Skocz do zawartości

Uniwersalny Snap-In adapter: "Connect Universal"


Pe.te

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź. Czyli rozumiem, że to bardziej wina androida? A tak z ciekawości to czy aktualizacja oprogramowania w samochodzie coś by dała w tym temacie.

 

na androidzie przez zwykły kabel lub snap-in nie będzie działać i tyle, nie masz co kombinować. Ja kupiłem iPhona 4s, zrobiłem jailbreak, zainstalowałem apke do automatyzacji, włożyłem do snap-in i działa.

 

Możesz spróbować z kablem GROM Wirelinq podobno wtedy da się podpiąć androida i działa pełna funkcjonalność spotify, ale nie dam gwarancji, że to zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ta funkcjonalność jest IMO "przereklamowana". Podłączanie telefonu kablem/wkładanie go do snap-ina za każdym razem i dodatkowo włączanie aplikacji BMW connected może skutecznie zniechęcić do używania Spotify z poziomu idrive, gdzie CIC nie jest tak wygodny w obsłudze jak NBT i mniej czasu zajmuje uruchomienie muzyki z telefonu włożonego w miejsce na kubki i odtworzenie jej normalnie po Bluetooth.

Przecież nikt chyba w tym nie "grzebie" co jeden utwór? ;)

 

Żeby nie było - miałem iPhone, czasami tego używałem (głównie jak chciałem pokazać komuś jak to działa ;)), zmieniłem telefon na Huaweia :). Nie tęsknię za Spotify przez iDrive.

Jeśli nie masz "ciśnienia" na iPhone to moim zdaniem odpuść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To chyba zależy od tego gdzie się używa.

W mieście głównie słucham radia, ale na trasie (gdzie wybór radiostacji jest znikomy) wpięcie telefonu raz na 300 km nie jest dużym problemem :)

 

Swoją drogą w nowszych modelach, np. u żony w F48, nie trzeba podpinać telefonu - pełna funkcjonalność Spotify działa przez Bluetooth.

Poza tym nie trzeba odpalać aplikacji na telefonie - po prostu wsiadasz z telefonem w kieszeni i wszystko od razu działa. Ładowanie też jest bezprzewodowe (opcja 6NW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam ponownie. Otóż mam teraz nowy problem, mianowicie podłączyłem kabelkiem IPhone 3gs udało mi się zainstalować na nim spotify ale gdy je włączam to muzyka gra ale ja nadal nie widzę moich playlist plus nie mogę przełączać piosenek. Nie wiem czy koniecznie muszę zainstalować BMW Conected i przez to uruchamiać Spotify z(nie mogę go zainstalować na telefonie) czy problem tkwi jeszcze gdzie indziej. Proszę o pomoc :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem czy koniecznie muszę zainstalować BMW Conected i przez to uruchamiać Spotify z(nie mogę go zainstalować na telefonie) czy problem tkwi jeszcze gdzie indziej.

Musisz.

Bez tego jest to po prostu streaming audio z telefonu po kabelku i odtwarzacz Spotify wbudowany w auto nie aktywuje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polifcie nie trzeba. Wtedy jesli telefon jest po kabelku odnajdziemy ikonke spotify w menu media i dziala w zasadzie tak samo jak z aplikacji cinnecteddrive - ktora u mnie w aucie ostatnio nie zawsze chce sie uruchomic !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Działa Ci Spotify w aucie bez zainstalowanej aplikacji Connected Drive na telefonie?

Niemożliwe :wink:

 

Uruchamiać Spotify w telefonie faktycznie nie trzeba, ale aplikacja Connected Drive musi być zainstalowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,


Moje auto to e91 z 2012r, wg VIN F267873, auto wyposażone w S6NR BMW APPS, czyli rozumiem, że powinno się łączyć z aplikajcą BMW connected?

Przy próbie połączenia czy to w samochodzie czy przez przeglądarkę, jest problem z rozpoznaniem samochodu i aplikacja nie działa.

Kolejny problem to wykrywanie telefonu w SNAP-In, do pewnego czasu używałem Snap-In z iPhone 4s, działalo raczej bezproblemowo aczkolwiek troche wolno, więc zakupiłem adapter Snap-in (media) dla iPhone 5, po pierwszym odpaleniu auta nie było problemu z działaniem, natomiast po czasie samochód przestał go wykrywać.. ktoś może zna przyczynę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.