcy, grzane fotele, rozpoznawanie znakow, pakiet connected advanced, pakiet convenince plus, kamera cofania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwona bdb wygląda z alpine white (widziałem na żywo i wioski nie ma).

Albo to albo alcantara i masz 7 klocków na inne bajery.

Czarną odpuść, latem się zagotujesz - brak wentylacji zdyskwalifikował dla mnie skóry w serii 3/4.

Też mam manual i.. same plusy :) Będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubisz się bardziej rzucać w oczy (a biały + mpakiet o tym świadczą), to bierz czerwony. Wizualnie zwiększy wartość fury o jakieś 200 tys zł w ocenie ludzi. :mrgreen:

 

Jeżeli:

- lubisz mimo wszystko zachować sobie w środku więcej intymności lub/i

- wcześniej miałeś już czerwone i się znudziło lub/i

- Twoja rodzina ma nerwowe życie i potrzebuje uspokojenia lub/i

- będziesz auta używał w Suwałkach (lub innym zimnym miejscu na ziemi) to bierz czarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.