Skocz do zawartości

bagażnik dachowy na E34


grzemal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

Na pewno można.

 

Dopisz w swoim profilu z jakiej jesteś miejscowości to może ktoś pada Ci adres sklepu gdzie taki można kupić...

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Wałbrzychu w woj. Dolnośląskim.

Co prawda nie mam jeszcze tego auta, ale mam nadzieję że pod koniec maja się to zmieni. Autko już mam na oku i zaklepane ale muszę czekać aż obecny właściciel przytarga sobie z Niemiec merola (bo całe życie nimi jeżdził) i sprzeda mi swoją bete - a auto warte jest poczekania :roll: . Wybieram się w sierpniu na wakacje i chcem zabrać rowerek lub dwa i stąd moje pytanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale siara jak napisałem chcę - to z podniecenia na myśl o moim przyszłym nabytku. Mam nadzieję ze mi wybaczycie :oops:

 

Spokojnie, to nie forum bibliofilow maniakow ortografii (a moze tacy tez tu bywaja) :wink:

 

Pewnie nie wiesz, ze po wyslaniu na forum mozesz jeszcze edytowac i zmieniac swoj post i moze nawet uda Ci sie to zanim ktos zauwazy blad. :)

pozdrawiam

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest koszt to trudno powiedzieć bo dużo zależy od firmy. Np. więcej zapłacisz za bagażnik Thule'a do e34 niż za jakiś warsztatowy wyrób który będzie też pasował do e34. W moim rejonie to koszt około 400-500 złotych.

 

Moja rada: poszukaj na Allegro i innych podobnych serwisach, lub nawet gazetach typu Giełda Samochodowa. Często ogłaszają się ludzie którzy za niewielkie pieniądze sprzedają swoje używane oryginalne, które im zostały po zmianie auta.

http://yourdomain.com/images/broken_link.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Zajrzyj na stronę http://www.hossa.pl/. Tam zobaczysz jakie mogą być ceny. Niestety te sklepy są w Warszawie. Ale poszukaj w internecie na pewno znajdziesz jakieś sklepy z bagażnikami np. we Wrocławiu...

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.