Skocz do zawartości

Pierwsze BMW M2


Duffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

ciekawy jestem jak BMW pójdzie z następnym M2( nowy M5 ma mieć silnik łączony z elektrycznym --oby NIE ) - za dwa lata BMW podobno ma zrezygnować z tylnego napędu w serii 1 i 2, maja być 3 litrowe silniki itp.- jeśli to się sprawdzi to radze kupić teraz auto i trzymać do grobowej deski.... seria 1,2, 3 i 4 z tylnym napędem przynosi niesamowite radości z jazdy, jak to będzie przedni napęd z 3 cyl. silnikiem to nie tylko będę obrażony na BMW ale podziękuje jej na forever ...

 

http://www.auto-swiat.pl/zdjecia/bmw-kopiuje-golfa-nowosci-z-bawarii/1szjmc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się Alfy też zawsze podobały i jest szansa, że "rozkwitną" w następnych latach.

Jestem cholernie ciekawy pierwszych testów Giulii, szczególnie tych cywilnych wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
M2 na torze okazało się szybsze niż M4... :O

Zakładając, że M2 można docelowo stuningować do tego samego poziomu co M4, wnioski nasuwają się same ;]

 

http://www.motortrend.com/news/bmw-m2-versus-m4-sibling-rivalry/

 

To samo wlasnie wczoraj ogladalem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

M2 niebieska do obejrzenia w Bawarii Katowice.

Wygląda ten kolor lepiej niż na zdjęciach.

Także próba wydechu Performance na żywo ale lekko. Nie można było. Wydech jak na początek rewelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam taki mały pomysł, żeby ustylizować wizualnie na M4 GTS, także szary, zapewne będzie dosyć rzadki, bo z tego co widzę niebieski króluje.

Odbiór po wakacjach, chyba październik. A co do zaliczki, wynika z zaufania do stałego klienta oraz faktu, że od biedy takie auto i tak im zejdzie gdybym się wycofał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
bardzo fajnie - mam nadzieje że moc pójdzie do góry na jakieś 450KM:) - 95% objedziesz wszystkie auta w PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trochę późno na negocjacje, z drugiej strony zaliczka niewielka, więc pewnie będzie można powalczyć.

Ale nowy model, i w dodatku M, to pewnie najgorsze możliwe rabaty w całej linii BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Myślę że tych aut będzie jak narazie mniej niż chętnych więc z rabatem to tylko symbolicznie.. Z tego co czytam to chyba większość idzie na USA, tam jest mega szał na ten samochód i wcale się nie dziwie :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.