Skocz do zawartości

mocowanie bagażnika fixpoint z sedana do kombi ?


mthc13

Rekomendowane odpowiedzi

może napisałem źle temat, jest bagażnik z sedana mocowany w miejsca / punkty montażowe czy podejdzie do kombi? kupił bym ale jak mi ma potem leżeć w garażu to troche nie wypał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W kombi zazwyczaj są relingi, więc mocowania bagażnika powinny być do relingów, nie do blachy w dachu jak w sedanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagażniki sedan, kombi E39 w/g RealOEM są inne i nie pasują.

Osobiście nie przymierzałem. Mam kombi bez relingów i na stopach mojego bagażnika jest oznaczenie E39. Spotkałem się z bagażnikami o oznaczeniu na stopach E39 i E46. Będą to bagażniki do sedanów. Numery RealOEM bagażników sedan E39 i E46 są takie same.

Będę miał w wekend dostęp do E46 w sedanie to sprawdzę. (Bagażnik kombi E39 do sedana E46).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

panowie - jasne, że chodziło o bagażnik dachowy:

 

bagażnik pasuje jak ulał, na stopach narysowany jest sedan ale w niczym to nie przeszkadza.

w realoem numery stóp są inne i dla tego ten temat, dzięki Shadow69, jak zawsze pomocny.

 

 

bagażniczek siadł jak złoto, można na majóweczkę wieźć rowery.

DZIEKI JESZCZE RAZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżam temat,

 

czy ktoś, coś do oryginalnego bagażnika próbował dołożyć innej firmy uchwyty na rower i narty?

 

mam 3 uchwyty i na razie mieszczę wszystkie rowery, ale na przyszły rok będzie potrzebny jeszcze jeden, patrzyłem na allegro i nie ma, może ktoś przerabiał już taki temat.

 

ew może ktoś ma na zbyciu za rozsądną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
panowie - jasne, że chodziło o bagażnik dachowy:

 

bagażnik pasuje jak ulał, na stopach narysowany jest sedan ale w niczym to nie przeszkadza.

w realoem numery stóp są inne i dla tego ten temat, dzięki Shadow69, jak zawsze pomocny.

 

 

bagażniczek siadł jak złoto, można na majóweczkę wieźć rowery.

DZIEKI JESZCZE RAZ

 

czyli śmiało można kupować jeden z poniższych bagażników i montować go w E39 kombi bez relingów (w dziury w dachu) ?

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6186228991

http://allegro.pl/show_item.php?item=6170346669

http://olx.pl/oferta/bagaznik-dachowy-e39-sedan-oryginal-jak-nowy-CID5-IDfk9MW.html

 

??

 

Z góry dzięki za odpowiedź. Nie mam niestety jak tego sprawdzić osobiście, a powyższe oferty są ładnych kilkaset km od mojego miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.