Skocz do zawartości

e39 520 benzyna manual- problem ze skrzynią biegów


piter69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam dziwny :mad2: problem ze skrzynią biegów w swoim aucie.Do tej pory nie było słychać nawet zgrzytnięcia ,a tu dzisiaj po normalnym ruszeniu próbuję na światłach zredukować biegi a tu tu problem ze zmianą ,biegi bardzo ciężko wchodziły a po następnych 300 metrach jazdy coś zgrzytnęło i auto stop jak dodawałem gazu coś tylko chrobotało pod spodem ale auto nie jechało.Wiem że to jest wróżenie z fusów ale mam problem bo nie jestem w kraju i jakby ktoś mógł chociaż podpowiedzieć na co zwrócić uwagę.Dodam jeszcze że autko 2000km temu miało kapitalke silnika może mechanior coś zawal

Wstawiam jeszcze raz bo zależy mi na waszych opiniach i mam nadzieję że że tym razem dobrze zatytułowane ...Co do oleju to tak jest w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
oki dzięki odświeże temat bo skrzynia wymieniona ale pojawił się kolejny :twisted: problem w wymienionej wypada jedynka.tylko nie zawsze raz wskoczy i jest oki a innym razem przy próbie ruszania wyskakuje.Czy jest możliwość podregulowania wybieraka ,czy po prostu kolejna skrzynia do wymiany.U kolegi też tak się dzieje i już jeżdzi z tym kilka lat ,ale mnie to denerwuje proszę o opinie dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki są całe ,pytanie czy w układzie zmiany biegów nie można czegoś podregulować.Jak powoli wcisnę jedynkę to wszystko jest oki gorzej jest na skrzyżowaniach kiedy trzeba szybko zmieniać biegi wówczas lubi wyskoczyć.We wcześniejszej skrzyni nigdy mi się to nie zdarzyło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.