Skocz do zawartości

E46 320i Kraków WBABD11030PM31468


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co sądzicie o tym aucie? Kolor paskudny ale na ładnej feldze. Wydaje się zadbana. Cena chyba przesadzona. Wymionione drzwi prawe i malowny prawy błotnik, podobno poprzedniemu właścicielowi ktoś wjechał na parkingu. Przy ruszaniu po wrzuceinu jedynki coś strzela mu z tyłu w wale czy dyfrze, mówi że to częsta przypadłośc. Spotkał się ktoś z czymś takim? Oznacza to koszty? Zadbane 320i z końca 2003 jest warte tych pieniędzy? http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-coupe-lift-navi-170km-ID6y6oPX.html#b58cdce835

WBABD11030PM31468

 

Data for vehicle identification number: WBABD11030PM31468

Model description: 320CI

Market: Europa

Type: BD11

E-Code: E46 (2FL)

Chassis: Coupé

Steering: links

Doors: 2

Engine: M54 - 2,20l (125kW)

Drive: Heckantrieb

Transmission: manuell

Body Color: Graugruen Metallic (442)

Upholstery: Stoff Tex 2000/anthrazit (J1AT)

Production date: 10.11.2003

Assembled in: Regensburg

 

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S210A

Dynamische-Stabilitäts-Control Dynamic stability control

S255A

Sport-Lederlenkrad Airbag Sports leather steering wheel

S2AAA

BMW LM Rad Ellipsoidstyling 46 BMW light alloy wheel, ellips. styl. 46

S520A

Nebelscheinwerfer Fog lights

S548A

Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S550A

Bordcomputer On-board computer

S832A

Batterie im Kofferraum Battery in luggage compartment

S851A

Sprachversion deutsch Language version German

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S167A

Abgasnorm EU4 EU4 exhaust emissions standard

S1CAA

Selektion COP relevanter Fahrzeuge Selection of COP relevant vehicles

S320A

Entfall Modellschriftzug Deleted, model lettering

S354A

Frontscheibe grün Grünkeil Green windscreen, green shade band

S423A

Fussmatten Velours Floor mats, velours

S428A

Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S431A

Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip

S473A

Armlehne vorne Armrest front

S494A

Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger

S502A

Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system

S508A

Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A

Regensensor Rain sensor

S522A

Xenon-Licht Xenon Light

S524A

Adaptives Kurvenlicht Adaptive Headlights

S534A

Klimaautomatik Automatic air conditioning

S601A

TV-Funktion TV function

S609A

Navigationssystem Professional Navigation system Professional

L801A

Länderausführung Deutschland National Version Germany

S863A

Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A

Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S8SPA

Steuerung COP Control unit COP

S915A

Entfall Aussenhautkonservierung Delete clear coat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy ma problem ze stukaniem przy ruszaniu lub zmianie biegów w E46, i trzeba troche kasy żeby to wyeliminować a i tak później może powrócić.

Podobno taki urok tego modelu ,ale zazwyczaj jest to od strzelania ze sprzęgła czy innych wymyślnych rzeczy.

 

Czy warte kasy? każde auto używane wymaga jakiegoś tam nakładu finansowego, ja osobiście wolałbym kupić taniej,dołożyć i przynajmniej będę wiedział że nie przepłaciłem. Tutaj kupisz ,a okaże się że i tak musisz władować 2-3 tysiące żeby Ci nie stukało czy różne inne rzeczy się nie działy.

 

Jestem z Krakowa ,więc jak coś to odezwij się na PW mogę podjechać z kompem,miernikiem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uważasz że cena przesadzona jak za model poliftowy to lepiej zacznij szukać aut z początku produkcji , bo uwierz że to normalna cena , a gdyby był naprawdę zadbany to była by wręcz okazyjna , to jest właśnie polska chcemy kupować auta za psie pieniądze i oczekiwać stanu salonowego ;/.

