Skocz do zawartości

e46 330i WBAEV51090PD80160 Katowice


Rekomendowane odpowiedzi

no te po rdzy..za taką cenę powinna być igła ale może się czepiam :D

 

Z ta rdza jest rożne ale po pierwsźe

jezeli myślisz ze wctej cenie i z takim przebiegiem oryginalnym oczywiscie uda sie przywieźć 330i polift to niestety musze Cie rozczarować ,wczoraj sprzedałem auto bez rdzy z orżebiegiem 250 tys km bez nawi malowana tylko maska za większe pieniadze ,radzę popatrzeć na strony zachodnie i wtedy zobaczymy że np sa perełki ale dwa razy drizsze ,ja wole mieć rdzę

Niz cofniety licznik o 300-400 tys lub wstawiona duuuupe .

 

Druga sprawa ze niestety niemcy nie maja tyle garazow ile aut takie auta jak nowe audi mercedes bmw stoją po osiedlach

Bo nie maja garażu .

 

E46 jak niekazdy wie rdzewieje w 5 stałych miejscowych przednie blotniki tylne i klapa tylna to norma .

Dodam jeszcze że na a zachodnich kanałach typu BBC mozna zobaczyc jak ludziecradzasobue z rdza . :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zdjecia zastępcze były wczoraj zaraz zmienię dzięki :cool2:

Nie idzie wyczyścić tego o czym piszesz trzezba pomalować a auto mam od paru dni ,kiedys malowałem cały środek

Wyszło jak z salonu tylko ze polecam ledercentrum oni maja oryginalne farby ktore używa bmw .

 

Powiem tak jakby to auto nie miało kiedys rdzy i fotel pomalowany wziąłbym znacznie wiecej tylko ze w tym dziale ono by sie nie pojawiło .

 

Wazne ze silnik chodzi jak rakieta :mrgreen: zreszta jak zwykle :cool2:

Jezeli ktos szuka stanu kolekcjonerskiego nie przyjeżdzać :mrgreen:

We wtorek beda dwie ładne sztuki :cool2: polift i przedlift full M pakiet :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora wątku.

Ja posiadam auto od Zenka, zostało sprawdzone i nie mam kłopotu. Miało pierdołę do wymiany czyli drążek od strony magla ale to podlegało negocjacji cenowej. Przejechałem nim około 2 tysiące na pb od zakupu i brak kłopotów, teraz mam gaz i jak na razie oprócz tego, że założyłem sprawę w sądzie gaziarzowi, a Silesia Cars przebudowała mi instalację gazową oraz wykonała regulację to nie mam kłopotów z samochodem. Aktualny najazd od końca grudnia to jakieś 5 tysięcy i na razie kłopotów brak z czym ja mam coupe.

Polecam podjechać obejrzeć samochód i umówić się na aso w katowicach nic więcej chyba się nie da polecić.

Z tego co widzę chyba wszystko zgadza się z vinem.

 

Mojej opini nie musisz brać pod uwagę bo zaraz się dowiem, że jestem:

A Zenkiem

B Kolegą Zenka

C Klakierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz sue tłumaczyć kupiłes auto bo ci sie podobało sam mówiłeś jakbyś poczekał to kupil bys to czarne w full M pakiecie ze szwajcari no ale kto to wie co bedzie w przyszłości :cool2:

Wazne ze auto ci służy .

Jak cos auto do oglądnięcia po południu we wtorek lub rani w środę .

Dobra jak wrócę zobacze co tu sie dzieje :mrgreen:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ładne ale ta tapicerka jest straszna.Zawsze jak widziałem jak w aucie to mnie odrzucało na bok.

Ogólnie Ci się nie podoba tapicerka w beżowym kolorze? Nie widziałem tego nigdy na żywo, ale mi się podobają takie kolory.Tylko listwy bym zmienił na piano black ;)

A kierunki pomarańczowe akurat mi się nie podobają. Zdecydowanie wolę białe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślam się, że chodzi Wam o to, że taka skóra jest ciężka w utrzymaniu? Czy regeneracja (farbowanie) jest droga, albo czy samemu ciężka w wykonaniu?

Lepiej, ze względów praktycznych, trzymać się z dala od jasnej tapicerki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy jak się dba. Ja zawsze kupuję auta z jasnymi wnętrzami, czarne mi się po prostu nie podobają. W swojej 330i mam jasnoszare szmatki i wnętrze przy 200kkm wygląda jak nowe, jeżeli chodzi o tapicerkę. Przez 7 lat użytkowania prałem je raz w zeszłym roku, chociaż w ogóle nie wymagało jeszcze prania. Autem podróżuje dziecko i czasem nasz Labek, jakoś dajemy radę. W e91 jest skóra jasny krem, z dywanikami itd. i też jest luz. Podstawa to w miarę często czyścić środek auta i nie zapuścić go. Dobre preparaty i wnętrze nawet przez 20 lat będzie wyglądało jak nowe. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości niż szmatka, chociaż osobiście nie jestem zwolennikiem skór. Nie chodzi o bród ale o wycieranie się i gniecenie. tego w kilkunastoletnim aucie nie unikniesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna skóra czy szmata jest fajna jak jest nowa póżniej to wygląda jak śmietnik zapomnij o jeżdżie w ciemnych dzinach :(

 

ja mam akurat jasną skórę ale szarą. I przy przebiegu moim 308 tys skora wygląda lepiej od 99.9% aut na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja np w życiu bym się nie zdecydował ani na beżowe ani na szare wnętrze.

Raz że moim zdaniem wygląda słabo a dwa że każdy brud widać, choćby przy nogach - przy pedale gazu itd - strach się bać przy wypastowanych butach - nie każdy lata w adidasach przecież.

Ludzie wsadzają do takich gumowe dywany albo ciemne materiałowe, mi się to nie podoba.

Jedynie krem fotele SS a reszta czarna w e46, ewentualnie.

Takie miałem kryterium szukając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd to akurat kwestia gustu. Polecam kiedyś organoleptycznie sprawdzić jasne wnętrze. :norty: Nie jest takie złe w utrzymaniu czystości jak się wydaje :wink:

Zgodzę się natomiast co do czarnych dywaników. Chociaż sam od końca jesieni do początku wiosny używam czarnych gum to nie podobają mi się, ale w kolorze ciężko kupić. Natomiast wiosna, lato i jesień używam welurowych dywaników w kolor i też jakoś szczególnie nie narzekam, jeżdżąc nawet w wypastowanych butach :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po powrocie :mrgreen:

Wiec tak przebieg auta sprawdzony w aso bmw od nowości do konca 2014 roku sa wpisy wiec niestety jest jak najbardziej oryginalny i zeby nie naprawa rdzy to to auto kosztowało by duzo wiecej .

 

Co to jasnej tapicerki zdania sa podzielone jak do blondynek jedni je lubią drudzy wyśmiewają :cry2:

Ja lubie :cool2:

 

Przywiozłem następne dwue 330i polift i przedlifta niestety znowu z oryginalnymi przebiegami przedlift full M pak 2

Polift normalny z suedzeniami materiałowymi ale na pięknej polerowanej feldze z rantem z bmw oryginał :cool2:

 

Mysle ze uda mi sie dodać dzisiaj zdjecia chociaż jestem wykończony trasa bo wracałem 80 /h :mad2:

Moze zapytam jako laik :mrgreen: na 6 biegu strasznie mi piszczy chyba w skrzyni biegów i na 3 czy 4 musiałem jechać 800 km na piątce chodzi o sprintera 318 cdi wie ktos na szybko co to moze byc :|

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.