Skocz do zawartości

BMW 320d 2010 M-Sport


Juniorekk

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :-)

 

Kolego, koła do dystansów masz przykręcone na oryginalne śruby?

Jak się sprawują, też myślę nad kupnem DYSTOM.

 

Pozdro:-)

 

 

P.s. Super zadbane masz auto

-----///Moja galeria- BMW E90- M Pakiet LCI///------

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=146363

Klik by powiększyć


e34a03810f04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiedz proszę, na tył przy dystansach 20 mm- koło przykręcasz na oryginalne śruby?

 

Te z przodu 20 mm zamieniłeś, czy masz do sprzedania?

 

Te dystanse DYSTOM są galwanizowane, malowane?

-----///Moja galeria- BMW E90- M Pakiet LCI///------

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=146363

Klik by powiększyć


e34a03810f04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam takie same dystanse 20mm tył przykręcane i 12mm przód przelotowe .

Dystanse są z duraluminium dlatego nie potrzebna jest dodatkowa obróbka antykorozyjna ale przykręcane mają stalowe tulejki na gwint, które są oksydowane ;)

Polecam firmę , u mnie 0 bicia , jak za tą cenę to elegancja, jedyne do czego mogę się przyczepić to za mała średnica przelotowych dystansów , słabo to wygląda bo sporo brakuje do średnicy piasty i koło nie jest przykręcone całym obwodem , wystaje nad dystans ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wątek. Bardzo podobają mi się te jasne skóry i na zdjęciach wyglądają na bardzo zadbane :) Zmiana z oklejeniem drewna na plus :cool2:

Ciekawe wyszło też oklejenie auta. Kolor z pewnością rzuca się w oczy. Podzielam zdanie kilku kolegów wcześniej, że wlepki psują efekt. Jeśli chcesz zostawić reklamę firmy to daj to na szybę, albo we wnętrzu drzwi (ja tam miałam w swojej e90 reklamę car spa). Czekam na dalsze modyfikacje :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ostatnio się dowiedziałem to Bilstein B12 to po prostu B8 ze sprężynami Eibacha, także jedyne co możesz kupić to właśnie B8 skoro już sprężyny masz. Ja ostatnio też zmieniłem u siebie z tymże na Pro-Kit i z tyłu dałem właśnie B8, a z przodu mam Koni FSD. Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Michał 330xd założył w swojej 330i zestaw Bilstein B12 sportline i siadło podobnie jak u Ciebie. Niżej raczej na stałym kicie nie zejdziesz, to nie gwint. A różnica w długości amortyzatorów Bilstein B8 a ori mpakietowych nie jest aż taka znaczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie mogą wszyscy chwalic, bo przecież zbyt nudno by było :)

Dlatego powiem tak :mrgreen: Mam nadzieję, że kiedyś tam znudzi Ci się ten niebieski kolorek jak i nalepki imitujące karbon.. i wrócisz do poprzedniego stanu :) Betka super na tych pierwszych zdjęciach mega mi się podoba. Bardzo lubię przód LCI, maska taka groźna + dużo fajniejsze nerki i w ciemnym super pasują z czarnym autem. Wnętrze tez super, bo z tego co widzę mam identyczne :) Tylko drewno trochę ciemniejsze chyba.

Także wszystko super super, ale mi osobiście ten niebieski mat tak nie podchodzi, chociaż lepszy niż karbonowa folia :P

 

Na zimę jakieś większe kółka by się przydały! :)

 

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą wszyscy chwalic, bo przecież zbyt nudno by było :)

Dlatego powiem tak :mrgreen: Mam nadzieję, że kiedyś tam znudzi Ci się ten niebieski kolorek jak i nalepki imitujące karbon.. i wrócisz do poprzedniego stanu :) Betka super na tych pierwszych zdjęciach mega mi się podoba. Bardzo lubię przód LCI, maska taka groźna + dużo fajniejsze nerki i w ciemnym super pasują z czarnym autem. Wnętrze tez super, bo z tego co widzę mam identyczne :) Tylko drewno trochę ciemniejsze chyba.

Także wszystko super super, ale mi osobiście ten niebieski mat tak nie podchodzi, chociaż lepszy niż karbonowa folia :P

 

Na zimę jakieś większe kółka by się przydały! :)

 

Pozdrawiam

Kuba

 

Kuba powiem tak kółka na zimę bedą większe myśle nad jakas ładna 17 . A co do koloru to jeden lubi blondynki drugi lubi brunetki ;-)

 

 

Wysłane z mojego iPhone 6s przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.