Skocz do zawartości

zamiana reflektorow bez soczewki, na soczewki


kiloff

Rekomendowane odpowiedzi

nie piszcie bo nie bylo .. ;)

wiec chce zamienic swoje swiatelka (bez soczewki) na te z soczewka (czyli do `95) i mam jedno pytanie - czy wszelkie podlaczenia beda pasowac ?? sa identyczne wtyczki ??

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnej roznicy jesli chodzi o dlugosc, a i kolor ten sam ( pomijam jak ktos ma zarowki o innej temperaturze ). Przed chwila mialem maly sprint za miastem i stalismy obok siebie bez lamp ulicznych ja soczewki kolega bez soczewek dokladnie tak samo oswietlalismy dorge :-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi powiedzcie dlaczego jak stalismy obok siebie nasze swiatla dokladnie tak samo swiecily zadne dalej, zadne jasniej? A powiem wiecej - nawet specjalnie chcialem to sprawdzic bo wiedzialem mam soczewki on zwykle lamy... ( a mialo to miejsce jakies 30 minut temu - moze wam sie juz pozapominalo ;-) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem tego - ja psialem czy warto zamieniac czy jak ??

ja sie pytalem czy wtyczki sa identyczne !!

 

tak sie sklada ze mialem auto na soczekwach (E36 `94) a teraz mam bez (E36 `97) i bylem duzo bardziej zadowolony z soczewek, poza tym mam zamiar w perspektywie dluzszego czasu (jakies kilka miesiecy) zalozyc xenon - a jak wiadomo bez soczewki go nie zaloze ...

 

wiec nie piszcie waszych opini o soczewkach bo mnie to naprawde malo interesuje .. interesuje mnie jedynie to czy te lampy sa zamienialne !! tzn czy wszystkie wtyczki pasuja czy tez nie

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.