Skocz do zawartości

E38 740i okolice Gdańska WBAGG81080DF85037


Rekomendowane odpowiedzi

Po 7 latach przerwy chcę wrócić do BMW. Szukam E38 w benzynie w stanie perfekcyjnym, jestem w stanie zapłacić do 30 tysięcy.

Zainteresowałem się tym:

http://allegro.pl/piekna-4-4-v8-jedyna-taka-w-polsce-tylko-149-ooo-i5281095212.html

 

Opis tego auta i pozostałych sprzedającego iście handlarski, cud, miód i orzeszki.

A co Wy o tym aucie sądzicie? Czy wyposażenie i VIN się pokrywają?

Czy jest ktoś na forum, kto może zweryfikować wiarygodność przebiegu? Bardziej obstawiał bym na 349000 tysięcy w takim aucie, ale czasami cuda się zdarzają (kupiłem 3 miesiące temu dla żony Peugeota 206 z 1998 roku z oryginalnym potwierdzonym przebiegiem 97 tysięcy km, oczywiście cena była adekwatna do stanu i przebiegu)

 

Warto oglądać to auto?

 

Marku, 320si, możesz rzucić okiem na to auto i się wypowiedzieć odnośnie niego?

 

nowy dwór gdański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Hmmm... No ładna, chociaż równie dobrze może mieć 100k więcej... A handlarz ma swoją historię.

Dziwne, że przez 3 lata nie było przeglądu, skoro taki wypieszczony wozik.

No i numery są dęte, bez legalizacji, więc zapewne umowa ma być "na Niemca" :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Marku, 320si, możesz rzucić okiem na to auto i się wypowiedzieć odnośnie niego?

Obecny :mrgreen: Przeczytałeś pewnie wszystko co wkleili koledzy o tym sprzedawcy marzeń :?: Nie sądzę aby w tym przypadku było inaczej, na zdjęciach oczywiście auto wygląda bardzo ładnie, widać jedynie brak paliwa ale to akurat u sierściuchów norma, błąd poduszki powietrznej i zdeformowany dołem airbag pasażera w desce. Brakiem podstawowej wiedzy w temacie wykazał się przy naklejeniu na tylnej lewej wnęce naklejki srs która z tyłu nigdy w tej formie klejona nie była, powinna być długa biała w kształcie prostokątu, tutaj nakleił taką samą jak z przodu :duh: dlaczego, pewnie przez tel się nie dowiesz. Tylna prawa popielniczka nie z tego auta :wink: Komora silnika :cool2: ta wersja ten przebieg i gdyby to był "prawdziwy" stan to cena w niemczech za takie auto jest bardziej w okolicy 8 a nie 4tys € ale może ma dobre dojścia :mrgreen: Niestety po tym co można poczytać o sprzedającym nie napawa to wszystko optymizmem, gdyby było blisko mnie obejrzałbym Ci to auto i wiedzielibyśmy co w trawie piszczy a tak to mogę jedynie doradzić abyś skontaktował się z kolegą DRAY i zaczął od sprawdzenia historii serwisu tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kruku, wątek przeczytany, auto i handlarz skreślone.

 

Widzę, że znaleźć E38 po 1998 roku w świetnym stanie nie będzie sztuką prostą.

 

Masz spory budzet, szukaj w Niemczech. W Polsce bedzie ciezko.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.