Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny pojazd do oceny. Moze tym razem...

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-1-szy-wlasciciel-od-nowosci-pelna-opcja-bardzo-zadbane-kabrio-ID6y511Z.html

 

Data for vehicle identification number: WBAWR33598P154246

Model description: 328i

Market: USA

Type: WR33

E-Code: E93

Chassis: Cabriolet

Steering: links

Doors: 2

Engine: N51B30M1 - 3,00l (172kW)

Drive: Heckantrieb

Transmission: automatisch

Body Color: Arktis Metallic (A34)

Upholstery: Leder Dakota/creambeige (LCGE)

Production date: 09.07.2008

Assembled in: Regensburg

 

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S459A Sitzverstellung elektrisch mit Memory Seat adjuster, electric, with memory

S520A Nebelscheinwerfer Fog lights

S521A Regensensor Rain sensor

S522A Xenon-Licht Xenon Light

S524A Adaptives Kurvenlicht Adaptive Headlights

S645A BMW US Radio BMW US Radio

S823A Heissland-Ausführung Hot-climate version

S845A Akustische Gurtwarnung Acoustic belt warning

S850A Zusätzl. Tankfüllung Export Additional Export tank filling

S853A Sprachversion englisch Language version English

S876A Funkfrequenz 315 MHz Radio frequency 315 MHz

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S1CAA Selektion COP relevanter Fahrzeuge Selection of COP relevant vehicles

S205A Automatikgetriebe Automatic transmission

S249A Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel

S2DAA BMW LM Rad Kreuzspeiche 197

S2VBA Reifendruckanzeige Tyre pressure control (TPC)

S2XAA Sport-Lederlenkrad mit Schaltwippen Sport steering wheel with shift paddles

S319A Integrierte Universal-Fernbedienung Integrated universal remote control

S322 Komfortzugang Comfort access

S430A Innen-/Aussensp. mit Abblendautomatik Interior/outside mirror with auto dip

S431A Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip

S441A Raucherpaket Smoker package

S481A Sportsitz Sports seat

S488A Lordosenstütze Fahrer u. Beifahrer Lumbar support, driver and passenger

S494A Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger

S4ABA Edelholzausführung Nussbaumwurzel Fine wood trim burr walnut

S4NA Innenspiegel mit digitalem Kompass Interior mirror with digital compass

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S544A Geschwindigkeitsregelung mit Bremsfunkt. Cruise control with brake function

S563A Lichtpaket Light package

S570A Stärkere Stromversorgung Reinforced power supply

S5GAA Vorbereitung Alarmanlage Preparation alarm system

S609A Navigationssystem Professional Navigation system Professional

S620A Spracheingabe Voice control

S639A Vorbereitung Handy komplett USA/CDN Preparation f mobile phone cpl. USA/CDN

S676A HiFi Lautsprechersystem HiFi speaker system

S693A Vorbereitung BMW Satellitenradio Preparation BMW satellite radio

S694A Vorbereitung BMW 6 CD Wechsler Provisions for BMW 6 CD changer

S6AAA BMW TeleServices BMW TeleServices

S6ABA Steuerung Teleservices Control for Teleservices

S6UHA Traffic Information Traffic Information

S704A M Sportfahrwerk M Sports suspension

S840A Hochgeschwindigkeitsabstimmung High speed synchronisation

S8SCA Freischaltung Telematik länderspez. Telematics access request,country-spec.

S8SPA Steuerung COP Control unit COP

S925A Versandschutzpaket Transport protection package

S9AAA Aussenhautschutz Outer skin protection

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie o samochodach z USA chłopaki ustalili że nic nie widać i że nigdzie go nie ma :) więc umawiam się na oględziny

 

Z VIN wynika ze to silnik N51 czyli Sulev. Troche poczytałem o nim i ma chyba wiecej zalet niz wad w stosunku do N52. Najpowazniejsza jest jednak moc 24 lub nawet39 KM mniejsza.

 

Ma ktos 328i i moglby cos o nim napisac?

 

Dodatkowo czy jest mozliwość podniesienia mocy w tym silniku w łatwy sposób poprzez zmiane programu lyb jakieś delikatne mody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo pisać. Auto z USA ściągnięte 3 lata temu.Tak więc przez 3 lata mogło mieć i 5 dzwonów ale sprzedawca może śmiało wystawiać jako bezwypadek.

