Skocz do zawartości

dojazdówka f 30


magdaf30

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeździłem do Włoch i trochę po Europie i też rozważałem zakup dojazdówki, ale po pewnym czasie stwierdziłem że jest to bezcelowe. Zajmie Ci miejsce w bagażniku a jak masz runflaty + assistance to prawdopodobieństwo, że naprawdę będziesz potrzebował dojazdówkę jest bardzo małe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mały bagażnik w f30, żeby dojazdówke wsadzać . Tak jak koledzy piszą - assistance zostaje ...

A co ma do tego na jakich oponach jedziesz ? Skoro masz wykupiony assistance to chyba nikogo nie obchodzi czy masz runflaty czy co innego ...

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojechałem w tym roku do Chorwacji na zwykłych oponach i to bez dojazdówki.

Mam w garażu dojazdówkę z X3, ale tak jak koledzy wspominali za dużo miejsca zajmuje.

W swoim życiu miałem dwa przebicia opony i to takie, które pozwalały na spokojny dojazd do wulkanizacji (wbite wkręty - słyszalny stukot w czasie jazdy).

A runflaty od razu wyrzuciłem na strych jak tylko zakupiłem pojazd. Nie nadają się na nasze drogi. Znajomy serwisant BMW od razu mi taką operację zalecił. Szkoda zawieszenia, nie mówiąc już o komforcie. Oczywiście pojazd nieco myszkuje.

Jak mam ochotę pojeździć sobie w weekend po lepszych drogach wóczas zakładam RF-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że runflat + wykupiony assistance jest wystarczajacy (mamy też zresztą za darmo BMW assistance przez 5 lat od zakupu) .

 

Skoro już mowa o assistance to na co można liczyć w przypadku przebicia opony? Zakładam, że nie mają mobilnej wulkanizacji ani stosu opon ze sobą. Czyli mogą doholować do najbliższej wulkanizacji? A co jeżeli jest to środek nocy i wszystkie wulkanizacje w promieniu 500 km są pozamykane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assistance działa 24/7 , z tym że nie naprawiają opon. Zresztą runflat po przejechaniu paru km nadaje się do wyrzucenia. Usługa polega zasadniczo na holowaniu auta do warsztatu, gdzie wymienia się oponę.
Primator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.