Skocz do zawartości

Doposażenie kamery cofania F30


Mariusz040

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

Czyli zamiast wiązki dedykowanej do F3x o numerze 61122360176 (gdzie kabel kamery jest długi i sterownik można zamontować pod kierownicą). Można zastosować wiązkę nr 61122183660 dedykowaną do F10 (gdzie kabel kamery jest krótki dlatego sterownik należy zamontować w bagażniku). Różnica w cenie jest spora 1230 vs 260 zł:

https://aso-bmw.pl/oe-bmw-wotd/365022/61122360176-dod-kpl-przew-kamery-jazdy.html

https://aso-bmw.pl/oe-bmw-wotd/364946/61122183660-dod-kpl-przew-kamery-jazdy.html


Mam pytanie odnośnie sterownika. Patrząc na realoem, do mojego F34 pasuje sterownik Valeo o numerze 66539393953, zastąpiony przez 66536994555.

Obecnie na portalu aukcyjnym są dostępne moduły Valeo o innych numerach, ale niby z opisów wynika, że też dedykowane do serii F3x.

- Czy takie moduły też będą pasować? Czy może należy zwrócić na coś uwagę, np. na wersję HW i SW?

- Czy można zamontować moduł, który obsługuje dodatkowo side view i top view, ale korzystać tylko z rear view (i podłączyć tylko tylną kamerę)? Będzie to działało poprawnie/da się normalnie zakodować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam


mam pytanie co do kabelków jak chodzi o moduł trsvc, wiadomo mamy plusa i minusa, mamy fbas do hu i zostaje nam K-CAN h i l, instrukcja mówi żeby dopinać się do FEM, ale gdy montuje moduł w bagażniku to trzeba całe auto przelecieć, czy z tym K-CAN można gdzieś bliżej się podłączyć ? gdzie w bagażniku mogę go namierzyć, czy do REM można gdzieś się podpiąć ? szukałem informacji w tym temacie ale jakoś nie mogę nigdzie znaleźć :( ktoś pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież i tak musisz puścić kable do idrive i podpiąć więc i tak będziesz musiał całe auto rozebrać do przeciągania kabli to co za problem kilka kabli więcej ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ponoć w tych chińczykach nie wszystkie opcje działają i coś się lubi zwiesić (takie opinie czytałem).


Co do kamery cofania to na tym filmiku widać, że na małym ekranie jest:


dokładnie w 1:26 - pytanie czy małe ekrany też posiadały navi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.