Skocz do zawartości

Przeróbka foteli manualnych na elektryczne


Rychta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś mi podpowie czy da rade przełożyć szkielet z foteli elektrycznych do manualnych? Dokładniej mówiąc mam u siebie fotele Sportsitze, skórzane, grzane i pompowane. Do szczęścia brakuje mi tylko sterowania elektrycznego. Czy jak kupie zwykłe fotele bez skóry itp ale sterowane elektryczne da się to jakoś bezproblemowo przełożyć do moich foteli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda zachodu, będziesz tego sterowania używał jedynie przy sprzątaniu. Za to dodam, że sterowane elektrycznie ważą dużo więcej niż zwykłe, a do tego żaden pasażer nie umie tego obsłużyć. Jeśli masz grzane sporty w skórze to masz optymalną konfigurację :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zwykłych też nie potrafią obsłużyć... :roll: Niektórzy to drzwi z zewnątrz nie potrafią otworzyć, bo klamka idzie do góry, a nie do przodu jak zwykle... :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kogo Wy wozicie... Sterowanie jak w każdych elektrycznych fotelach. Fakt, są cięższe, ale jeżeli autem jeżdżą 2 osoby a ma się opcje z pamięcią to jest to rozwiązanie genialne (szczególnie z lusterkami, a zapamiętuje też pompowanie).

 

O samym przełożeniu się nie wypowiem, oprócz tego, że zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie babcia 72 letnia nie potrafila ogarnąć elektryki foteli , ale za trzecim razem gdy wytłumaczyłem jej to całą drogę się bawiła :norty: :norty: :norty:

Teraz za każdym razem bez problemu sobie reguluje, tak więc nie wiem kogo wy wozicie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś w tym jest gdyż bmw ma inny system regulacji fotela jak popularne inne marki, szczególnie przesuwanie przod tyl jest dla ludzi niezrozumiałe

juz nie jeden wyciągał mi apteczkę, albo mało co nie wyrwał przedłużenia (fotele sporty), krew mnie odrazu zalewa....

a czy to bedzie profesor czy zwykla ku rwa na fotelu obok nie ma znaczenia, mozna tłumaczyć ale i tak nie zrobi tego właściwie

 

stąd tez odrazu wiem który pasażer ma/miał bmw ;)

 

a fotele elektyka to zbedny bajer chyba ze jest kilku uzytkowników ale dziewczyny i samochodu sie nie pożycza.... dochodzi spora wage elektyki... eee dziękuje nie potrzebuje :wink:

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.