Skocz do zawartości

e46 330i WBAEV51090PD80160 Katowice

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Wyświetleń 10,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ok dzięki za poradę dobrze ze udało sie wrócić bo holowanie autolawete to duży problem,
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Wybaczcie, że odkupuję aczkolwiek rozglądam się za E46 za kwotę 20 000+ zł i trafiłem na ten egzemplarz. Opinii na temat samego sprzedającego - Zenka - jest tyle ile aut na drogach aczkolwiek zauważyłem, że od jakiegoś czasu forum nie odwiedza.

 

Wyczytałem w temacie, że cena jest zaniżona z racji korozji która wystąpiła oraz tapicerki, która faktycznie d... nie urywa. Ciekawi mnie jednak stan techniczny oraz autentyczność przebiegu. A może ktoś nawet był osobiście i jest w stanie odpowiedzieć, czy warto? Nie biorąc pod uwagę koloru oraz wykończenia tapicerki.

 

@Edit:

Tapicerka w realu wyglądu bardzo ładnie - miałem kiedyś taką.. Aczkolwiek jest to kolor, o który trzeba dbać.. Jeżeli dbasz o samochód to nie będziesz miał problemu..

Jeżeli jest zniszczona zawsze możesz ją odnowić..

Od zawsze mi się podobały jasne tapicerki dlatego biorę to auto pod uwagę.

Edytowane przez Tiases

Opublikowano

Tapicerka w realu wyglądu bardzo ładnie - miałem kiedyś taką.. Aczkolwiek jest to kolor, o który trzeba dbać.. Jeżeli dbasz o samochód to nie będziesz miał problemu..

Jeżeli jest zniszczona zawsze możesz ją odnowić..

Opublikowano
Dwoje ludzi sprawdzalo dla mnie egzemplarz od Zenka. Jedna opinia, nie za ta cene ;) Ksiazke jakby sobie sam wypisal, felgi i opony na smietnik, nadkole zle spasowane, na masce plama po szpachli ( :evil: ), no ale mechanicznie podobno ok. Nie jechali do ASO bo nie bylo sensu, ja odpuscilem. Ale wazne ze nie "ulep z placu" :duh:
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
A Zenk to zyje ? Bo milczy :norty:
Opublikowano
Dwoje ludzi sprawdzalo dla mnie egzemplarz od Zenka. Jedna opinia, nie za ta cene ;) Ksiazke jakby sobie sam wypisal, felgi i opony na smietnik, nadkole zle spasowane, na masce plama po szpachli ( :evil: ), no ale mechanicznie podobno ok. Nie jechali do ASO bo nie bylo sensu, ja odpuscilem. Ale wazne ze nie "ulep z placu" :duh:

Wszystko co napisałeś odnosi się akurat do tego egzemplarza?

Opublikowano

Wszystko co napisałeś odnosi się akurat do tego egzemplarza?

 

Nie, ja mialem na uwadze 2.2 w m pakiecie. Ale sprawdzana byla reszta jego ofert, ktore staly na placu i wszystko to samo ;) Jak to powiedzial znajomemu "Bo mlodzi i tak sobie wszystko powymieniaja i carbonem przykleja". Ogolnie jego auta stoja, sa "poprawiane" blacharsko, uszczelki sparciale itp. Tak bylo przy okazji ogledzin trzech samochodow kilka tygodni temu. Ale moze teraz ma cos lepszego :cool2:

Nie mniej jednak, to co Zenek pisze w ogloszeniu, ja bym czytal na odwrot ;)

Opublikowano
Wszystko co napisałeś odnosi się akurat do tego egzemplarza?

 

Nie, ja mialem na uwadze 2.2 w m pakiecie. Ale sprawdzana byla reszta jego ofert, ktore staly na placu i wszystko to samo ;) Jak to powiedzial znajomemu "Bo mlodzi i tak sobie wszystko powymieniaja i carbonem przykleja". Ogolnie jego auta stoja, sa "poprawiane" blacharsko, uszczelki sparciale itp. Tak bylo przy okazji ogledzin trzech samochodow kilka tygodni temu. Ale moze teraz ma cos lepszego :cool2:

Nie mniej jednak, to co Zenek pisze w ogloszeniu, ja bym czytal na odwrot ;)

 

 

Bo jak to mówi stare przyslowie 'krowa , która dużo ryczy mało mleka daje"

Opublikowano
... albo czeka na wydojenie.

 

Byc moze, bo ten egzemplarz wzial chlopak, ktory z mama przyjechal na ogledziny i sie cieszyl no bo to M pakiet :D

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Bo kolega wyżej odświeża jakieś stare kotlety sprzed 3 miesięcy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.