Skocz do zawartości

BMW 325i COUPE WBABD31010JX25210


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co sądzicie o tym BMW ? końcówke vin ze zdjęcia rozkodowałem tutaj http://www.decodervin.pl/ więc chyba jest w porządku.

 

http://allegro.pl/bmw-325i-coupe-lift-individual-m-pakiet-bi-xenon-i5251285723.html

 

 

 

Daten für die Fahrgestellnummer: WBABD31010JX25210

Modellbezeichnung: 325CI

Ausführung: Europa

Typschlüssel: BD31

E-Code: E46 (2FL)

Karosserie: Coupé

Lenkung: links

Türen: 2

Motor: M54 - 2,50l (141kW)

Antrieb: Heckantrieb

Getriebe: manuell

Außenfarbe: Sonderlackierung (490)

Innenraum: Standardleder/schwarz (N6SW)

Produktionsdatum: 04.04.2003

Werk: Regensburg

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S210A Dynamische-Stabilitäts-Control Dynamic stability control

S520A Nebelscheinwerfer Fog lights

S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S550A Bordcomputer On-board computer

S832A Batterie im Kofferraum Battery in luggage compartment

S851A Sprachversion deutsch Language version German

 

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S167A Abgasnorm EU4 EU4 exhaust emissions standard

S226A Sportliche Fahrwerksabstimmung Sports suspension settings

S313A Aussenspiegel Anklappfunktion Fold-in outside mirror

S320A Entfall Modellschriftzug Deleted, model lettering

S338A M Sportpaket II M Sports package II

S354A Frontscheibe grün Grünkeil Green windscreen, green shade band

S403A Glasdach elektrisch Glass roof, electrical

S415A Sonnenschutzrollo hinten Sun-blind, rear

S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours

S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S431A Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip

S441A Raucherpaket Smoker package

S459A Sitzverstellung elektrisch mit Memory Seat adjuster, electric, with memory

S473A Armlehne vorne Armrest front

S481A Sportsitz Sports seat

S493A Ablagenpaket Storage compartment package

S494A Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger

S502A Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system

S508A Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A Regensensor Rain sensor

S522A Xenon-Licht Xenon Light

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S660A Radio BMW Reverse (C42) Radio BMW Reverse (C42)

S710A M Lederlenkrad M leather steering wheel

S716A Aerodynamikpaket Aerodynamics package

S760A Hochglanz Shadow-Line High gloss shadow line

S772A Interieurleisten Alu Black Cube Interior moldings Alu Black Cube

S775A Dachhimmel anthrazit Headlining anthracite

S778A Einstiegsleisten "BMW Individual" Entrance strips "BMW Individual"

S785A Blinkleuchten weiss White direction indicator lights

S787A BMW LM Rad M Doppelspeiche 135 BMW alloy wheel, M double spoke 135

L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwy rekord cenowy :cool2: wklejając tu te auto widać że masz zero pojecia o bmw

Takie auta kosztują 8000 euro wejdź na Mobile i poszukaj ja w tej cenie

320 ci z2000 roku idą w tej cenie w normalnym stanie a idealne ob3-5 tys drożej tylko ze kupuja je inni ludzie / maja pojęcie ile trzeba dać za dobre e46 )

 

Dodam ze nigdy jeszcze nie miałem polifta z tym silnikiem a czemu ? Bo ceny sa kosmiczne ,jeżeli to auto jest takie jak on pisze to jutro juz go nie bedzie ,

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he ciesz sie ze wogole sa w tej cenie ,wy wiecie ile kosztuje poliftowe 325ci ? Czy dalej ktis tu jaja robi ?

 

Przeciez on za to auto musiał dać 4000 euro .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak mozna pisać zebezwypadkowy i z oryginalnym przebiegiem cena jest nierealna za polifta ,

 

Potem ludzie jeżdżą po Polsce jak po,........ I oglądają te padaki ,

 

Takie auto sie sprzeda spokojnie za 35 tys z opłatami tylko ze nie idzie kupic dobrego 325ci w Niemczech

 

Tego jest strasznie mało ,ostatnio widziałem ładna w M pakiecie za 9500 euro :mad2:

 

A za ile kolega oglądal ta 330 ci ? I jaki rok napewno za22 tys?

