Skocz do zawartości

e46 330i WBAEV51090PD80160 Katowice


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...

Wybaczcie, że odkupuję aczkolwiek rozglądam się za E46 za kwotę 20 000+ zł i trafiłem na ten egzemplarz. Opinii na temat samego sprzedającego - Zenka - jest tyle ile aut na drogach aczkolwiek zauważyłem, że od jakiegoś czasu forum nie odwiedza.

 

Wyczytałem w temacie, że cena jest zaniżona z racji korozji która wystąpiła oraz tapicerki, która faktycznie d... nie urywa. Ciekawi mnie jednak stan techniczny oraz autentyczność przebiegu. A może ktoś nawet był osobiście i jest w stanie odpowiedzieć, czy warto? Nie biorąc pod uwagę koloru oraz wykończenia tapicerki.

 

@Edit:

Tapicerka w realu wyglądu bardzo ładnie - miałem kiedyś taką.. Aczkolwiek jest to kolor, o który trzeba dbać.. Jeżeli dbasz o samochód to nie będziesz miał problemu..

Jeżeli jest zniszczona zawsze możesz ją odnowić..

Od zawsze mi się podobały jasne tapicerki dlatego biorę to auto pod uwagę.

Edytowane przez Tiases
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwoje ludzi sprawdzalo dla mnie egzemplarz od Zenka. Jedna opinia, nie za ta cene ;) Ksiazke jakby sobie sam wypisal, felgi i opony na smietnik, nadkole zle spasowane, na masce plama po szpachli ( :evil: ), no ale mechanicznie podobno ok. Nie jechali do ASO bo nie bylo sensu, ja odpuscilem. Ale wazne ze nie "ulep z placu" :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwoje ludzi sprawdzalo dla mnie egzemplarz od Zenka. Jedna opinia, nie za ta cene ;) Ksiazke jakby sobie sam wypisal, felgi i opony na smietnik, nadkole zle spasowane, na masce plama po szpachli ( :evil: ), no ale mechanicznie podobno ok. Nie jechali do ASO bo nie bylo sensu, ja odpuscilem. Ale wazne ze nie "ulep z placu" :duh:

Wszystko co napisałeś odnosi się akurat do tego egzemplarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co napisałeś odnosi się akurat do tego egzemplarza?

 

Nie, ja mialem na uwadze 2.2 w m pakiecie. Ale sprawdzana byla reszta jego ofert, ktore staly na placu i wszystko to samo ;) Jak to powiedzial znajomemu "Bo mlodzi i tak sobie wszystko powymieniaja i carbonem przykleja". Ogolnie jego auta stoja, sa "poprawiane" blacharsko, uszczelki sparciale itp. Tak bylo przy okazji ogledzin trzech samochodow kilka tygodni temu. Ale moze teraz ma cos lepszego :cool2:

Nie mniej jednak, to co Zenek pisze w ogloszeniu, ja bym czytal na odwrot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co napisałeś odnosi się akurat do tego egzemplarza?

 

Nie, ja mialem na uwadze 2.2 w m pakiecie. Ale sprawdzana byla reszta jego ofert, ktore staly na placu i wszystko to samo ;) Jak to powiedzial znajomemu "Bo mlodzi i tak sobie wszystko powymieniaja i carbonem przykleja". Ogolnie jego auta stoja, sa "poprawiane" blacharsko, uszczelki sparciale itp. Tak bylo przy okazji ogledzin trzech samochodow kilka tygodni temu. Ale moze teraz ma cos lepszego :cool2:

Nie mniej jednak, to co Zenek pisze w ogloszeniu, ja bym czytal na odwrot ;)

 

 

Bo jak to mówi stare przyslowie 'krowa , która dużo ryczy mało mleka daje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.