Skocz do zawartości

E46 330 COUPE MAJDY VIN: WBABN51010JT69527


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dalsze szukanie - ciąg dalszy nastąpił, znalazłem takie oto autko :):

 

VIN: WBABN51010JT69527

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ID6y4eXW.html

 

 

Data for vehicle identification number: WBABN51010JT69527

Model description: 330CI

Market: Europa

Type: BN51

E-Code: E46 (2)

Chassis: Coupé

Steering: links

Doors: 2

Engine: M54 - 3,00l (170kW)

Drive: Heckantrieb

Transmission: manuell

Body Color: Black Sapphire Metallic (475)

Upholstery: Standardleder/hellbeige 2 (arbeitsn (N6HC)

Production date: 22.04.2002

Assembled in: Regensburg

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S255A

Sport-Lederlenkrad Airbag Sports leather steering wheel

S351A

BMW LM Rad Sternspeiche 89

S473A

Armlehne vorne Armrest front

S520A

Nebelscheinwerfer Fog lights

S548A

Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S550A

Bordcomputer On-board computer

S832A

Batterie im Kofferraum Battery in luggage compartment

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S167A

Abgasnorm EU4 EU4 exhaust emissions standard

S249A

Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel

S441A

Raucherpaket Smoker package

S459A

Sitzverstellung elektrisch mit Memory Seat adjuster, electric, with memory

S534A

Klimaautomatik Automatic air conditioning

S609A

Navigationssystem Professional Navigation system Professional

S692A

CD-Wechsler I-Bus Vorbereitung Preparation, BMW 6-CD changer I-bus

S854A

Sprachversion französisch Language version French

S863A

Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S881A

Bordliteratur französisch On-board vehicle literature French

 

Jak wam się podoba? Myślicie, że za duża okazja, czy warto się przejechać i obejrzeć? Czy na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się być w porządku?

 

Pozdrawiam

 

PS: Mam nadzieję, że znajdziecie dla mnie chwilę podczas majowego wypoczynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ksiazki serwisowej ,bezwypadek??dziwne te fotele jakis kolor inny niz reszty :idea:

 

Cena tradycyjnie z dupppy ,znajdz ladne 330ci z tego roku poonizej 5000 euro :cool2: zycze powodzenia :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ksiazki serwisowej ,bezwypadek??dziwne te fotele jakis kolor inny niz reszty :idea:

 

Cena tradycyjnie z dupppy ,znajdz ladne 330ci z tego roku poonizej 5000 euro :cool2: zycze powodzenia :cool2:

 

Może prościej będzie zapytać osobę dlaczego szuka e46 330ci w tak niskiej cenie , i dlaczego w Polsce pewnie liczy na jakiś cud ale cóż podobno cuda się zdarzają.

 

http://www.mobile.de/pl/kategoria/samochod/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:3500,mdl:15,frn:01-2002,frx:12-2003,ful:petrol,vcg:sportscar ceny na zachodzie do tego trzeba doliczyć transport , zarobek , opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

więc w cenie do 25k PLN z podkreśleniem na 23k PLN, jakiego modelu (i z jakim silnikiem) najlepiej szukać, żebym nie zbankrutował na naprawach i nie trafił na trupa (wiem że zawsze można trafić, aczkolwiek chodzi mi o model realny dla mojego budżetu)?

 

Pozdrawiam

PS: Miłego grillowania, piękna pogoda :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

więc w cenie do 25k PLN z podkreśleniem na 23k PLN, jakiego modelu (i z jakim silnikiem) najlepiej szukać, żebym nie zbankrutował na naprawach i nie trafił na trupa (wiem że zawsze można trafić, aczkolwiek chodzi mi o model realny dla mojego budżetu)?

