Skocz do zawartości

E90 320i 2008, Swarzędz, WBAVF91040VG36561


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

jestem zainteresowany zakupem (pierwszy raz BMW)

znalazłem interesujące mnie ogłoszenie:

http://allegro.pl/bmw-320i-170km-rok-2008-absolutny-oryginal-niemcy-i5252705726.html

 

Co sądzicie o tym ogłoszeniu i aucie ?

 

 

Rozkodowany VIN:

========================================

Vehicle information

========================================

VIN: WBAVF91040VG36561

Type code: VF91

Model: 320I OL (EUR)

E-F-R series: E90

Series: 3

Type: LIM

Steering: LL

Doors: 4

Engine: N43

Displacement: 2.00

Power: 125 (170 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 668 - SCHWARZ 2

Upholstery code: ALAT - STOFF FLUID/ANTH

Prod.date: 2008-04-21

 

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S1CB ACEA / CO2 scope

S1CC Auto start/stop function

S1CD Brake Energy Regeneration

S2BH BMW alloy wheel, double spoke 156

S3AP Windscreen with grey wedge

S4AG Interior trim finishers Titanium matt

P7R7 Innovation package

P7RP Advantage package

S8SC Telematics access request,country-spec.

S8SP Control unit COP

S240 Steering wheel, leather

S249 Multifunction f steering wheel

S321 Exterior parts in vehicle colour

S322 Comfort access

S428 Warning triangle and first aid kit

S441 Smoker package

S494 Seat heating driver/passenger

S502 Headlight cleaning system

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S522 Xenon Light

S524 Adaptive Headlights

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie do pięknego Swarzędza zjeżdża masa takich autek - do lekkiego podpicowania, korekty itd. Jeżdżą mi obok okna, głównie z Belgii ale ten kolo z Niemiec targa. Widzę, że nawet treść ogłoszenia ma bez zmian od kilka lat tą samą, bez względu na auto, top top.

W samym Swarzędzu jest kilka miejsc gdzie można by to sprawdzić, mogę Ci dać nr do fajnego mechanika który mógłby sprawy silnikowe zobaczyć, ale pod względem blachy to nie wiem. Niedaleko jest też ASO BMW, z tym że na pewno trzeba się z góry umówić na wizytę. O ile sprzedawca zechce auto tam zawieźć bo jak widzisz tablice ma toto lewe, byle były.

Generalnie auta stąd trzeba koniecznie mocno prześwietlić, zero zaufania na gębę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego mechanika to poproszę numer.

Mechanik zajmuje się tylko BMW (benzyna,diesel) ,czy inne marki też ?

 

Rozumiem że warto do serwisu BMW podjechać ale jakiś czas temu oglądałem w TV program w którym kupujący był w serwisie a ASO nie zobaczyło że Bawarka jest spawana z dwóch....

jak już to wolę sprawdzonych ludzi lub w necie sprawdzić ... licznik, czy nie ma zdjęć jak była bita... itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

viewtopic.php?f=44&t=271111

 

Tu masz kolejną igłę z tego komisu.

 

Różnie można trafić, pierwsze bmw kupiłem u handlarza i faktycznie było zaebiste - przebieg ori i to co opowiadał o malowaniu to się sprawdziło, ale to loteria, jak porządnie nie sprawdzisz to nie będziesz wiedział. Do ASO po wyciąg z historii i kogoś ogarniętego, albo do ASO na sprawdzenie, przez forum nikt Ci nie wywróży.

Są też firmy które żyją z połowy tego co wynegocjują w Twoim imieniu, mówią co było robione i sam podejmujesz decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również słyszałem o tej miejscowości ale w sumie w tamtych rejonach ludzie żyją z handlu autami - komis na komisie.

 

Gałka rzeczywiście chyba zmieniona bo oryginalna ma nieco inny kształt ale bardzo zbliżony.. Błotniki mają chyba nieruszone śruby, więc na plus..

Na zdjęciach jak dla mnie prezentuje się ładnie. Także zastanawiałem się pojechać oglądnąć to auto bo obecnie szukam nowej BMW.

 

Cena jest OK. W Niemczech 2.0i są bardzo tanie. W tym roku można wyrwać za 7500 - 8000 euro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A jak wygląda z tym silnikiem jest awaryjny, co trzeba będzie zmienić przy takim przebiegu ? rozrząd, cefki, wtryski... i na jaki mniej więcej koszt się przygotować.

Zadaj to pytanie tutaj: viewforum.php?f=70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również słyszałem o tej miejscowości ale w sumie w tamtych rejonach ludzie żyją z handlu autami - komis na komisie.

 

Gałka rzeczywiście chyba zmieniona bo oryginalna ma nieco inny kształt ale bardzo zbliżony.. Błotniki mają chyba nieruszone śruby, więc na plus..

Na zdjęciach jak dla mnie prezentuje się ładnie. Także zastanawiałem się pojechać oglądnąć to auto bo obecnie szukam nowej BMW.

 

Cena jest OK. W Niemczech 2.0i są bardzo tanie. W tym roku można wyrwać za 7500 - 8000 euro :)

 

Ludzie jak wy macie pisać takie brednie to może lepiej zastanówcie się dwa razy i nie piszcie w ogóle?

8 tys euro x 4zł to masz 32 000 plus opłaty, plus transport, plus zarobek - auto kosztuje 33 999 to gdzie jest zarobek tego handlarza? Myślisz, że ktoś sprowadza auto, żeby tysiąc złotych na nim przyciąć? To auto musiało kosztować 6 tys euro maksymalnie

Aha i spytaj czemu uszczelki pod maską z przodu ma cięte na metry, w oryginale są w całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założona nowa gałka nieori :lol:

Skąd taki wniosek?

A myślisz że handlarzyk kupił w serwisie za około 250zł ori a nie za 80zł z allegro tylko aby była nowa :D

 

Pytam po czym wnosisz, że to nie ori - o szczeóły, który ci pozwoliły napisać, że to nie jest OE, a nie o teorie spiskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, po tysiąc euro od turasa :cool2:

umiesz ty w ogóle czytać ze zrozumieniem ? Chyba nie - ustosunkowałem się do tego co sam napisałeś, że takie auto to 7500 - 8000 euro więc nie wiem o czym ty człowieku w ogóle teraz piszesz, w każdym temacie piszesz jakieś brednie a potem sam się gubisz - skoro to auto kosztowało 8000 euro (jak sam napisałeś, że NIBY po tyle są dobre egzemplarze) to GDZIE JEST ZYSK HANDLARZA SKORO AUTO KOSZTUJE W POLSCE 33 999 zł ?? Pomyśl trochę zanim coś napiszesz, myślenie nie boli

A jak masz problemy z mnożeniem to jest coś takiego jak kalkulator i sobie możesz policzyć ile co kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja p... :mad2: Czyli po raz kolejny w stylu Macierewicza piszesz coś, czego nie jesteś w stanie poprzeć żadnymi faktami. Były przebiegi to teraz doszły elementy wyposażenia - rozwijasz się, gratuluję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, przestań pitolić głupoty bez podstaw w każdym temacie i się odkręcę.

 

Aty po czym snujesz swoje teorie jak zobaczysz żle spasowany przedni zderzak a może psa pierd.... i tyle a robisz wielkie halo że bity itp :D

A tego nawet nie skomentuję :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.