Skocz do zawartości

e46 / Dewastacje BMW


grodt88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
oddaje komornikowi do wyegzekwowania - jeśli jest z czego to ok, ale z pustego salomon nie naleje - zależnie od komornika oczywiście.

Jak dobry komornik to zamiast dłużnikowi to sąsiadowi zabierze. A jak winowajca się nagra na kamerze to długo go potem samemu znaleźć? Skoro kierowcy beemek mają taką opinię jaką mają, to niech chociaż za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś poprzednie auto pociągnął gość zderzakiem przy wjeżdżaniu na osiedlu, chodziłem później z miarką i patrzyłem kto ma ślady na tej wysokości i znalazłem, miał pobudkę o 23 wieczorem i wyskoczył z kasy na lakiernika... Dlatego ja staram się zawsze parkować na uboczu :) Pod marketem to wiadomo, że najdalej od wejścia, najlepiej na skrajnych miejscach a w galeriach przy filarach, mniejsze ryzyko obicia drzwi.

 

Jak mieszkałem 2 lata na Mokotowie to auto stawiałem na parkingu strzeżonym, bo strach. Tam były niezłe akcje jak był weekend i trwały libacje to butelki potłuczone na samochodach można było znaleźć a codziennie się mijało zakapturzonych dresów pod klatką :) Jak masz jakiś w okolicy to polecam nawet jak masz AC.

 

Z BMW przygód nie miałem, ale parkuje teraz w podziemnym na osiedlu. Na mieście zawsze jest strach zostawić, składam lusterka jak jest ciasno i jeszcze się nie zdarzyło nic takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jakieś obcierki parkingowe się niestety zdarzają ale to po prostu zwykły przypadek, a nie żadna złośliwość czy wandalizm (inna sprawa to nie przyznanie się i ucieczka).

Fajny absurd jest taki, że jak już uda się nagrać wandala na gorącym uczynku, to nawet nie można udostępnić w sieci jego ryja, bo nie masz prawa upubliczniać twarzy bez zgody. A niby jak inaczej masz go znaleźć? Policja przecież zaraz umorzy. Absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie auta w garażu i to będzie jedyne i najlepsze rozwiązanie.

Ładnie na woskowane E46 rzuca się mocno w oczy... i bardzo kłuje obywatelów tego państwa.

Taka mentalność.. komunistyczna. Wiem co mówię. Jeżdżąc do szkoły słyszę tylko.. "Jedzie beta dudni bas, a pod maską gaz"

Najlepsze, że mówi to posiadacz ch.jo.wego auta z LPG :) Także.. Wspołczuje wam, bo wiem jak to jest dopieszczać auto i jakaś pokraka społeczną je zniszczy w kilka minut.

Najgorsze, jest to jak parkujesz i potem podjeżdża jakiś szrot i jebn.ie ci umyślnie drzwiami.. Bo jemu auta nie szkoda.

 

@lord_Simon Orientujesz się kolego gdzie typek mieszka, podchodzisz wieczorem z dwoma kamieniami i sru w okna. A najlepszym rozwiązaniem jest potrącenie gada, a potem spalenia gumy na jego ryju. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie na woskowane E46 rzuca się mocno w oczy... i bardzo kłuje obywatelów tego państwa.

Taka mentalność.. komunistyczna.

Co ma kuć w oczy ? Stare BMW nie produkowane już od dekady . Mnie " kłuje " w oczy ortografia co poniektórych " obywatelów ".

I o jakiej komunistycznej mentalności piszesz ? Co seniorzy po siedemdziesiątce łażą po osiedlach aby uszkadzać auta .

Na całym świecie zdarzają się akty wandalizmu bez względu na to jaki był i jaki jest ustrój polityczny .

Edytowane przez darti123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@lord_Simon Orientujesz się kolego gdzie typek mieszka, podchodzisz wieczorem z dwoma kamieniami i sru w okna. A najlepszym rozwiązaniem jest potrącenie gada, a potem spalenia gumy na jego ryju. :evil:

Tak tak widzę że mało jeszcze w życiu widziałeś . Też kiedyś byłem młody i głupi , zaczepił mnie kiedyś pewien typ taki lokalny watażka . Byłem w obcym mieście a koleś myślał że jestem sam ( mylił się ) i skończył w szpitalu . Nawet nie chce mi się pisać jakie potem miałem problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolf, nic do Ciebie nie mam, ale weź się ogarnij człowieku.

 

Piszesz najpierw:

Także.. Wspołczuje wam, bo wiem jak to jest dopieszczać auto i jakaś pokraka społeczną je zniszczy w kilka minut.

