Skocz do zawartości

320 d cr m47n taśma kierownicy


rafixxxs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, musze prawdopodobnie wymienić taśme kierownicy (kiera sport M) pyt. czy jak kupie zwijak to wśrodku są juz te wszystkie przewody ,zwijak uzywany bo nie znalazłem nowego na bmw store, natomiast znalazłem same przewody pod poduszke czy wystarczy jak kupie je same? Edytowane przez rafixxxs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, musze prawdopodobnie wymienić taśme kierownicy (kiera sport M) pyt. czy jak kupie zwijak to wśrodku są juz te wszystkie przewody ,zwijak uzywany bo nie znalazłem nowego na bmw store, natomiast znalazłem same przewody pod poduszke czy wystarczy jak kupie je same?

 

Same przewody łączą tylko zwijak z poduszką. Może najpierw zdejmij poduszkę, porozpinaj wtyczki i obmierz omomierzem wartości rezystancji. Może tylko coś nie kontaktuje i wystarczy podoginać piny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd poduszki nie gaśnie nawet na chwilę po skasowaniu błędu??

 

Ja jak miałem uszkodzoną taśmę to po skasowaniu błędu zapalała się dopiero po wykonaniu ostrych ruchów kierownicą (w pełnym zakresie). Na początku nawet potrafiłem jeździć kilka dni bez błędu. W ostatnich dniach żywota nie dało rady nawet z podwórka wyjechać bez błędu. Taśmę kupiłem przez allegro. Jeden plus miałem blisko do sprzedającego, więc od razu zamontowali mi ją na miejscu. jak na razie spokój do dzisiaj :cool2:

 

Poszukiwałem tej części w Aso, ale nie mogłem znaleźć. Raczej nie jest dostępna. Zostaje tylko rynek wtórny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.