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 330ci miał wystawiona za 32 teraz jest za 29 i wisi juz pół roku tak samo ta 2.5 litra... Ciężko naprawdę coś znaleźć sensownego sam szukam... Masz rację do 30 tysięcy ciężko coś fajnego

 

Jezeli szukasz polifta w tej cenie to sie nie dziwie bo do30 sa normalne 330ci np w M pakiecie a idealne i tak do nas nie trafia bo Polaka na nie nie stać woli po wypadku ale model młodszy .

 

8-12 tys euro cena polifta coupe tak sie cenią do nas niestety trafiają te umęczone i piepsza cene tym dobrym na allegro .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niwy rekord cenowy :cool2: wklejając tu te auto widać że masz zero pojecia o bmw

Takie auta kosztują 8000 euro wejdź na Mobile i poszukaj ja w tej cenie

320 ci z2000 roku idą w tej cenie w normalnym stanie a idealne ob3-5 tys drożej tylko ze kupuja je inni ludzie / maja pojęcie ile trzeba dać za dobre e46 )

 

Dodam ze nigdy jeszcze nie miałem polifta z tym silnikiem a czemu ? Bo ceny sa kosmiczne ,jeżeli to auto jest takie jak on pisze to jutro juz go nie bedzie ,

 

Zenek, daj spokój. Chce ci się to pisać? Każdy, kto tu wkleja auto wierzy, że to nie on jest frajerem i wyszukał jedyną na świecie okazję, złapał pana Boga za nogi. Mimo, że w normalnym świecie takie autko to spokojnie 35-40k, to Polak wierzy, że Niemiec oddaje samochody za półdarmo jak słyszy, że to handlarz z Polski się po nie pofatygował, a później sprowadził charytatywnie, by wspomóc rodaków :mrgreen:

 

Autorze tematu, zapytaj tego przedstawiciela czerwonego krzyża, co sprowadził to cudo, gdzie się podziały S772A Interior moldings Alu Black Cube :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek ja wiem ze czasem to nie ma sensu ale naprawdę szkag mnie trafia jak widze takie oferty ,mam znajomych ktorzy handluja autami na zachodzie i nie musza oszukiwać bo kazdy wie ile kosztuje auto z ważnym TUV .

 

Ostatnio był u mnie facet ktory Ogladal 330ci polif za 23 czy 24 tys :mad2: pytam po jaja cholerę jezdzic i ogladac takie trupy a on na to ze miał blisko 100 km to pojechał ale okazało sie ze to anglik :mad2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem klientow ojciec z synem i dwóch jakiś magików specow od bmw i chcieli rabat 5000 zł :mrgreen:

Powiedziałem ze maja jechać po 316 a nie 330 ci M pakiet a oni ze nigdy by tyle nie zaplacili za e46 bo juz maja za to e60 :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie, ale jego drugie bmw gdzie przebieg jest rzekomo w 100% oryginalny jak z resztą we wszystkich o których pisze tak naprawde wygląda tak

 

tutaj małe info https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/t31.0-8/11157406_951351851576010_8244568221191848185_o.png

 

 

tu link do aukcji :

 

http://allegro.pl/bmw-330i-231km-m-pakiet-bi-xenon-shadow-line-full-i5184301626.html .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, oglądałem, zaliczyłem jazdę próbną.

Przebieg nie udokumentowany, jedynie na słowo - (mechanik na diagnostyce potwierdził) w książeczce pojazdu wpisy kończą się na 94 tys.

Drzwi od kierowcy wymieniane i nie spasowane (odstają).

Tylni zderzak przy lewym nadkolu odstaje.

Przedłużnice w miarę ok, nie widać żeby było coś robione, ani też nie zardzewiałe.

Po odpaleniu samochód pływa, podczas dodawania gazu dochodzi dziwny dźwięk tak jakby jakieś lewe powietrze się dostawało.

Na postoju w momencie skręcania kierownica, dochodziły dziwne dźwięki.

Sprzedawcą był handlarz i nie miał za bardzo pojęcia o historii samochodu.

Poza tym samochód podczas dodawania gazu zbiera się i nie przycina.

To tak ogólnie z dzisiejszych oględzin.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.