Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy dziś przy okazji przejazdu przez Radom oglądnąłem tą sztukę:

http://allegro.pl/bmw-e-46-3-0-b-2002-r-serwis-felga-klimatron-i5116940294.html

Szczerze powiedziawszy wnętrze wygląda jak w nowym samochodzie (wyczyszczony i wyplakowany porządnie). Gorzej, że pod maską również tak wygląda...

Malowany ponoć był prawy przedni błotnik (co widać było od razu), więcej nie wiem.

Samochód ładnie odpalił (zimny), silnik pracuje równo. Niestety miałem tylko kilka minut czasu więc jazda tym razem nie wchodziła w grę...

Zrobiłem trochę zdjęć:

 

Zdjęcia

 

Zdjęcia

 

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena powalają kolana :cool2: ja mam przedlifty w tej cenie i to najtansze :mrgreen:

Jeszcże Szwajcar przeciez koszty z transportem to kosmos .

Jak ci sie podobała to kupuj bo u mnie w tej cenie kaine szanse :mrgreen:

Zobacz na autoscout ze te auta tam sa od 5500-6000 w gore :cool2:

 

Z twoich zdjec wyglada na auto z salonu .

Nawet bym sie nie zastanawiał .

Edytowane przez Zenek pestka
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablice lewe.

Zobacz na tył pod klapą po lewej stronie raczej to nie wygląda na oryginał.

Trochę rdzy.

Sprawdź czy przebieg w aso zgadza się z książką.

Pewnie na lawecie przyjechał co jeszcze samo w sobie nie jest złe każdy oszczędza no ale nie oszukujmy się, szału nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawy przedni błotnik ciemniejszy. W przebieg ciężko mi uwierzyć.

 

VIN jak dla mnie zgodny z tym co widać na foto:

 

Model description: 330I

Market: Europa

Type: EV51

E-Code: E46 (4FL)

Chassis: Limousine

Steering: links

Doors: 4

Engine: M54 - 3,00l (170kW)

Drive: Heckantrieb

Transmission: manuell

Body Color: Titansilber Metallic (354)

Upholstery: Stoff Flachgewebe Leinen/anthrazit (E4AT)

Production date: 26.02.2002

Assembled in: München

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S351A BMW LM Rad Sternspeiche 89

S411A Fensterheber elektrisch vorne/hinten Window lifts,electric,front/rear

S473A Armlehne vorne Armrest front

S520A Nebelscheinwerfer Fog lights

S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S550A Bordcomputer On-board computer

S832A Batterie im Kofferraum Battery in luggage compartment

S851A Sprachversion deutsch Language version German

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S169A Abgasnorm EU3 EU3 exhaust emissions standard

S210A Dynamische-Stabilitäts-Control Dynamic stability control

S249A Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel

S255A Sport-Lederlenkrad Airbag Sports leather steering wheel

S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours

S465A Durchladesystem Through-loading system

S481A Sportsitz Sports seat

S508A Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A Regensensor Rain sensor

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S661A Radio BMW Business (C43) Radio BMW Business (C43)

S672A CD-Wechsler 6-fach CD changer for 6 CDs

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S915A Entfall Aussenhautkonservierung Delete clear coat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak ale nie mozna przywieźć i zarobić cos na 330i poliifcue serwisiwanym bezwypadkowym za 22000 :mad2:

 

 

 

Juz drugie auto zecszwajcari ma Taja z dupppy cene to nie 316 poliifcue ładna poliftowe 318 to koszt 5000 euro .

Sa tansze ale rpo przejściach .

 

Dodam jeszcźe że cały czas dostaje maile z szwajc ale ceny sa do dupppy 6000-8000 euro :mad2: do tego 1200-1400 euro opłat i tansportu .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te na błotnikach (boczne) czy lampach?

A co myślicie o komorze silnika? Wszystko (niestety) wygląda jak nowe...

 

Przy lampach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frank taki drogi a im się jeszcze to opłaca przywozić?

Wlasnie dziwie sie jakim cudem bo z Niemiec nie przywieziesz ładnej za ta kase

A tam nie masz VAT23% dodatkowo i cło jeźeli Szwajcar nie wpisze regułki a mało kto to pisze

 

Jezeli to auto jest naprawdę bezwypadkowe i z oryginalnym przebiegiem to bym sie nie zastanawiał

Wtedy jeszcze mozna zarobić na tym aucie :cool2: mowie serio .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, ze handlarze podrabiaja szwajcarskie tablice a w rzeczywistości auta są z Włoch czego kupujący się dowiedzą po analizie papierów. Ale slyszalem tez o akcji z Radomia gdzie handlarz twierdził, ze auto ma włoskie papiery bo jest z włoskiego kantonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, ze handlarze podrabiaja szwajcarskie tablice a w rzeczywistości auta są z Włoch czego kupujący się dowiedzą po analizie papierów. Ale slyszalem tez o akcji z Radomia gdzie handlarz twierdził, ze auto ma włoskie papiery bo jest z włoskiego kantonu.

