Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
To jakim specem od ustalania prawdy, przekonasz się jak jutro podasz namiary na dwa ostatnie serwisy niemieckie. Oczywiście efekty udostępnie na forum. Wyobraż sobie, że zrobię to nawet wtedy jak racja będzie po twojej stronie. Również kończę na dzisiaj dyskusję. Do jutra.

 

adalbert, fota z książki jest, czas na akcję z Twojej strony, nie myśl, że jak zapchasz temat postami to ktoś zapomni do czego się zobowiązałeś. ;)

 

Co do oleju to w Radomiu stoją takie "igły - nic nie stuka nic nie puka" co wg książki co 60 tyś km było wymieniane. Vanosa już w nich nie czuć, a pod korkiem to trzeba by było przetykać szczotą do butelek, żeby coś dolać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do czego mam się odnieść, do wymiany oleju po 50tyś km w ostatnim serwisie? Tylko po to auto tam było. Poza tym chciałem pomóc zainteresowanemu kupnem, a nie rozstrząsać się ku radości wszystkich. A to, że dałem się wciągnąć w dyskusję z tym z kim nie powinienem, czyli włascicielem auta to już inna sprawa.

Jak widzisz coraz więcej osób ma radochę z tego kabaretu, do którego zresztą sam doprowadziłem. Cóż, człowiek uczy się całe życie.

Wycofuję się z tego tematu i wali mnie co sobie ktoś o tym pomyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby wlaściciel auta sprzedawał jak pisze 70 samochodów bmw rocznie to nie wdawał by się w głupie dyskusje na temat starego e46 za pół darmo.

 

temat uwazam do zakniecia bo nie ma sensu dalej tego ciagnac jakby kupujacy byl zainteresowany to juz dawno by byl po ogledzinach ale tak jak wielu tu mysli dopiero co by tu kupic.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Różnie z tymi książkami bywa.

 

 

W poprzedniej miałem z 5 wpisów w książce, też mi wyglądało na popierdułkę, ale z ASO wydrukowali 20 stron, praktycznie nie było roku, bez wizyty w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Popieram przedmówcę. Jako kupujący traktuję sprzedawcę jako przeciwnika, jednak w tym przypadku to adalbert i Neandertalczyk pokazali swój poziom i słowność. :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udowodniłem Wam że nie macie pojęcia co piszecie. Natomiast jeśli uważasz że przebieg jest skręcony to właśnie Ty to udowodnij :) Inaczej nie mamy o czym rozmawiać.....

 

Jak chcesz udowodnić skręcony przebieg ?

Podam przykład dla ludzi ktorzy łykają takie bajki jak im tu niektorzy wciskają .

 

Auto cały czas serwisiwane od 2002 do 2011 przeglądy co rok co 15 tys 120-140 tys km zalezy od zakończenia w 2011

W 2011 kupuje auto inny Niemiec ktory nie serwisuje w aso tylko u znajomego mechanika wymienia olej i filtry bez zadnych wpisow w ks i robi 60 tys w rok co daje nam 250 tys plus 140 mamy 390 tys potem sprzedaje trupa na wschód i handkarzyna

Jakich wielu ma idealne auto na skrecenie przebiegu na no 190 tys no bo wcześniej sa wpisy co 15 tys km robione co rok :cool2:

 

Dlatego nie pisz mi tu bajek ze mam sprawdzić twoje auto bo .

 

Jest to nie do sprawdzenia jezeli jest tak jak ja pisze .

Jest to do sprawdzenia jezeli idiota handlarz tylkoncofnol licznik a wpisy w aso sa do konca

Dlatego chwalenie sie ksiazka ktora skończyła sie pare lat temu mija sie z sensem .

 

Tanie okazje trafiają do ludzi których niestety nie stać na zakup serwisowanego bezwypadkowego np BMW :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Sprawdzam trochę tych historii i e46 które są serwisowane do powiedzmy 2013-2015 jest niewiele.

Góra 10-15%. Najczęściej są to egzemplarze z samego końca produkcji i w górnych widełkach cenowych

 

Talent do wyszukiwania takich egzemplarzy ma 320SI z naszego forum.

 

Co do samochodów sprawdzanych w kraju i w Niemczech to biorąc po uwagę te cofnięte, to połowa jest kręcona z głową a druga połowa na przypał.

Krótko mówiąc zarówno w Niemczech jak i Polsce można spotkać samochód mający historię która kończy się całkiem niedawno tymczasem przebieg skręcony jest o połowę. Druga połowa to samochody skręcone z głową - tzn historia kończy się w Niemczech 5 lat temu na przelocie powiedzmy 150tys, ale ostatni wpis jest z przed miesiąca w Polsce z przelotem 165tys - w e60 najczęściej ta wizyta to darmowa akcja serwisowa na sprawdzenie przewodu plus akumulatora

 

Część handlarzy nie przyznaje się do zawodu sprawdzając samochód, ale są i tacy którzy piszą tak: "Robię przegląd i nie wiem ile mogę wpisać..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę. Jako kupujący traktuję sprzedawcę jako przeciwnika, jednak w tym przypadku to adalbert i Neandertalczyk pokazali swój poziom i słowność. :duh:

Przecież napisałem, że ostatni wpis w KS to tylko serwis olejowy, nikt wtedy nie sprawdzał historii poprzedniego przebiegu. Z poprzednich wpisów wynika, że taki serwis był robiony odpowiednio co 45tys i 48tys km. Pomyłka? Niechlujstwo poprzedniego własciciela? Jeżeli "pomyłka" to wiadomo o co może chodzić. Jak to drugie, to niech każdy sam sobie wyciągnie wnioski. I oczywiście brak końcowej historii auta.

 

Tomkoz, poproszę o wskazanie tych moich "trzech kubłów kultury.

Ja ten temat zamknąłem, ale widzę że hieny wyczuły padlinę i będą tak dziobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakim specem od ustalania prawdy, przekonasz się jak jutro podasz namiary na dwa ostatnie serwisy niemieckie. Oczywiście efekty udostępnie na forum. Wyobraż sobie, że zrobię to nawet wtedy jak racja będzie po twojej stronie. Również kończę na dzisiaj dyskusję. Do jutra.

 

Co się udało ustalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.