Skocz do zawartości

E46 320 cd - WBABV51080PN06119


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam jechac ogladac ta bmke dla siebie, jednak bylbym wdzieczny gdybyscie rzucili okiem, bo moze dojrzycie cos ciekawego i/lub doradzicie na co zwracac szczegolna uwage przy ogledzinach. Ofc auto przed zakupem zamierzam zabrac jeszcze na stacje diagnostyczna.

 

http://otomoto.pl/bmw-320-indywidual-coupe-m-pakiet-133tys-km-C35147944.html

 

Przed sprowadzeniem byla puknieta, mam fotki po tym zdarzeniu

http://zapodaj.net/a11efb5f2581e.jpg.html

http://zapodaj.net/052f07e6967e7.jpg.html

 

Z gory dzieki za pomoc !! :)

Edytowane przez Baluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladna diagnostyka komputerowa to moim zdaniem obowiazek przy zakupie diesla od BMW. Najgorsze w tym aucie moze spotkac Cie pod maska, a nie na stacji diagnostycznej (zawiecha itp). Sprawdz jak zostaly naprawione elementy blacharskie glownie tyl, czy nie ma tam kilku cm grubosci szpachli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena polifta w cenie przedlifta :cool2: dlaczego w ogłoszeniu pisze ze bezwypadkowy ?

 

Taki sam jest na Śląsku ,wczoraj klient go Ogladal i powiedział ze tragedia nic mu sie w tym aucie nie podobało ,cena podobna przebieg taki sam śmieszny .kupil moje auto tylko ze w benzynie .

 

Tu sa podobne auta tylko w nirmalnych cena .

 

http://suchen.mobile.de/auto/bmw-320-diesel-sportwagen-coupe.html?useCase=MiniSearch&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2003-01-01&maxFirstRegistrationDate=2004-12-31&ambitCountry=DE&__lp=11&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&transmissions=MANUAL_GEAR&features=ELECTRIC_HEATED_SEATS&features=XENON_HEADLIGHTS&negativeFeatures=EXPORT&categories=SportsCar&lang=de&frequence=DAILY

 

 

 

Ręce opadaj jak ludzie nie maja pojecia o cenie auta :mad2:

 

 

 

standard - to co twoje zawsze och ach i ech jakie to cudne i wspaniale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli pojedziesz oglądać auto na diagnostykę,zbadaj geometrię i zbieżność kół.

Na pierwszej fotce wyraźnie widać uszkodzenie tylnego zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena polifta w cenie przedlifta :cool2: dlaczego w ogłoszeniu pisze ze bezwypadkowy ?

 

Taki sam jest na Śląsku ,wczoraj klient go Ogladal i powiedział ze tragedia nic mu sie w tym aucie nie podobało ,cena podobna przebieg taki sam śmieszny .kupil moje auto tylko ze w benzynie .

 

Tu sa podobne auta tylko w nirmalnych cena .

 

http://suchen.mobile.de/auto/bmw-320-diesel-sportwagen-coupe.html?useCase=MiniSearch&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2003-01-01&maxFirstRegistrationDate=2004-12-31&ambitCountry=DE&__lp=11&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&transmissions=MANUAL_GEAR&features=ELECTRIC_HEATED_SEATS&features=XENON_HEADLIGHTS&negativeFeatures=EXPORT&categories=SportsCar&lang=de&frequence=DAILY

 

 

 

Ręce opadaj jak ludzie nie maja pojecia o cenie auta :mad2:

 

 

 

standard - to co twoje zawsze och ach i ech jakie to cudne i wspaniale

 

Tam standard bo wiem co po ile mozna sprżedac W przeciwieństwie do ciebie , :mad2:

 

Do mnie jakos przyjeżdzają ludzie i kupuja tylko najpierw musza sie naoglądać tych super tanich złomów którymi ty sie tak podniecasz .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pojedziesz oglądać auto na diagnostykę,zbadaj geometrię i zbieżność kół.

Na pierwszej fotce wyraźnie widać uszkodzenie tylnego zawieszenia.

 

Przód też mógł delikatnie dostać. Na oko proste, lecz co tam się kryje nikt nie wie.

P.S. Uwielbiam jak w ogłoszeniach na desce świeci się paliwowy żyd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj wielki handlarzyno jakby te tzw kundle były po 25 to by kolejka była .

 

Nie mart sie dobre auta sie sprzedaja ,żal ci dupppe ściska ze nie masz takiego co ? Czym jeździsz 316 compaktem?

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenka popieram.

Dzwoni do mnie wczoraj gość zainteresowany autem. Pierwsze pytanie..."Dlaczego taka cena?!" Nawet nie obejrzał, nie przejechał się ale już cena mu nie pasuje i przebieg ze 230 tys. km:) 12 letni diesel przeciez "normalnie" ma 160tys. km:)

Nie chciało mi się nawet z nim dyskutować i poleciłem dalej szukać igiełki za 15 tys zł. Szkoda czasu, nerwów na tłumaczenie co było robione, na wyliczenie przebiegów. Ludzie nauczeni są szukać najtaniej a później w internecie opisują bzdury jakie to awaryjne jest bmw i że się sypie. Nic dziwnego jak się wraka kupuje za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenka popieram.

Dzwoni do mnie wczoraj gość zainteresowany autem. Pierwsze pytanie..."Dlaczego taka cena?!" Nawet nie obejrzał, nie przejechał się ale już cena mu nie pasuje i przebieg ze 230 tys. km:) 12 letni diesel przeciez "normalnie" ma 160tys. km:)

Nie chciało mi się nawet z nim dyskutować i poleciłem dalej szukać igiełki za 15 tys zł. Szkoda czasu, nerwów na tłumaczenie co było robione, na wyliczenie przebiegów. Ludzie nauczeni są szukać najtaniej a później w internecie opisują bzdury jakie to awaryjne jest bmw i że się sypie. Nic dziwnego jak się wraka kupuje za grosze.

 

Jezeli masz dobreauto do sprzedania ale nie tanio to wierz mi jak juz ktos przyjedzie to kupi .

Klient musi wcześniej zobaczyć te padaki tanie i podjąć decyzje czy warto dolozyc pare tysięcy ale mieć dobre i pewne auto .

 

Przez tel czasem sie pytam jak dzwoni ktos z bliska czy chce kupic czy pooglądać bo nie mam czasu na oglądanie ,

Kiedys dzwonił klient z bliska i dosłownie poprosił czy moze zobaczyć droższe auto bo nie ma tyle kasy a oglądal auta tanie i same trupy ,powiedziałem ok ,przyjechał i powiedział jest duża roznica w aucie bezwypadkowym i serwisowanych ale musi

Jeszcze popracować pare miesiecy dozbierac kasy.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Wszystkim którzy szukają tanich okazji życzę powodzenia:)

Powiesz uczciwie przez telefon co jest do poprawy to ludzie nie wierzą bo szukają samochodu do którego nie trzeba NIC wkładać, a tak rzadko bywa. Czasami jakaś drobnostka jest do ogarnięcia i to zraża od razu oraz szukanie okazji się zaczyna w przedziale 12 tys zł za polifta:P Przecież to chore...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.