Skocz do zawartości

Polskie drogi... dla tych co marudzą na swoje ;-)


Rekomendowane odpowiedzi

Makabra... niektore odcinki nawet nie nadają sie do remontu... dynamit i od nowa. Co fakt to fakt... na Sląsku nie jest za wesoło jesli chodzi o stan dróg. Miedzy innymi dlatego nie chce obnizac zawiasu poniewaz wpadając w dziure moznaby było urwac zderzak i nie tylko... :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Material tylko dla widzow o mocnych nerwach, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznać, że gorzów się poprawił i drogi macie ładne - przynajmniej te którymi sie przejeźdza.

ale już np. międzyzdroje :duh: nie da się jechać i w dodatku rozkopane, droga widokowa (turystyczna) międzyzdroje <--> wisełka to porażka. A jeszcze rok temu fajnie sie tam śmigało - wieć na zachodzie to chyba tylko gorzów Wam wyremontowali :mrgreen:

http://www.maszty-flagi.com/bmw/E39_forum.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co fakt to fakt... na Sląsku nie jest za wesoło jesli chodzi o stan dróg. Miedzy innymi dlatego nie chce obnizac zawiasu poniewaz wpadając w dziure moznaby było urwac zderzak i nie tylko... :duh:

 

No zgadzam sie nie ma co nawet myśleć o obniżeniu ,z tego samego powodu odpada niski profil np 35 ,czy 40 na nasze drogi zostaje raczej 50. :D

Jeśli BMW jest chorobą ,to ja nie chcę wyzdrowieć.


Mój mały czarny Diabełek 323Ti compact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć HARDCORE :mad2: . Szkoda tylko, że to my kierowcy na tym najbardziej cierpimy

 

Dokladnie, hardcore, ale w wojewodztwie Świetokrzyski na niektorych mniej uczeszczanych odcinkach to dopiero masakkra... :mad2:

Autem terenowym (Nissan Terrano II, czyli nie zadne Rawki i inne niby terenowk) trzeba czasem jechac na pierwszy max. drugim biegu :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem w zeszłym sezonie na kilku odcinkach na takiej nawieżchni na 18'. Hardcore, ale przy 20km/h pokonasz je w miarę bezpiecznie :norty: Szybciej wolałem nie jechać :duh:

 

Może w końcu coś zrobią, kasa jest z EU tylko trzeba ją wykorzystać

Poszukujemy tunerów !!

Forum samochodowe, forum motoryzacyjne, forum tuningowe

http://samochody.kei.pl/zdjecia/logo_phpBB2.gif

Randki: dates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ze 2 miechy temu w Żywcu.

Droga z Bielska.

Jest lepsza, tyle że jadąc w sznurku aut nic nie widać, i co chwila pojawiają się dziury. Jeśli więc się błyskawicznie nie odbije w bok, to na dziurze się zostanie.

Po prostu zabawa saperska jest, jazda tamtędy....

 

Międzybrodzie tam widziałem, na filmiku....

Małem akcje na jesieni, chciałem koniecznie odwieźć do domu pewną modelkę z Bielska. Ale ona się wzbraniała.

Widzę że dobrze się stało, bo pewnie w trakcie jazdy bym zawrócił, a jaj kazał wysiąść :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małem akcje na jesieni, chciałem koniecznie odwieźć do domu pewną modelkę z Bielska. Ale ona się wzbraniała.

Widzę że dobrze się stało, bo pewnie w trakcie jazdy bym zawrócił, a jaj kazał wysiąść :norty:

 

Mądra dziewczyna... wiedziała ze bedzie musiala wracać z buta w srodku lasu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko chciał, żeby "ktoś" z władz unijnych (ale żaden z naszych eurodeputowanych, którzy tylko na prostytutki jeżdżą do Brukseli) sprawdził, gdzie leci kasa z "podatku drogowego" wsadzonego w cenę paliwa. Bo to drożeje, a dróg nie przybywa, a dodatkowo już istniejące znikają...

Aaaa BTW, taki "MARS" to nie tylko w tamtych rejonach występuje :)

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wjechać do Chorzowa, Dąbrowy G. (dziórniczej :D ) itd.

Jak to jest z odszkodowaniami np. za przyspieszone zużycie zawieszenia może by robić remonty za państwowe pieniądze skoro państwo ściąga pieniądze za drogi, których nie ma :?: Płace wymagam :evil:

Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z odszkodowaniami np. za przyspieszone zużycie zawieszenia może by robić remonty za państwowe pieniądze skoro państwo ściąga pieniądze za drogi, których nie ma :?: Płace wymagam :evil:

 

Ty, a wiesz, że to nie jest zły pomysł... zastanowię się nad realizacją i zorientuję w sprawie...

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porownaniu z tymi drogami moje na podlasiu to niemieckie autostrady :shock: :shock: :shock:

Tak jak w Złotowie k/Piły w woj. Wielkopolskim - w 70 % poodnawiane a reszta tez jest w dobrym stanie. :mrgreen:

Takiego horroru to nie ma nawet w wioskach otaczajacych Złotów. :duh:

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeśli chodzi o wioski to miasta się nie umywają :!: Przynajmniej w mojej okolicy drogi na wioskach są tak równiusie jak stół może dlatego, że ruch na nich mały, nie jeżdżą tam przeładowane TIR'y itd. A w miastach co 100m studzienki nierzadko niżej od poziomu asfaltu dobre 10cm, torowiska w jezdni :duh:

 

A najlepsze jest łatanie dróg przez "specjalistów" heh z dziór robią kocie łby :mad2: nie wiem co gorsze, pewnie z przekonania, że z czasem wyrównają się z asfaltem :cool2:

Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie - jak mnie to ....." irytuje " - jazde sobie po równym za kimś i nagle studzienka zapadnięta i ŁUP i tak co paredziesiąt metrów :evil:

i dobre pytanie : dlaczego ich nie zrobią na chodniku, czy niemogą ich robić tak by się nie zapadały :?: :!: Później naprawa polega na tym że trzeba pruć asfalt dookoła itp - i robi się łata która po pierwszej zimie się sypie .... wg mnie głupiego robota.

Chyba, że celowo to robią - żeby robota była i żeby kase można było wydac - dla np. znajomego Dyrektora Zarządu Dróg, który świadczy usługi łataniu dziur. :8)

Edytowane przez WujekDobraRada

525i 1991r. Islandgrün met.

525tds 1993r. Oxfordgrün met.

635 CSi/A 1981r. Zypresengrün met.

zielono mi .... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.