Skocz do zawartości

BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca


doradca

Rekomendowane odpowiedzi

na 10 ruszen z 6 razy tak określę - jeśli nie dodałby gazu tak na 1500-1800 rpm to szarpie jesli delikatnie i w tym zakresie to ruszał płynnie. \

Teraz jest dzien do nocy - nie ma szans żeby auto poszarpywało - nie musze nawet gazu dodawać aby płynnie ruszyć :D

zero wibracji - gałka biegów sie uspokoiła troche - zero jakiś pukań na pedale nie ważne w jakiej jest pozycji.

 

Wydało się łącznie prawie 3800 zł ale teraz jeździ się bajka :) polecam hehehehe - żartuje

Następny właściciel będzie szczęściarzem hhehehe w aucie wszystko zrobione na tip top juz :)

- opony

- felgi

- hamulce

- koło pasowe, rolki napinacz, pasek - ori

- sprzegło

- dwumas

- poduszka skrzyni

 

Niestety auto pewnie za rok bedzie juz za małe bo syn rośnie - i albo kupie żo ie drugie rodzinne i bmw zostanie - albo bede zmuszony sprzedać i kupić coś w kombi i większego - naszczęście na teraz jest na styk z miejscem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 246
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
felga w tym wzorze jakoś mi się nigdy nie podobała ale w tym kolorze bardzo fajnie wygląda :cool2: ta ramka niby śmieszna ale raczej go golfa 3, całkowicie wyrwana z innej bajki , nie myślałeś żeby ją nieco obniżyć ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe kazdy ma swoje odpały ten jest mój i go nie zmienie :) smak i pomysł pokazałem we wnętrzu jesli chodzi o dekor z bizą kaletniczą szybko podłapany prawidłowo przez resztę - a kiczu troche jeszcze nikomu nie zaszkodziło - przynajmniej jadać na trasie bedziecie wiedzieć ze jade własnie ja :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wczoraj rzuciłem orientacyjnie jak zareaguje rynek na niego - niestety brak miejsca mocno doskwiera - jeśli znajdę coś rozsądnego w kombi lub suva do czerwca to sprzedam jeśli nie to bmw zostaje a kupie drugie auto w kombi aby było na jakieś dość częste wypady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 10 ruszen z 6 razy tak określę - jeśli nie dodałby gazu tak na 1500-1800 rpm to szarpie jesli delikatnie i w tym zakresie to ruszał płynnie. \

Teraz jest dzien do nocy - nie ma szans żeby auto poszarpywało - nie musze nawet gazu dodawać aby płynnie ruszyć :D

zero wibracji - gałka biegów sie uspokoiła troche - zero jakiś pukań na pedale nie ważne w jakiej jest pozycji.

 

Wydało się łącznie prawie 3800 zł ale teraz jeździ się bajka :) polecam hehehehe - żartuje

Następny właściciel będzie szczęściarzem hhehehe w aucie wszystko zrobione na tip top juz :)

- opony

- felgi

- hamulce

- koło pasowe, rolki napinacz, pasek - ori

- sprzegło

- dwumas

- poduszka skrzyni

 

Niestety auto pewnie za rok bedzie juz za małe bo syn rośnie - i albo kupie żo ie drugie rodzinne i bmw zostanie - albo bede zmuszony sprzedać i kupić coś w kombi i większego - naszczęście na teraz jest na styk z miejscem

 

Co to znaczy poszarpuje? :) pytam, bo u mnie 1 raz na 20 ruszeń (strzelam :mrgreen: , w każdym razie czasami) "trzęsie kabiną"/ "jakby się ślizga" przy delikatnym ruszaniu z 1. Ale zazwyczaj ruszam z 1500-1800 obrotów, może przyzwyczajenie z saaba 93 I 2,2 TiD, który był strasznym klekotem.

 

 

P.S. Bardzo fajny ten Twoj przód z czarnymi nerkami. W ogole przód LCI z mpakietem świetnie wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no auto ogólnie poszarpywało inaczej tego nie określę - nie było to napewno normalne zachowanie samochodu - co ciekawe dwumas i sprzegło było w stanie bdb ale rozwalone łóżysko pogieło nieco docisk przez co własnie były wibracje przy zmianie biegów oraz poszarpywanie przy ruszeniu - teraz po wymianie jest dzien do nocy nic nie szarpie ruszam płynnie z każdej predkosci obrotowej - zero wibracji na wolnych (ale przedtem też ich nie było)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super i dzięki za PW na temat CDV.

Ja jeszcze obserwuje coś takiego, że przy jeździe na 6 biegu jest jakby delikatne bicie, ale nie jest to nic związanego z kołami niewywożonymi czy prędkością, bo np. Jadąc 150 przy 2 tysiącach na 6 biegu to występuje a po zredukowaniu na 5 i jazdę z ta sama prędkością i wyższymi obrotami efekt znika. :duh:

 

Pozdr

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety muszę Cię zmartwić ale to może być kilka przyczyn którymi nie będę zaśmiecał Ci głowy bo nieraz człowiek się błędnie ukierunkuje bez potrzeby, zacznij od CDV i przy okazji sprawdź podporę wału i gumowe łączniki wału 2szt jak już będzie na podnośniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ide na full w rodzinne + na wiosnę nastepną jakiś wariat dla mnie - szukam pojemnego kombi z automatem i w miare mocnym dieslem - wybór padł już chyba - teraz tylko szukam sztuki - bedzie 508 SW GT 2.2 HDI automat - z mapa na 250km - 2012-2013 - ma służyć jako family car

Rozważałem serię 5 ale jak już to tylko f10 i tylko r6 ale budżet nie ten niestety gdyż auta w rodzinie muszą być 2

Dla siebie będę szukał albo czegoś na 4 buty - s3, 330xi - ale to na wiosnę

 

Proszę wypatrywać auta na ulicach Gdyni gdyż szczęśliwy nowy posiadacz własnie tam będzie nią się powozić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się nowym nabytkiem :) auto jeszcze nie odebrane czekam na ksiązkę pojazdu bo jest w trakcie rejestracji - wygrał sentyment do marki w której spędziłem trochę a że trafił się bardzo fajny egzemplarz to nie mogłem się powstrzymać

zdjęcie narazie z otosroto

http://images77.fotosik.pl/653/6219f84ff63cb0b5gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.