Skocz do zawartości

E39 - czy jest dużo wiecej miejsca niz e46


momo88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Pewnie że e39 większa.

Ja wysoki nie jestem, ledwo 174, ale po wejściu do e46 na szerokość czuje że mam wąsko, tunel znacznie bliżej kolana, itd.

Jak chce sobie rozwalić fotel w e46, to ten za mną ma trochę ciasno na nogi, w e39 jest całkiem znośnie, choć konkurencja ma w tyle troszkę więcej luzu (A6 C5).

Ogólnie w e46 jazda w 5 osób bardziej męczy jak w e39.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 metry wzrostu i szczerze powiem, że na długość w E39 i w E46 nie ma wiele różnicy, o ile w ogóle jakaś jest. Na szerokość jest dużo więcej miejsca, a poza tym w standardzie w E39 jest z tyłu podłokietnik oraz nawiew, w E46 328i z 99 roku tego nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Różnica jest spora... o dwa różne segmenty.

wystarczy na szerokość podłokietnika spojrzeć ;)

Jeśli autem podróżują 2 osoby, to nie ma większego znaczenia, jeśli chodzi o ilość miejsca wewnątrz....

właściwości jezdne i komfort to już zupełnie inna hisoria.

NIedawno przesiadłem się z E39 na E38... myślę że E46 i E39 można podobnie porównać.

Ja różnicę odczuwam... E38 o wiele szersza, większe drzwi z tyłu co mi bardzo pomaga przy pakowaniu fotelików... itd itp...

zależy czego oczekujesz od auta.

Jedyne wiarygodne media....:Woda, prąd, gaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gazety motoryzacyjne z tamtych lat opisywały E46 jako "ciasną" w swojej klasie. No, ale cóż, jak ktoś szuka małego bolidu z super prowadzeniem i pozycją to w tej cenie wg mnie nie ma niczego lepszego :)

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie trójka to jest auto dla max 2 osób. Mam 180cm i jak ustawię fotel to z tyłu już nie wsiądę. Z tyłu też duże foteliki dziecięce średnio się mieszczą (oczywiście się da ale czasem trzeba posunąć przedni fotel). Piątka już daje możliwość komfortowo podróżować w 4 osoby (IMO dla 5 jest trochę ciasno). Na nogi jest więcej miejsca ale też nie ma szału.

 

Ogólnie to musisz się przejechać, po przymierzać to będziesz wiedział czy tego chcesz. Zawsze masz do wyboru e38 jak będzie jeszcze za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.