Skocz do zawartości

zapala sie kontrolka abs i kontroli trakcji czujnik abs


hajpa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bylem na komp.powiedzial mi ze uszkodzony tylni lewy czujnik,kupilem juz dwa i jest to samo...juz mi rece opadaja.kiedys zalozylem nieorginalny kontrolki zapalaly sie po przejechaniu 50metrow a na orginalnym siemensa 10km nie wiem czy czujniki sa uszkodzone? a moze cos innego...???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak dobrze poszukasz to znajdziesz ze często problemem jest sterownik abs przy pompie a komputer pokazuje co chwile inny czujnik...

 

Ale równie dobrze było by wspomnieć,że cyrki powodować może brudna bieżnia(pasek magnetyczny) piasty lub jej uszkodzenie

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predkosciomierz nie dziala swieca kontrolki abs-u i kont.trakcji nie ida tez kilometry na wyswietlaczu a wskazowka od spalanie nie zwrocilem uwagi.ostatnio podlaczylem nieorginalny czujnik i po chwili zaswiecily sie kontrolki itd.. na moim czujniku przejade kilkanascie km zapalaja sie kontrolki itd...na tym czujniku co kupilem teraz jest to samo co na moim orginalnym ten co kupilem tez orginal. oby to nie byl sterownik papy abs-u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykrecilem dobry czujnik z prawego kola jutro lub w piatek zaloze go z lewej strony i zobacze czy wskazowka bedzie dzialac. a jesli nie? to bedzie znaczyc ze sterownik papy abs-u jest uszkodzony??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak możesz to napisz jaki masz numer pompy i numer strownika. Sterownika numer znajdziesz pod nim, musisz do odczepić i odkręcić 6 szt śrób torx. Bo możesz mieć sterownik do roboty

http://www.rookers.pl

Ulica to nie tor wyścigowy, tutaj nie ma znaczenia kto będzie pierwszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozylem czujnik z prawego kola i wskazowka od predkosciomiwrza nie dziala czyli chyba bedzie sterownik??? a czy konieczne jest podlaczenie pod komp jezeli przelozylem czujniku?czy poprostu dzialalo bedzie wszystko?ale bledy i tak do wykasowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.