 

Proszę przejrzyj ceny na zachodzie wyciągnij średnią oczywiście dolicz opłaty i będziesz miał ile ten model jest wart :

 

http://www.mobile.de/pl/kategoria/samochod/vhc:car,pgn:3,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:3500,mdl:10,frn:01-2003,frx:12-2004,ful:petrol,vcg:sportscar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o autach od Zenka Pestki? Ma kilka ładnych aut ale jest to jednak handlarz i zastanawiam się czy faktycznie ma auta tak pewne jak mówi. Sam uważa że ma wysokie ceny jednak sprzedaje z reguły poniżej 30tyś nawet 330ci sprowadzone z zachodu a wiadomo tam są droższe plus akcyza, koszty itp. Oglądał ktoś auto u niego?

 

Ps. Kubax wyślij mi swojego maila na pw bo nie chcą mi się wysyłać prywatne wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena normalna jak na coupe z ego roku - widać ze były malowane zderzaki i szczelinki są wyjątkowo małe. Generalnie wygląd ok.

trzeba sprawdzić czy nie ma za duzo korozji i diagnostyke w INPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Oglądałem to auto, wrażenia pozytywne. Brak rdzy, lakier w dobrym stanie, w środku nie zniszczona, nie poprzecierane fotele, boczki itp. Na żywo nawet kolor tak bardzo nie odrzucał :P ale kilka rzeczy mnie zastanawia i chciałbym sie od was dowiedzieć co o nich sądzicie i ile może kosztować ew. naprawa.

1.Ja nie zauważyłem ale właściciel powiedział ,że nawigacja czasami się wyłącza i nie chce się włączyć, twierdzi ,że to wina taśmy bo ekran się podnosi żeby włożyć kasetę.

2. No właśnie, kasetę? Podobno jest to navi mk4 to czemu po uchyleniu ekranu jest miejsce na kasetę a nie CD?

3. Właściciel mówił że była wymieniana pompa wspomagania i że to bolączka tego modelu, to prawda? Teraz też wydawało mi się że kierownica stawia troszkę za duży opór.

4. Czy 320i 170km powinna robić "setkę" na drugim biegu? Bo tej kończyła się dwójka przy ok 80-90, właściciel zastanawiał sie czy poprzedni nie zmienił dyfra.

5. Było malowane nadkole i wymienione drzwi, plastiki są trochę krzywo złożone będzie trzeba na diagnostyce ocenić czy nie miał poważniejszego dzwona.

6. Strzelanie w tylnym zawieszeniu, podobno typowa bolączka modelu. Jeszcze o tym nie czytałem.

I chyba tyle, jesteśmy umówieni na pon. Sprzedający na przyjechać ponad 100km do mojego mechanika na diagnostykę i jeśli nie będzie sprawny to wraca a ja nie ponoszę kosztów jego dojazdu, tak się umówiliśmy. Jaka będzie rozsądna negocjacja ceny zakładając ,że na diagnostyce nie wyjdzie nić więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

4. Czy 320i 170km powinna robić "setkę" na drugim biegu? Bo tej kończyła się dwójka przy ok 80-90, właściciel zastanawiał sie czy poprzedni nie zmienił dyfra.

Hardkorowiec z ciebie kolego.

Podziwiam właściciela że dał ci tak kręcić auto.. U mnie wysiadłbyś z niego przed wrzuceniem 3-go biegu.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On wtedy prowadził ;)

To zmienia postać rzeczy.

Wtedy nie kupiłbym auta od takiego człowieka.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę poczytałem, przyczyn może być kilka od tulejki po urwaną podłogę.. tylko czy rezygnować z tego powodu z pierwszego auta które mnie do siebie przekonało? Może na diagnostyce wyjdzie co stuka?

Aha, zmieniarki cd w bagażniku nie było, ktoś chyba wymontował.. ale po co?

I co z tą gasnącą navi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.