 

A później

@lord_Simon Orientujesz się kolego gdzie typek mieszka, podchodzisz wieczorem z dwoma kamieniami i sru w okna. A najlepszym rozwiązaniem jest potrącenie gada, a potem spalenia gumy na jego ryju. :evil:

 

Dostrzegasz paradoks?

 

Na prawdę, mniejsza o opinię o marce, ale zachowujmy się, byle jak, ale zachowujmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co ma kuć w oczy ? Stare BMW nie produkowane już od dekady . Mnie " kłuje " w oczy ortografia co poniektórych " obywatelów ".

I o jakiej komunistycznej mentalności piszesz ? Co seniorzy po siedemdziesiątce łażą po osiedlach aby uszkadzać auta .

Na całym świecie zdarzają się akty wandalizmu bez względu na to jaki był i jaki jest ustrój polityczny.

 

Żeby kogoś pouczać w kwestii ortografii to najpierw samemu wypadałoby świecić przykładem. :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do dewastacji to latem kolega skoro świt jechał do pracy ( Lexus IS ) . Wyjeżdża z za zakrętu przy bardzo małej prędkości , a tam czterech kiboli z kijami . Chwila zastanowienia i pełen gaz prosto na nich . Tylna szyba wybita ,dach i słupki powgniatane . Na szczęście komenda była blisko i udało się ich zatrzymać . Okazało się że mojego kolegi nawet nie znali , ot przypadkowy samochód który postanowili obić dla podniesienia adrenaliny .

Dlatego moim zdaniem czy to będzie BMW czy inna marka nie ma to znaczenia . Po prostu pech albo komuś podpadliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za błąd ortograficzny i te słowa, ale jestem dosyć nerwową osobą i mnie by strzeliło na miejscu, w takich sytuacjach.

Nie chodzi tutaj ile ma lat te auto, ale o sam wygląd który moim zdaniem jest ponadczasowy. (LIFT + M = Bajka), nawet bez tego auto wygląda cudnie.

Moim zdaniem jest to jedno z najładniejszych aut od BMW :) Przebija E60 i E90 - takie moje zadanie pod wyglądem.

@darti123 Popełniłem tylko jeden błąd orto.. ale mniejsza z tym. Chodzi mi o mentalność i zawiść, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Tutaj nie cieszymy się z czyjegoś sukcesu, tylko niszczymy kogoś za to, że osiągnął coś w życiu. Bo musi żyć, w skrajnej biedzie i nędzy jak my.. Polacy, dymani od 1939.

Mimo, że te auto ma dekadę to wygląda o wiele lepiej niż auta sprzed 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za udział w dyskusji!

 

Ludzie nie kłóćcie się o ortografię wszak nawet nasz pseudo prezydent jej nie zna... :nienie:

 

jeśli chodzi o kamerkę w samochodzie to już dawno ją mam, problem jest taki że w nocy g**no widać, a nagrywanie za dnia w jakości HD szybko zapełnia kartę pamięci i nagranie się zapętla, poza tym musiałbym mieć 4 kamery skierowane na każdy bok samochodu, a tak się nie da.

Być może chodzi o zazdrość... moje topasblau coupe mocno przykuwa wzrok (jak jest czyste :lol: ), ktoś bardzo dobrze zaznaczył że mimo wieku e46 ma w sobie to coś i to właśnie może popychać ludzi do takich zachowań. Wkrótce i tak mam zamiar zmienić auto, mam nadzieje że to koniec już pecha, Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie auta w garażu i to będzie jedyne i najlepsze rozwiązanie.

Ładnie na woskowane E46 rzuca się mocno w oczy... i bardzo kłuje obywatelów tego państwa.

Taka mentalność.. komunistyczna. Wiem co mówię. Jeżdżąc do szkoły słyszę tylko.. "Jedzie beta dudni bas, a pod maską gaz"

Najlepsze, że mówi to posiadacz ch.jo.wego auta z LPG :) Także.. Wspołczuje wam, bo wiem jak to jest dopieszczać auto i jakaś pokraka społeczną je zniszczy w kilka minut.

Najgorsze, jest to jak parkujesz i potem podjeżdża jakiś szrot i [bAD].ie ci umyślnie drzwiami.. Bo jemu auta nie szkoda.

 

@lord_Simon Orientujesz się kolego gdzie typek mieszka, podchodzisz wieczorem z dwoma kamieniami i sru w okna. A najlepszym rozwiązaniem jest potrącenie gada, a potem spalenia gumy na jego ryju. :evil:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Co do obijania drzwiami na parkingu, ja zawsze unikam ciasnych miejsc a jak innych nie ma i widzę że po jednej stronie stoi taki szrot a po drugiej normalne auto to zawsze stają bliżej tego normalnego. Bo jego właścicilowi będzie szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.