Skocz do zawartości

Polecicie mi jakiś dobry serwis BMW w Wwie?


BMW_3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety wiltronic bym odradzał (przynajmniej jeśli chodzi o diagnostykę komputerową). Odczytują błędy ale nie wiedzą co jest ich przyczyną (no chyba że w komunikacie błędu jest to napisane!). Jeżeli w aucie jest LPG to oczywiście wszystko wina gazu i gazowników, a silnik jest zawsze cacy. Za jego namową pojechałem do swojego gazownika (bo oczywiście stwierdził że to wina LPG), który jakimś urządzeniem z kablem odczytał więcej błędów z auta niż mechanik z wiltronic DISem. Gazownik przyczynę znalazł w kilkanaście minut - uwalony moduł access system.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Vcentrum otworzyło nowy oddział na Powsińskiej gdzie specjalizują się w BMW. Robiłem u nich parę rzeczy i jestem zadowolony. Mają oryginalne komputery od producentów więc powinni dać radę z większością spraw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Ja niestety wiltronic bym odradzał (przynajmniej jeśli chodzi o diagnostykę komputerową). Odczytują błędy ale nie wiedzą co jest ich przyczyną (no chyba że w komunikacie błędu jest to napisane!). Jeżeli w aucie jest LPG to oczywiście wszystko wina gazu i gazowników, a silnik jest zawsze cacy. Za jego namową pojechałem do swojego gazownika (bo oczywiście stwierdził że to wina LPG), który jakimś urządzeniem z kablem odczytał więcej błędów z auta niż mechanik z wiltronic DISem. Gazownik przyczynę znalazł w kilkanaście minut - uwalony moduł access system.

 

Ciężko się odnosić do sytuacji sprzed 2 lat ale to co powtarzam wszystkim klientom z autami z instalacją gazową to to, że z zasady w ogóle nie serwisujemy aut z instalacją gazową a nie, że "silnik zawsze cacy tylko wina gazu i gazowników". Jeżeli "jakieś urządzenie z kablem" odczytuje więcej błędów niż DIS czy ISTA to już jest podejrzane :D ale bardziej zastanawia fakt, że z posta wynika, że był Pan u mnie z usterką dotyczącą pracy silnika a gazownik stwierdził uszkodzenie "access system" (podejrzewam, że chodzi o CAS) który to moduł z pracą silnika ma tyle wspólnego, że albo umożliwi odpalenie silnika albo nie i tyle... Najważniejsze, że ma Pan już zrobione i wszystko działa :) Pozdrawiam

 

PS A swoją drogą skoro był Pan niezadowolony to czemu w lutym 2015, już po napisaniu tego posta był Pan u nas na wymianę uszczelniacza półosi...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.