 

 

Cos w tym moze byc :cool2: zobaczcie ceny aut na autoscoucie przeciez po kosztach sprowadzenie to ponad 30 tys zł .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frank taki drogi a im się jeszcze to opłaca przywozić?

 

A skąd wiesz , że płacą frankiem?

 

Może jedzie taki radomianin i mówi "pozawijam ci szwajcarze te sreberka zamiast świstaka" a po miesiącu dostaje 330i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

co ma za pojęcie detalista o zakupie samochodów w Szwajcarii.

jak ktoś bierze regularnie lawetę albo dwie aut to ma o połowę mniejsze ceny niż jakiś detalista od jednego/dwóch aut.

nie mówię tutaj o stanie i bezwypadkowości.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma za pojęcie detalista o zakupie samochodów w Szwajcarii.

jak ktoś bierze regularnie lawetę albo dwie aut to ma o połowę mniejsze ceny niż jakiś detalista od jednego/dwóch aut.

nie mówię tutaj o stanie i bezwypadkowości.

 

 

Tak a polowe ceny dostaje :mad2: ale grzmoty typu Ford citroen kia i inne zwykle auta nie opowiadaj bajek k bo za długo w siedze ,i 90% aut to auta powypadkowe po drugie nawet jakby dostał to auto za darmo to cene ustala sie przez wiedzę co i za ile mozna sprzedac .

 

Dodam jeszcże ze byłem teraz w szwajcari i zwiedziłem stare płace na których dziesiec kat temu było full Polaków z lorami i lawetami teraz pustki zero ludzi wiec nie mów ze wiza lorami bo nie widziałem ani jednej na polskich czy czeskich blachach .

Zeby było smiesznie pare płacy juz zamknięto stoją tam biurowce .

 

Lory zobaczysz we Włoszech i belgi .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

że Ty nie widziałeś to nie znaczy że nikt tam ostatnio poza Tobą nie był.

i do tego nie z przyczepką na łysych oponach tylko tirem z x2 lawetą :wink:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi znajomi non stop jeżdżą na Szwajcarię i ciągną lory.

Wiem ze za porzadne wozy trzeba zapłacić ale u Nas nikt nie chce.Zreszta jak mam dać 30 tys za e46 to wole kupić malowane za 22 i tez będę jeździł.Wazne aby było zrobione z głowa i technika ok.

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak ale nie mozna przywieźć i zarobić cos na 330i poliifcue serwisiwanym bezwypadkowym za 22000 :mad2:

 

 

 

Juz drugie auto zecszwajcari ma Taja z dupppy cene to nie 316 poliifcue ładna poliftowe 318 to koszt 5000 euro .

Sa tansze ale rpo przejściach .

 

Dodam jeszcźe że cały czas dostaje maile z szwajc ale ceny sa do dupppy 6000-8000 euro :mad2: do tego 1200-1400 euro opłat i tansportu .

 

skąd ty bierzesz te ceny zmień dilera :D a wrawacając do tematu kupiłem ostatnio e46 2002 polift czrna 318i na xenonie,sedan auto w oryginale 178 tys przebiegu świeżo po serwisie za 2700 euro co i tak wydwało mi się za drogo doliczjąc koszty opłaty i zarobek, więc nie pisz że trzeba dać 5000 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi znajomi non stop jeżdżą na Szwajcarię i ciągną lory.

Wiem ze za porzadne wozy trzeba zapłacić ale u Nas nikt nie chce.Zreszta jak mam dać 30 tys za e46 to wole kupić malowane za 22 i tez będę jeździł.Wazne aby było zrobione z głowa i technika ok.

 

racja, tym bardziej że 3.0i M54 to absolutny nr 1 w swojej klasie z tamtych lat.

freude am fahren / fuck downsizing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak ale nie mozna przywieźć i zarobić cos na 330i poliifcue serwisiwanym bezwypadkowym za 22000 :mad2:

 

 

 

Juz drugie auto zecszwajcari ma Taja z dupppy cene to nie 316 poliifcue ładna poliftowe 318 to koszt 5000 euro .

Sa tansze ale rpo przejściach .

 

Dodam jeszcźe że cały czas dostaje maile z szwajc ale ceny sa do dupppy 6000-8000 euro :mad2: do tego 1200-1400 euro opłat i tansportu .

 

skąd ty bierzesz te ceny zmień dilera :D a wrawacając do tematu kupiłem ostatnio e46 2002 polift czrna 318i na xenonie,sedan auto w oryginale 178 tys przebiegu świeżo po serwisie za 2700 euro co i tak wydwało mi się za drogo doliczjąc koszty opłaty i zarobek, więc nie pisz że trzeba dać 5000 euro.

 

Niezłe ulepy ciągniesz :cool2: potem sie dziwić ze złomy zalewają allegro :mad2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.