Skocz do zawartości

F20 116i Radom WBA1A110X0E911586


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Interesuje mnie to auto. Ktoś może widział? Co myślicie? Komis z Radomia więc ostrożności nigdy za wiele, ale cena nie jakaś niska jak na ten model / wyposażenie.

 

Link do ogłoszenia na stronie komisu

http://sonarautomax.pl/bmw,15,samochod,bmw-116-nowy-model-bixenony-parktronic-fvat23,471,15

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko zdarza się, żeby trafiło tutaj auto w normalnej cenie. Myślę, że cena jest OK, chociaż patrząc na nasze portale wydaje się drogo. Na zdjęciach wygląda prosto. Dzwoń i dopytaj się o zdjęcia spod maski, skany książki i może komuś uda się coś zweryfikować.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dzięki za odpowiedzi. Wysłałem pytanie o skan strony z książki serwisowej z wpisem o ostatnim przeglądzie i dostałem info, że auto nigdy na przegladzie nie było ze względu na mały przebieg. Rozumiem, że 35k km to mały przebieg, ale zero przeglądu przez 3 lata? To nie trochę dziwne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Po co jakieś skany ? Poproś kogoś (na przykład kolegę Kruka) z forum żeby sprawdził Ci historię auta po VIN. Pierwszy serwis olejowy auto musi mieć za sobą, chyba że ktoś celowo nie pojechał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, napisałem PM do Kruka, zobaczymy co mi odpowie.

 

Michał

 

EDIT:

 

Już mam odpowiedź (wow):

nie był w serwisie dawno gdyż czekają na niego od ponad roku dwie akcje serwisowe

 

Jak myślicie, co to może znaczyć? Dziwna sprawa, że ktoś nie jeździ z samochodem na gwarancji do serwisu.

Czy akcje serwisowe wykonywane są za darmo niezależnie od trwania gwarancji czy trzeba doliczyć do tego zakupu kolejny wydatek?

Edytowane przez szatan666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ktoś olał temat, ciekawe jak wygląda info na desce rozdzielczej ? Jeśli ktoś pokasował to znaczy że coś ukrywają. Ten przebieg na jednym oleju - słabo trochę :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcje serwisowe masz za free zawsze, gwarancja nie ma znaczenia. Ja byłem z F30 na kodowaniu i nawet nie wiedziałem, że mam akcje i coś tam zrobili (jakieś głupoty ale zrobili). Gwarancji już nie ma.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
znałem takich co jeździli więcej, np. z odłączonym licznikiem (na linkę), robili na zmianę przegląd w ASO, przegląd bez wbijania poza nim. Efekt - na liczniku 2 razy mniejszy przebieg niż w realu, a w papierach wszystko cacy-asy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
100% Oryginalny przebieg !!!

Serwisowany!!!

Książka serwisowa !!!

PRZEBIEG: 35400 KM

:mrgreen:

Dwie akcje serwisowe to klema aku dają jakieś mazidło i prawy odpływ wody pod maską lepią też mazidłem lewego już nie lepią :mrgreen: :duh: Wiem bo robiłem to w swojej F21 w PREMIUM ARENA ŁÓDŹ. Sprawdź auto na zimno po nocy czy cięgno w turbo już nie brzdęka :mrgreen: panowie a ASO powiedzieli że ten model tak ma po czym sam sobie to usunąłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
100% Oryginalny przebieg !!!

Serwisowany!!!

Książka serwisowa !!!

PRZEBIEG: 35400 KM

:mrgreen:

Dwie akcje serwisowe to klema aku dają jakieś mazidło i prawy odpływ wody pod maską lepią też mazidłem lewego już nie lepią :mrgreen: :duh: Wiem bo robiłem to w swojej F21 w PREMIUM ARENA ŁÓDŹ. Sprawdź auto na zimno po nocy czy cięgno w turbo już nie brzdęka :mrgreen: panowie a ASO powiedzieli że ten model tak ma po czym sam sobie to usunąłem :wink:

 

Potwierdzam z ta maziuka. Wolałem juz zeby mi powiedzieli gdzie mam nasmarować ale musiałem dymac 80 km do Aso :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Halo,

 

Mam odpowiedź z komisu na pytanie o brak przeglądu:

 

W książce serwisowej nie mamy wbitego żadnego przeglądu, co nie oznacza że auto nie zostało sprawdzone, po prostu nie wszystkie stacje mają w zwyczaju wbijać to w książke;)

 

Nie wiem co na ten temat myśleć. Nie ma mnie teraz w Polsce i to dla mnie dużo zachodu żeby się wybrać po auto którego nie kupię bo coś wyjdzie na przeglądzie w ASO. Ktoś miał podobne doświadczenia?

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.