 

Pozdrawiam

PS: Miłego grillowania, piękna pogoda :).

bmw to tylko z 3.0 pb/d z tego co wiem 2.0d/pb są dość awaryjne i słabe... pozatym auta maja juz swoje lata i zaczynają powoli "gnić"... nie wiem jak jest z używanymi beemkami ale ja opieram się na przykładzie auta mojej siostry 330xd od nowości przebieg ok 190tys bez wypadek oryginalny lakier rok 2002 wszystko ok ładnie chodzi mało awaryjny ale blacha bez komentarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Fotele, boczki drzwiowe i podłokietnik High/lightgelb, deska tunel i dywany hellbeige 2 :mrgreen: Reszty nie będę wytykał bo przy tej cenie za 330Ci nie wypada :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja coupe 330ci próbowałem sprzedaż dużo taniej to pomimo świetnego stanu technicznego 0 zainteresowania bo nie ma dobrego wyposażenia... i prawie 300k na blacie.

Zadzwoń i pytaj czemu ma taką tapicerkę, czasami ludzie zmieniają bo coś im się podoba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja coupe 330ci próbowałem sprzedaż dużo taniej to pomimo świetnego stanu technicznego 0 zainteresowania bo nie ma dobrego wyposażenia... i prawie 300k na blacie.

Zadzwoń i pytaj czemu ma taką tapicerkę, czasami ludzie zmieniają bo coś im się podoba. :)

 

W przypadku opisywanego auta też tego wyposażenia nie ma za wiele :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź sprzedawcy dotycząca foteli, boczków itp. (również pytałem o rdzę) nie za wiele wniosła do sprawy, cytuję "Witam auto jest w stanie dobrym posiadam je nie całe pół roku ani razu mnie nie zawiódł. Możliwe , że auto miało wcześniej jakąś przygodę ma w końcu 13 lat średnie spalanie ok 12l a rdzy nie zauważyłem. Wnętrza nie dotykałem jak kupiłem tak nic nie zostało przez zemnie zmieniane. Pozdrawiam"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejciu jakiś ty mądry :duh: masz cis wiecej do powiedżenia ? Czy tylko nabijasz zbędne posty i nic nie wnosisz do tematu .

O jejciu. Dzięki Markowi zniwelowałeś braki w edukacji. A ja jestem z ciebie dumny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź sprzedawcy dotycząca foteli, boczków itp. (również pytałem o rdzę) nie za wiele wniosła do sprawy, cytuję "Witam auto jest w stanie dobrym posiadam je nie całe pół roku ani razu mnie nie zawiódł. Możliwe , że auto miało wcześniej jakąś przygodę ma w końcu 13 lat średnie spalanie ok 12l a rdzy nie zauważyłem. Wnętrza nie dotykałem jak kupiłem tak nic nie zostało przez zemnie zmieniane. Pozdrawiam"

 

 

To sie nacieszył synek autem :cry2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje ponieważ chce w końcu kupić wymarzone E92 i już się nacieszyłem ;)

 

 

E92 za 30 tys chcesz kupic? Mam takie za 28 w M pakiecie 330ci :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lahahaha...

Zaznaczam ze u Zenona jest lepiej niz u Dealer-a

Zreszta co Ci dealerzy wiedza o pozadnych BMW

Cennik Zenona jest bardziej wymierny niz Eurotax i Dekea razem wzieci...

Swoja droga czemu on nie jest moderatorem, biskupem, wojtem albo prezydentem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego egzemplarza to jeszcze nie widziałem jak ten samochód bo BMW tego nie można nazwać, przebieg to razy 5 minimum, malowany tył nadkola pędzlem u Zenka w warsztacie, felgi poobdzierane z każdej strony, maska pogięta , fotele szrot, kierownica wytarta z każdej strony, tylne koła hmm jedna łysa zdarta pod dużym kątem aż druty widać, a teraz to co najważniejsze SILNIK jeździ to jak moje 2.0 i to z LPG :) naprawdę odradzam zakup,sprzedawca nie POWAŻNY ściemniacz, nie wiem czy 10tysięcy jest to warte. Pozdrawiam i mam nadzieję że ktoś to przeczyta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.