Skocz do zawartości

Wydech-marchewa bmw 320i 2.2


Pat787

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie jestem jeszcze super mechanikiem bo dopiero 2 rok close TPS ale jestem za to miłośnikiem bmw nie chce innego samochodu było już e46 320d ale zostało sprzedane :D

Przejde do rzeczy mam pytanie co dokładnie zrobić krok w sumie po kroku aby wydech strzelał sobie jak w linku niestety z golfa 4 gdyż z bmw nie moglem znaleść nic ciekawego na YT

samochodzik BMW 320i 2.2 170PS. Wiem ze chyba trzeba kupić wydech sportowy ale jaki konkrety mi trzeba lub słyszałem coś o świecach w tłumniku że się montuj i pod wpływem wydechu wyrzuca z nich "marchewe" :D

 

Ps: Jeśli zły dział proszę o przeniesienie :D

Edytowane przez Pat787
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kręciły mnie nigdy strzelające wydechy, to nie 2001r i era "szybkich i wściekłych" ;)

Może i tak ale mnie kręcą taki wiek każdemu się podoba co innego na temat gustów sie nie dyskutuje :D Więc wiesz coś na ten temat? :D jakaś pomoc będzie czy tylko mój wiek jest problemem? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego celu czyli dokonywania bzdurnych zmian akurat TO Forum nie służy.Znajdziesz inne właściwe.Jak my przetrwamy te wakacje, :mad2:

Czemu bzdurnych?! Tuning to bzdura? :shock: No dobrze widzę że chyba tutaj pomocy zbyt nie znajdę bo to bzdura co napisałem kiedyś może zapytam o coś ważniejszego bo to nie jest ważne jak widać i odp na to pytanie sprawia trudność gdyż już nie modne i mój wiek nie taki jak powinien być. Będę sie odzywał w innych sprawach w przyszłości a na ten temat muszę szukać odp gdzie indziej bo tutaj się nie dowiem.

Pozdr dla starych wyg :8)

Ps: modek proszę zamknąć i kosz bo nie potrzebny jak widać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedz do mnie, sprawdze stan techniczny. Gdy nie bedzie nic do zrobienia to z miejsca za free zamontuje co tylko chcesz, dorzucę tez worek marchewki.

 

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.