Skocz do zawartości

Twin Turbo do e39 530D


Siekacz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie a mianowicie chciałbym się zapytać czy podejdzie mi turbina od bmw e60 535d do e39 530d 193km?? Oczywiście mam IC pod to cały osprzęt,, będzie zmieniana mapa itp itd :D

Chciałbym usłyszeć od was opinie co i jak, dla osób które będą twierdziły że się nie opłaca z góry Dziękuję!!! Nie pytam się czy opłaca tylko czy da rade podejść z tym Twin Turbo pod e39 :) Jestem fanem BMW i pasjonatem samochód robię pod siebie mam go już sporo i stan jest praktycznie idealny jedynie błotni przedni zmieniałem po wgnieceniu xD ale to na marginesie. Więc jak w temacie czekam na jakieś konkretne odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi podrzucenie Turbiny od e60 zwykłego turba 530d tylko z e60 od 535d tam są dwie turbiny poprzedzajace sie jedna mniejsz i jedna wieksza :) chodzi o to czy podejdzie bo ogolnie jest atak na około 300hp i 750Nm tylko czy ta Twin podejdzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zapomnij o bi turbo ,twin turbo,tri turbo.

gt 2260v wstaje wystsrczająco dobrze ,kaskada nie jest potrzebna.Ponadto wystarcza na 300ps .

Żle zadałeś pytanie.

 

Powinno brzmieć :

Jak przerobić układ zasilania w paliwo aby przekroczyć 250koni, i co za tym idzie ... jak przerobić układ przeniesienia napędu ,aby nie ślizgało się sprzęgło po przekroczeniu 550Nm ?

 

Dwie ustawione kasksdowo turbiny ich poprawna praca to bardzo złożony układ sterowania obiegiem spalin i nie tylko. Moim prywatnym zdaniem nie da się zaimplementować do dde4 takiego sterowania.Nie da się również odpalić dde6 na wiązce i osprzęcie dde4. W związku z tym ,jedyne co się da to przekładka niemal całej e60 535d do e39 530d . Tylko nie bardzo wiem co z tego wyjdzie. Raczej "drut" nie auto.

 

Pozdrawiam Krzysiek

Doskonale znam aplikacje diagnostyczne DIS i Inpę , diesel w BMW jest prosty.

Masz awarię ,kłopoty,szukasz pomocy..forum to dobre miejsce aby znaleźć odpowiedź na swoje pytanie.

Po prostu napisz w czym kłopot, wspólnie znajdziemy rozwiązanie.


http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/qo536_ccc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

GT 2260v w M57 dde4 robi niesamowitą robotę.

Sezon zimowy mamy za sobą, wszyscy szukają mocy.

Ostatnio nic nie robię tylko wkładam większe turbinki.

Dobrze że przez zimę zrobiłem zapasy.

Do automata również polecam.

Jeśli ktoś myśli nad wsadzeniem większej turbinki i ma pytania zapraszam do rozmowy.

 

Pozdrawiam Krzysiek

Doskonale znam aplikacje diagnostyczne DIS i Inpę , diesel w BMW jest prosty.

Masz awarię ,kłopoty,szukasz pomocy..forum to dobre miejsce aby znaleźć odpowiedź na swoje pytanie.

Po prostu napisz w czym kłopot, wspólnie znajdziemy rozwiązanie.


http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/qo536_ccc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.