Jedyne czego możesz być na 99% pewien to że w USA nie był rozbity.

 

A dalszą historię (pozytywną czy też nie) mam nadzieję że wyśpiewasz nam po oględzinach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem umowiony na pierwsze ogledziny w niedziele.

 

Jesli bedzie wszytko ok i dogadamy sie to planuje wziac samochod do ASO w przyszlym tygodniu zeby wszystko sprawdzili.

 

Dodatkowo co sadzicie o cenie? Czy nie jest za bardzo wygorowana (zakladajac ze jest rzeczywiscie bezwypadkowy)? W Eurotax takie samochody sa wyceniane ok. 65k PLN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo co sadzicie o cenie? Czy nie jest za bardzo wygorowana (zakladajac ze jest rzeczywiscie bezwypadkowy)?

 

Hahahaha, niezbyt wygórowana, dobre. Przecież sam pisałeś ile za dobry samochód trzeba zapłacić i nie zbliża się to nawet do 7 z przodu.

Proponuję, po sprawdzeniu, jak wszystko będzie OK, poszukać tańszego.

A Eurotax nadaje się wyłącznie do wychodka, aby go spożytkować we właściwym celu.

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurotax jest wyliczany na podstawie tego gó..a, który jest na naszych portalach i nie ma nic wspólnego z "normalnymi" cenami.

Kłopot tylko mają ludzie, co zapłacili grubo za dobre auto i chcą też takie same dobre auto potem sprzedać za normalną cenę.

Czasami sprzedają, czekając na kupca nawet i rok. A ubezpieczalnie na tym żerują, wypłacając odszkodowanie za szkodę całkowitą praktycznie zawsze poniżej ceny godziwej. Tu masz rację, więcej nie dostaniesz i musisz mieć tego świadomość.

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę robić offtopa bo nie o tym jest ten wątek ale jaki sens ma zanizanie wartości pojazdu? Przecież tym samym zanizane są składki, a szkody nie dotyczą wszystkich pojazdów tylko części.

 

Od razu napiszę ze nie bronię eurotax ale zacząłem się nad tym zastanawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolego wartość auta zaniza się przy szkodzie, a kiedy chcesz ubezpieczyć to wartość podwyższają i tak działają ubezpieczalnie niestety.

 

W swoim aucie mam n52 do tej pory nie mam z nim problemu, oleju nie bierze ale przebieg mam 116tys. Ostatnio rozrusznik robiłem tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolego wartość auta zaniza się przy szkodzie, a kiedy chcesz ubezpieczyć to wartość podwyższają i tak działają ubezpieczalnie niestety.

 

W swoim aucie mam n52 do tej pory nie mam z nim problemu, oleju nie bierze ale przebieg mam 116tys. Ostatnio rozrusznik robiłem tylko.

 

dokładnie to miałem koledze uświadomić. Przy ubezpieczaniu i obliczaniu stawki to pozwolą Ci i opłacać składki od 100kzł ale jak przyjdzie do wypłacania odszkodowania to właśnie wtedy im się przypomni eurotax..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolego wartość auta zaniza się przy szkodzie, a kiedy chcesz ubezpieczyć to wartość podwyższają i tak działają ubezpieczalnie niestety.

 

W swoim aucie mam n52 do tej pory nie mam z nim problemu, oleju nie bierze ale przebieg mam 116tys. Ostatnio rozrusznik robiłem tylko.

 

dokładnie to miałem koledze uświadomić. Przy ubezpieczaniu i obliczaniu stawki to pozwolą Ci i opłacać składki od 100kzł ale jak przyjdzie do wypłacania odszkodowania to właśnie wtedy im się przypomni eurotax..

 

ok, natomiast jak sobie sam wycenie teraz przez Eurotax to powininem dostac juz wartosc po 'teoretycznym obinzeniu' przez TU. Wczoraj jeszcze pobawilem sie tym programem u znajomego i po dodaniu wyposazenia dodatkowego oraz korektach wartosci za: przebieg, miesiac rejestracji, pochodzenie - 8%, pierwszego wlasciciela, wersje amerykanska -5% wycena wyszla na poziomie 71,5 tys.

