Skocz do zawartości

Zaarysowany lakier (4 elementy) - E46 Touring 2001, 318i


ciemnota

Rekomendowane odpowiedzi

Mondeo mi kiedyś przerysowali.. również od lampy do lampy do podkładu.

Dałem znajomemu lakiernikowi, a ten papierem ściernym go potraktował na mokro. 30 minut i rysy prawie nie widoczne.

Byłem w szoku bo na początku również mówił, że bez lakierowania się nie obejdzie a jednak.. minęło kilka lat, co prawda teraz są bardziej widoczne ale dalej trzeba się przypatrzeć aby je zauważyć.

Gdyby Bóg lubił przedni napęd chodzilibyśmy na rękach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Myślę, że rysunek techniczny Stanisława, wraz z opisem, zasługuje na wklejenie :cool2:

http://zapodaj.net/images/23a3c1ba65536.jpg

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze kilka dni temu zakładałem post o dewastacjach BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=265986

 

u mnie na osiedlu też komuś sie nudzi i chodzi nocami i rysuje auta, albo wkręca śrubki w obony jak bym dopadł to bym takiemu twarz porysował

niestety żyjemy w Polsce tu sie raczej to prędko nie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie moja bunia wróciła od lakiernika. Czekałem z tym już ponad rok. Miałem tylko pomalować przedni, tylny zderzak oraz listwy progowe( wiadomo co się z nim dzieje po kilku latach ) pełno odprysków i zadrapań ;/ Do tego doszły stare zarysowania oraz uszkodzenia spowodowane przez wandali i nieudolnych kierowców ;/ Dobrze że mam dobrego znajomego lakiernika to jeszcze zlitował się nade mną ( dokładnie nad kieszenią ). Ogólnie pomalowałem zderzaki, progi, przednie nadkola i z jednej strony tylne nadkole :duh: Na razie poczekam żeby lakier dobrze się utwardził a później puszczę na polerkę całe auto. Myślę że nie będzie różnicy w odcieniu :/ Później człowieka denerwuje jak ktoś ci mówi że auto walone bo było lakierowane :/ A to wszystko przez niedzielnych kierowców i wandali....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym problem,ze walone? ja do takich delikwentów mam jedną odpowiedz.

 

TO NIE SALON

 

:norty:

 

i tyle nie podoba się to nikt nikogo nie zmusza do kupna.Na pytanie czy była malowana? krótko i zwięzle...ja nie sprawdzałem przed zakupem więc nie wiem.A jak przyjdzie i powie o to malowane tamto...panie no faktycznie ale ja takie kupiłem i tyle :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to jesteś kozak, idź się sam betonem zalej.

 

Wydaje mi się, że to już drugi przypadek na forum auta celowo porysowanego na tym samym parkingu, koło Magnolii. Spotkał się ktoś jeszcze z tym? Może to jakieś wyjątkowe miejsce które lepiej omijać. Ciemnota wciskały ci brudasy na parkingu jakiś hugo bosze albo żebrali? Może z zemsty rysują jak nie dasz kasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym problem,ze walone? ja do takich delikwentów mam jedną odpowiedz.

 

TO NIE SALON

 

:norty:

 

i tyle nie podoba się to nikt nikogo nie zmusza do kupna.Na pytanie czy była malowana? krótko i zwięzle...ja nie sprawdzałem przed zakupem więc nie wiem.A jak przyjdzie i powie o to malowane tamto...panie no faktycznie ale ja takie kupiłem i tyle :norty:

 

 

Dokładnie!!! Po pierwsze to nie nowe auto, Otarcia, obicia to normalna rzecz!! Po drugie jak będę sprzedawał to nikogo nie będę zmuszał do kupna :D :mrgreen: Mówią mi że głupoty dostałem na punkcie tego auta :mrgreen: Wszystko jest robione i wymieniane na bieżąco.

 

Tej blacharki nie musiałem robić, ale nie mogłem już patrzeć :/ to już siła wyższa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to już drugi przypadek na forum auta celowo porysowanego na tym samym parkingu, koło Magnolii. Spotkał się ktoś jeszcze z tym? Może to jakieś wyjątkowe miejsce które lepiej omijać. Ciemnota wciskały ci brudasy na parkingu jakiś hugo bosze albo żebrali? Może z zemsty rysują jak nie dasz kasy?

 

Nikt mnie nie zaczepiał właśnie na parkingu. Nikt za mną nie trąbił. Zaparkowałem normalnie. Dzisiaj sprawa zgłoszona na policji, jakaś tam nadzieja jest. Co do parkingu - jest jedna kamera na cały parking, która głównie ma inwigilować wchodzących/wychodzących. No trudno, niech policja robi, co do niej należy. Rozmawiałem z ochroną z Magnolii, to stwierdzili, że jakaś szansa jest na to, że sprawca się "nagrał". No ale zobaczymy w praniu.

OXFORDGRUEN 2 METALLIC (430)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Obstawiam osobę, której się naprzykrzyłeś, zajechałeś drogę, itp., bo ewidentnie ma jakiś problem z Twoim autem :?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bym chyba w szpitalu ze stanem zawałowym wylądował
staszku po co zakładasz nowe konto ? :duh:

w internecie nikt nie jest anonimowy

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bo stare widocznie zostało zablokowane, ale tak kończy się karierę na forum jak wyzywa się innych użytkowników..

 

Wracając do tematu, kolego bez monitoringu auta bym teraz nie zostawiał, bo ewidentnie to nie jest już przypadek.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo stare widocznie zostało zablokowane, ale tak kończy się karierę na forum jak wyzywa się innych użytkowników..

 

Wracając do tematu, kolego bez monitoringu auta bym teraz nie zostawiał, bo ewidentnie to nie jest już przypadek.

 

Co jak co, ale ty już powinieneś ją dawno zakończyć. :cool2:

 

 

Co do tematu. Kamera dużo Ci nie da. Pomyśl dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.