Skocz do zawartości

[e92 325i] szarpie na zimnym


domelsnake

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OKej, czyli zaopatrzę się w te co podałeś..


Co do szarpania, to u mnie jednak chyba coś już pada, bo czy to na zimnym czy na ciepłym wygląda tak samo..


No własnie, mało mechaników ogarnia a u mnie w okolicy to sami janusze...


Czy poprzez INPA mógłbym to jakoś samemu zweryfikować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inpa zamowiona wiec bede probowal cos wykombinowac...


tzn tak, po odpaleniu obroty lecą ponad 1000 i spadają do 700/600 i falują w gore i w dol, lecz nie jest to duża skala tego falowania.

nawet gdy jestem w trasie, zatrzymam się np na światłach i czuć jak auto trzęsie tak jakby coś było z zapłonem albo wtryskiem.


No i po zmianie świec z ngk na bosha wywaliło mi check engine no i po sczytaniu było ze wypada zapłon na 4 i 6 cylindrze, wiec może coś jest na rzeczy.

Tylko będę musiał jakoś sprawdzić, które dokładnie cewki niedomagają jak to ich wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
inpa zamowiona wiec bede probowal cos wykombinowac...

 

Powodzenia.

Posiadanie INPY to jedno. Właściwa interpretacja wskazań to odległa sprawa;)

 

Tak masz racje, zauważyłem że samo posiadanie INPY nic nie daje :D :duh: Zobaczę czy sobie poradzę z kodowaniem wtrysku :roll:

 

Świece do n53 to tylko NGK ZKBR7A-HTU na innych właśnie są problemy. Jak na rozgrzanym też obroty wariuja to zaczął bym od odmy

 

Świece własnie te zamówione i na dniach będą wkładane, do tego nowe cewki bo wypadał zapłon oraz jeden wtrysk do wymiany. Zobaczymy czy zmiana poprawi objawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.