 

W tym akurat egzemplarzu jest silnik N51, ponoc wolny od wad N52 natomiast na papierze slabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zakończyć temat to napiszę ze samochód kupiłem :D

 

Byłem na serwisie przed - sprzedażowym w Inchcape Motor w Warszawie i poza sugestiami wymian 2 części eksploatacyjnych za jakieś 20k km nic nie znaleźli, a sprawdzali samochód kilka godzin.

 

Wyposażenie, mechanika, blachy i lakier są oryginalne i nie ma żadnych śladów napraw.

 

Dziękuję wszystkim za pomoc i cenne uwagi w tym i innych tematach bo pozwoliły uniknąć złych decyzji.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez michwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Ludzi, którzy tutaj wrzucili auto do oceny a potem je kupili można policzyć na palcach :) Jeżeli auto było w 100% fabryka to zrobiłeś na prawdę dobry zakup :cool2: Teraz nie pozostaje nic innego jak wrzucić temat w galerii.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie o samochodach z USA chłopaki ustalili że nic nie widać i że nigdzie go nie ma :) więc umawiam się na oględziny

 

Z VIN wynika ze to silnik N51 czyli Sulev. Troche poczytałem o nim i ma chyba wiecej zalet niz wad w stosunku do N52. Najpowazniejsza jest jednak moc 24 lub nawet39 KM mniejsza.

 

Ma ktos 328i i moglby cos o nim napisac?

 

Dodatkowo czy jest mozliwość podniesienia mocy w tym silniku w łatwy sposób poprzez zmiane programu lyb jakieś delikatne mody?

 

Mam E90 LCI 328i od ponad 4 lat. Zrobiłem nim już ponad 80 tys km. I śmiało mogę powiedzieć, że auto daje ogromną radość z jazdy. Silnik naprawdę pięknie brzmi (zwłaszcza jak na normalne auto), osiągi są bardzo dobre, elastyczność świetna jak na wolnossącą jednostkę. Auto fajnie jedzie przy średnim otwarciu przepustnicy (1/2-2/3) w zakresie 2700-4500 obr/min. Nie ma żadnej potrzeby żyłowania do odcięcia. Powinieneś być zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1

w temacie o samochodach z USA chłopaki ustalili że nic nie widać i że nigdzie go nie ma :) więc umawiam się na oględziny

 

Z VIN wynika ze to silnik N51 czyli Sulev. Troche poczytałem o nim i ma chyba wiecej zalet niz wad w stosunku do N52. Najpowazniejsza jest jednak moc 24 lub nawet39 KM mniejsza.

 

Ma ktos 328i i moglby cos o nim napisac?

 

Dodatkowo czy jest mozliwość podniesienia mocy w tym silniku w łatwy sposób poprzez zmiane programu lyb jakieś delikatne mody?

 

Mam E90 LCI 328i od ponad 4 lat. Zrobiłem nim już ponad 80 tys km. I śmiało mogę powiedzieć, że auto daje ogromną radość z jazdy. Silnik naprawdę pięknie brzmi (zwłaszcza jak na normalne auto), osiągi są bardzo dobre, elastyczność świetna jak na wolnossącą jednostkę. Auto fajnie jedzie przy średnim otwarciu przepustnicy (1/2-2/3) w zakresie 2700-4500 obr/min. Nie ma żadnej potrzeby żyłowania do odcięcia. Powinieneś być zadowolony.

 

 

Też wersja USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ładne sztuki wklejałeś a kupiłeś najbrzydszą :) chodzi o kolor, usa, silnik, felga :cool2:

 

Silnik co prawda mógłby być 35i, ale mimo wszystko w 100% sprawdzony samochód w tej kasie to świetny strzał. Felgi może sobie zmienić, zresztą tak jak resztę. Jak jest dobra podstawa to nie żal inwestować w to pieniędzy. Wszystko zależy od tego co chce właściciel.

 

Dodanie w wadach tego auta jego amerykańskiego pochodzenia jest śmieszne ;) Podaj mi konkretny powód, dla którego tamte auta są gorsze.

 

@michwil możesz wreszcie zmienić faktyczny stan posiadanych przez Ciebie BMW :cool2:

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Tylko te pomarańczowe obrysy dać do lakiernika żeby psiknął w kolor nadwozia (albo zmieniać zderzak na mpak) - to jedyna wada USA w tym egzemplarzu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.