Skocz do zawartości

316 i M43 Dławi sie i nie ma mocy a Pali jak smok !


Razmi94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Otoz mam od 2 tyg Bmw E36 316i .. Od początku jak ja kupilem to miala czasami takie zaciecie przy 2.5 tys obrotow ale to chwilowo i dalej wkrecala sie na obrotu juz dobrze .

Myslalem ze to sredniej jakosci benzyna była tankowana.

 

Ale jednak to nie bylo to poniewaz zalałem do pełna na orlenie i wracajac nagle straciła moc i woda sie zagotowała.

Teraz uzupełniłem płyn chłodniczy cały układ przepompowałem zalałem od nowa i odpowietrzyłem .

Teraz nie ma problmeu z chłodzeniem .

Problem polega ze samochod normalnie odpala. fakt ma moze troche niskie obroty ale nie gasnie.. Chodzi bardzo cicho jak by nie na wszystkich cylindrach .

Lekko strzela z wydechu . a najwiekszy problem ze w ogole nie ma mocy . strasznie ciezko sie wkreca na obroty .

Wczoraj przejechałem 40 km i spalila 15 L !

Pomóżcie

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam to samo i nie mam już pomysłów ale ostatnio jak podotykałem przewody zapłonowe to problem jakby ustąpił a dzisiaj znowu jakby powrócił. dostrzegłem również że cewka ma popękaną obudowę więc szykuje mi się wymiana cewki + przewody.mam nadzieję że problem ustąpi, sprawdź tez u siebie czy nie masz nieszczelności w dolocie-guma karbowana przy przepustnicy lubi pękać ze starości, przyjrzyj się dokładnie bo ciężko to dostrzec. a pod komputer podpinałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.