Skocz do zawartości

e92 Problem z uchylaniem/domykaniem szyb


tom19082

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Piszę dziś na forum ponieważ mam problem z szybami w moim e92. Dokładnie mówiąc w autach typu coupe standardowo przy otwieraniu drzwi szyba powinna opuścić się o 0,5cm a po zamknięciu drzwi dosunąć się aby wyjść/wejść za uszczelkę. U mnie oczywiście to się nie dzieje ale ogólnie szyby normalnie działają z pilota bądź z przełączników w środków. Szukałem już na forum oraz innych źródłach coś na ten temat ale nic konkretnego nie znalazłem. Może ktoś z was spotkał się z tym w e92? Ma jakieś informacje na ten temat? bądź zna jakiś dobry warsztat w Warszawie który potrafi to zrobi nie zdzierając ode mnie za wymnie pół auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz taki sam problem czyli ogólnie szyby Ci działają tylko uchylanie/domykanie przy otworzeniu/zamknięciu drzwi nie działa ?

Dokładnie tak samo mam ,stało się tak bo miałem problem z immobilaizerem i akumulator się rozładował od tamtej pory mi nie działa,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam tak często w e81 , spróbujcie zakodować szyby , czyli wsiadamy do auta zamykamy drzwi naciskamy przełącznik lewej szyby aby opuściła się w dół i trzymamy aż usłyszymy ciche puknięcie przekaznika to samo w górę aż usłyszymy puknięcie potem otwieramy drzwi i działa uchylanie szyb , to samo z szybą pasażera .

Nie wiem czy w e92 to zadziała ale w e81 działa :cool2:

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Witam . Mialem ten sam problem w E92 , po wypieciu akumulatora .przy zamykaniu drzwi szyby sie nie dosuwaly. Wystarczy zakodowac szyby od nowa. nalezy przy przymknietych drzwiach odsunac szyby do konca i zasunac . tak kilka razy i szyba ustawi sobie wysokosc itp. pozdrawiam. sory za ortografie , brak polskiej klawiatury :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo u mnie padł moduł świateł, ale u ciebie moze tez to byc moduł komfortu. Najlepiej podjedz do serwisu lub do warsztatu robiącego tylko BMW jeśli jestes z okolic Krakowa polecam centrum BMW. Wydąłem chyba z 500zł na diagnozy pseudo elektryków a podjechałem tam i zrobili mi to od strzała:) Odrazu wydrukują ci liste modułów które beda pasowały do twojego modelu bo nie kazdy pasuje Pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.